View Poll Results: Pronostic:

Voters
25. You may not vote on this poll
  • 1

    8 32.00%
  • X

    2 8.00%
  • 2

    15 60.00%
Page 1 of 12 12311 ... LastLast
Results 1 to 21 of 251

Thread: Unirea Dej-Universitatea Cluj--Seria B3, Etapa 18

  1. #1
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0

    Unirea Dej-Universitatea Cluj--Seria B3, Etapa 18

    Stiu ca e cam devreme dar nu mai am rabdare 2 saptamani pana la umilirea rivalilor. Totodata cred ca este meciul decisiv pentru asa zisa promovare a unora in divizia A.

  2. #2
    oldscHOOL zuzubuoy's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Oradea
    Posts
    409
    Reputatie
    1
    Am votat x, desi va fi 1 !!!(n-am vrut sa mai si invart cutitul ... )
    "Cel care nu-si schimba opiniile si nu-si corecteaza greseliile nu va deveni niciodata mai intelept." - Tryon Edwards

  3. #3
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    Nu stiu daca sunt chiar asa puternici cei din Dej, deci X2. Au batut cu 3-0 CFR-ul, dar sa tinem cont ca au iesit de sub tutela lui Poli.
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  4. #4
    Banned King of Hell's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,854
    Reputatie
    0
    nu mai discutam, la dej vom rupe tot.

  5. #5
    the man omul's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    coasta de vest
    Posts
    513
    Reputatie
    1
    Unu
    [B]HAI BIHORU' ![/B]

  6. #6
    Banned King of Hell's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,854
    Reputatie
    0
    si sa nu fiu inteles gresit, vom rupe la propriu. pe teren nush ce-a fi...sper ca 2.

  7. #7
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Tre` sa batem, altfel s-o cam dus promovarea.... parca vad ca iar o sa se bage cu autocarul(sau ma rog... caruta ) in poarta si o sa bubuie toate mingile cum au facut si in tur.


    Rog un moderator sa modifice titlul si sa scrie Unirea... - Universitatea Cluj
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  8. 13th March 2006, 19:15
    Reason
    very funny, o sa modific titlul threadului

  9. #8
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Dark smechere, atunci modifica tu si numele threadului aiesta: "Rivalitatea dintre "U" si cfr".
    Ia aici il gasesti: http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=6441
    Sa fim corecti totusi.
    Ame despre meci. Mi se pare incredibil ca unii chiar spera ca vor bate Dejul. Pai ma nebunilor, credeti ca ai nostri is cretini sa dea bani la Resita si sa nu va bata pe fata cu CFR2? Io zic ca cu ajutorul catorva jucatori de la CFR va vor umili. Si apoi va veti da si voi seama cat de usor manevram lupta la promovare prin echipa satelit.

  10. #9
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Al naibii ca am uitat cum se modifica trebe dat dublu click da` nu mai stiu exact unde


    Raspunsul la intrebare: Da, is cretini
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  11. #10
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Ba, nu fa pe smecherul ca ma adresez supermoderatorilor.
    Si te zic si la doamna invatatoare, si la arpi sa dea cu Cadillacu peste tine. Apropo ma, feriti-va Yutongu de Escalade-ul lui Arpi ca nu stiu zau ce crash teste se fac prin china ma. Pacat de moara o echipa intreaga de uisti. Hmm, adica .... n-ar fi chiar rau.
    Later edit. Tot nu-i bine. Pune si tu CFR ca nu-i muri.

  12. #11
    junior ParazitU 1919's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    CLUJ NAPOCA (fara gruia)
    Posts
    100
    Reputatie
    1
    fitzi obiectivi !! f... se KK pe ei de friga gandindu'se la o rentoarcere a echipei CLUJULUI in prima liga resitzenii au primit 10000 de E de la cfr !! deju o sa aiba o prima enorma si + catziva jucatori de la echipa mare !! oricum vom fii MEREU SUPERIORI !!! nu ni frica nici de prima echipa a cfrului !!! FOARTE MULTZI SUPORTERI VOR FACE DEPLASARE LA DEJ !! CF R daca nu castigam nu mai avem nici o sansa la promovare va fii un 2 clar !!! baietzi o sa isi dea viatza pe teren !! !!!
    Last edited by Darkslowstar; 14th March 2006 at 00:55.
    [FONT="Comic Sans MS"][/FONT][B][/B] in clUj "U" nare RIVAL !!!

  13. #12
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Daca ar fi fost scris UNIVERSITATEA atunci as fi pus si toate 3 initialele de la caile ferate cu majuscule, asa tre` sa te multumesti cu prima litera...

    Sa fac crash teste in China ma, mai tre` sa reduca cumva po****tia, ca daca nu ajung la 2 miliarde de locuitori si n-au atata orez cat sa-i hraneasca pe toti
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  14. #13
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Bine bine, jucati-va numa cu focu'. Io cu un autocar chinezesc n-as avea tupeu sa lovesc nici un trabant ma.
    Am inteles ca mergeti pe jos la dej. Grija mare pe langa drum ma, ca trece muri si pe toti va ia cu usa.

  15. #14
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Angelina Jolie
    Dark smechere, atunci modifica tu si numele threadului aiesta: "Rivalitatea dintre "U" si cfr".I
    iti multumesc de incredere brunet, dar acolo e moderator tb asa ca vb cu el. Daca el nu vrea nu stie, da si tu un report bad post sau vb cu un SM/admin si-l schimba ala. Eu daca as putea l-as schimba

  16. #15
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Ma Dark, 1 la mana is blond si 2 la picior daca dau report acolo ii mere tot la tb asa ca n-am rezolvat nimic.
    Si 3 la ureche: LUPTA DEJU'!

  17. #16
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    2 la picior daca dau report acolo ii mere tot la tb asa ca n-am rezolvat nimic
    Merge si la SM si Admini... parca, da` nu inteleg ce tot comentezi, ti-am bagat prima initiala cu litera mare, noah atunci mucles
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  18. #17
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Ma individ paros, universitatea e un cuvant deci merge doar cu u mare, dar CFR este abreviere pentru Caile Ferate Romane, deci trebuie scris CFR si nu altcumva. Baga acolo sa fie scris frumos si dupa aia tac. Ma leg numai de yutong si de lilieci.
    Si de umilinta de la dej bineinteles.

  19. #18
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Merge si la admini si SM, deci se rezola . B a da voi sunteti chiar fantasttici, cu cearta asta. De fiecare data cand vreau sard intru la B si citesc ultimele posturi. Garantat ii ceva fain
    Last edited by Darkslowstar; 13th March 2006 at 23:39.

  20. #19
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Pai tre sa avem si noi o ocupatie. Pacat ca nu-i uratu' ala pe acelasi fus orar cu mine ca apoi ai vedea tu dimineata cand te-ai trezi 50 de pagini noi scrise pe 3 threaduri.
    Da pana una alta sa scrie CFR ca nu ma las.

  21. #20
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Pai ti-am zis cum se procedeaza. dcaa dai 10 report bad post pe zi garantat cedeaza vreunul nervos si il schimbe numai ca sa scape de tine

  22. #21
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Nu o invata prostii ma Dark, ca neastamparata asta chiar ii in stare sa-i streseze pe saracii admini

    Ii ca si secuii ma, si la aia le-am dat scoli in limba materna, acuma vor autonomia, io i-am scris C-ul cu majuscula acuma ii trebe si alealalte 2 caractere...
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •