Results 1 to 16 of 16

Thread: Diablo moderatorul

  1. #1
    me BAK's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    TX
    Posts
    4,470
    Reputatie
    1

    Diablo moderatorul

    sper ca cineva sa se autosesizeze in privinta lui diablo ala pentru ceea ce face cu forumul.pe langa faptul ca incita tot timpul, mai si aplica tratament preferential prietenilor stelisti de pe forum
    de exemplu, jerry20cm si polar bear au scris "sa iti dau **** bozgor/ungur imputit"......pentru asta, polar bear nu primeste nimic iar jerry ia 2 puncte de la diablo. a trebuit sa intervina un alt moderator pentru a-l sanctiona pe polar bear cu jigniri grave....insa din nou, diablo lasa postul lui jerry si ii "acorda" numai doua puncte pentru ceea ce sunt niste jigniri foarte grave....eu l-am facut pe diablo si pe cei doi jegosi si am primit 5 puncte pentru jigniri grave...pai este posibil asa ceva? chiar nu poate sau chiar nu vrea nimeni sa faca ceva in privintza acestor persoane? vadime, daca citesti acest post, tu vrei ca persoane de genul asta sa "bantuie" forumul fara nici o restrictie....eu as fi ingrijorat in locul tau
    “I weigh 330,000 pounds…I’m the NBA’s best NFL player, and I’ve always been the sexiest 7-footer in the NBA – for 12 years running.”

  2. #2
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,988
    Reputatie
    1
    BAK ... un singur lucru vreau sa te gandesti ... ai jignit o comunitate acolo !!!


    Cu Jerry ai dreptate ... cam slobod pe forum
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #3
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    pai e chiar profitabil sa injuri de la o vreme. iti bagi, iti scoti , iei 2 puncte si nimic nu se intampla de fapt.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  4. #4
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,641
    Reputatie
    0
    pai hai sa-njuram toti

  5. #5
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    pai hai.cine incepe?
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  6. #6
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,988
    Reputatie
    1
    usor ... se vorbeste serios aici
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  7. #7
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BAK View Post
    sper ca cineva sa se autosesizeze in privinta lui diablo ala pentru ceea ce face cu forumul.pe langa faptul ca incita tot timpul, mai si aplica tratament preferential prietenilor stelisti de pe forum
    de exemplu, jerry20cm si polar bear au scris "sa iti dau **** bozgor/ungur imputit"......pentru asta, polar bear nu primeste nimic iar jerry ia 2 puncte de la diablo. a trebuit sa intervina un alt moderator pentru a-l sanctiona pe polar bear cu jigniri grave....insa din nou, diablo lasa postul lui jerry si ii "acorda" numai doua puncte pentru ceea ce sunt niste jigniri foarte grave....eu l-am facut pe diablo si pe cei doi jegosi si am primit 5 puncte pentru jigniri grave...pai este posibil asa ceva? chiar nu poate sau chiar nu vrea nimeni sa faca ceva in privintza acestor persoane? vadime, daca citesti acest post, tu vrei ca persoane de genul asta sa "bantuie" forumul fara nici o restrictie....eu as fi ingrijorat in locul tau
    da, jerry a luat doua puncte pentru ca a scris m***, ok?

    dar acelasi lucru l-ai facut si tu + i-ai facut pe toti moderatorii "jegosi". nu ti se pare ca e ceva in plus?

    Quote Originally Posted by BAK
    deci pentru asta se da jigniri usoare? 2 puncte infraction pentru **** si bozgor amarat? bai jegosilor, voi ati innebunit?
    Si pentru postul lui Polar Bear moderatorii de pe intern sunt nevoiti sa intervina, nu eu, pt ca nu ma mai bag eu sa dau sanctiuni pe intern, decat in cazul in care nu e nici un mod online.

    Si am lasat posturile acolo pentru ca nu pot sa sterg mesajele acolo, doar supermoderatorii si administratorul pot face acest lucru.

  8. 27th June 2007, 22:43
    Reason
    perfect off-topic

  9. 27th June 2007, 22:45
    Reason
    perfect off-topic

  10. #8
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BAK View Post
    sper ca cineva sa se autosesizeze in privinta lui diablo ala pentru ceea ce face cu forumul.pe langa faptul ca incita tot timpul, mai si aplica tratament preferential prietenilor stelisti de pe forum
    de exemplu, jerry20cm si polar bear au scris "sa iti dau **** bozgor/ungur imputit"......pentru asta, polar bear nu primeste nimic iar jerry ia 2 puncte de la diablo.
    poi am spus un adevar mah...nu ai dc sa te superi...esti un bozgor...atata tot...am mai spus...moderatorii poate sa imi dea 10000 de puncte de penalizare si sa ma baneze de 10000 eu tot nu ma voi schimba...o sa spun tot timpul ceea ce cred...dak ati lasa mai multa libertate pe acest forum toate lucururile ar venii de la sine...
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  11. #9
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,988
    Reputatie
    1
    Polar, aici te intreb serios ..; daca un user are origini maghiare sau franceze sau altele , tu ai o atitudine diferita fata de el ?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  12. #10
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Polar, aici te intreb serios ..; daca un user are origini maghiare sau franceze sau altele , tu ai o atitudine diferita fata de el ?
    nu am nimic cu francezii...italieni...germanii...etc...dar cand vine vb de unguri!
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  13. #11
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    chiar as fi super incantat ca oameni din alte tari sa posteze aici...dar nu unguri...am alergie la ei ce pot spune...MOARTE UNGURILOR DIN TARA!
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  14. #12
    sport legend
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    7,145
    Reputatie
    1
    exact, anti-bozgori

    bozgorii sa intre pe www.onlinesport.hu

  15. #13
    sport legend
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    7,145
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post

    Cu Jerry ai dreptate ... cam slobod pe forum
    cam slobod?
    pai jegosu ala jigneste si tot el se da jignit, da report post dupa ce jigneste toti suporterii stelei.

  16. #14
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Jerry20cm View Post
    exact, anti-bozgori

    bozgorii sa intre pe www.onlinesport.hu
    foarte frumos frate...tot respectul din partea mea!NOI TRAIM IN ROMANIA NOASTRA SI NE PISAM PE ungaria VOASTRA!
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  17. #15
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    daca intradevar acesti moderatori sunt romani pur-sange...ungurii de pe acest forum ar trebui banati!
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  18. #16
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,988
    Reputatie
    1
    Perfect !!!

    Asta este exemplu de ceea ce nu se admite pe acest forum


    Atat am de zis ... iar acum cei care nu pricep sa ma contacteze pe PM.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •