Page 36 of 41 FirstFirst ... 263435363738 ... LastLast
Results 736 to 756 of 842

Thread: Dinamo Bucure演i

  1. #736
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Da Leo, stim, bateti tot. CSM Bucuresti pare singurul vostru contra-candidat real la titlu. Cat de cat.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #737
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Portarul Andrei Lazar, extrema dreapta Razvan Gavriloaia, interul Jakov Vrankovici, antrenorul Constantin Stefan, si asistentul medical Alexandru Stancu au fost depistati cu coronavirus. Meciul de maine seara cu Sporting e posibil sa nu se joace.

  3. #738
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    s-a jucat. s-a pierdut...si acasa...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  4. #739
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Nu mai e Dinamo de anu trecut. Ramane insa echipa noastra nr. 1, de departe.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #740
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Multe greseli mai ales in repriza secunda.

  6. #741
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Da Leo, stim, bateti tot. CSM Bucuresti pare singurul vostru contra-candidat real la titlu. Cat de cat.
    CSM Bucuresti - DINAMO 24-32 in etapa a 10-a a Ligii Nationale.

  7. #742
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    In etapa 2, IFK Kristianstad - Dinamo 31-22. A doua infrangere pentru dulai.

  8. #743
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    In seara asta, ora 19.45, pe Digi 4, avem Dinamo - Nimes Gard. Portarul Sajed Heidarirad si extrema dreapta Vali Ghionea ai covid. Ante Kuduz si Alireza Mousavi au iesit din carantina dar nu prea s-au antrenat.

  9. #744
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Dinamo - Nimes Gard 29-27

    Principalul marcator pentru Dinamo a fost Nicusor Negru, 7 goluri.

  10. #745
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    DINAMO - Steaua 30-27

    Terminam prima parte a campionatului neinvinsi, 15 meciuri - 15 victorii.

  11. #746
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Fuchse Berlin - Dinamo 33 - 29
    Dinamo - Fuchse Berlin 26-26

  12. #747
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Ante Kuduz va juca din vara pentru Vardar.

    ''A fost o onoare pentru mine sa imbrac tricoul unui club mare cum e Dinamo Bucuresti! Voi, fanii, ati jucat un rol important in dezvoltarea mea ca persoana si ca jucator, si sunteti motivul pentru care aceasta iertare este importanta pentru mine.
    Sunt mandru de faptul ca am avut privilegiul de a juca in fata celor mai buni fani din lume si ca am avut sustinerea lor, eu, un croat nascut la Osijek. Pot sa spun cu mana pe inima ca Bucurestiul este a doua mea casa, iar Dinamo a doua mea familie. Asa ca, sper, ca la sfarsitul acestui sezon, sa nu spun adio ci doar la revedere si ca voi avea ocazia sa ma intorc la club intr-o buna zi si sa fiu iar alaturi de suporteri si la dispozitia clubului nostru!
    Astazi ma uit inapoi la timpul petrecut impreuna si vreau sa va multumesc pentru sprijinul pe care mi l-ati acordat in ultimii trei ani! Mi-am facut prieteni pentru toata viata, m-ati ajutat sa-mi implinesc visele si am adunat amintiri pe care nu le-as schimba pentru nimic in lume.
    Multumesc!''

  13. #748
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Dinamo - CSM Focsani 28-23
    Dinamo ramane neinvinsa in Liga Zimbrilor, 16 meciuri, 16 victorii. Evolutie foarte buna pentru portarul Makrem Missaoui, dar si pentru Javier Humet si Nicu Negru.

  14. #749
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Dinamo vs IFK Kristianstad, de la 19.45, marti, in sala din Stefan cel Mare. Meciul se joaca fara spectatori, dar va putea fi urmarit pe Digisport, Telekomsport, Looksport. Sa le tinem pumnii alor nostri!
    Last edited by Leo; 17th February 2021 at 12:36.

  15. #750
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Pacat. Sa conduci aproape tot meciul, sa ai 2 goluri avans si atacul cu 3 minute inainte de final si sa pierzi la 1 gol...E incredibil!

  16. #751
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Incredibil ce magarie ati facut, si va costa calificarea pe mai departe. Ati avut 22-18 si-ati luat 5 la rand 22-23, si cumva v-ati revenit si cu vreo 2-3 minute inainte de final ati avut 28-26 si-ati pierdut 28-29. Epic fail mental... Urat, urat.


    Dar, Dinamo e singura echipa din Romania care putea concura la nivel de Champions League, iar acum si in Europa League e greu. Pacat de meciu asta, dar asta e adevaru. Si cred ca infrangerea asta se datoreaza in mare parte retardatilor de la FRH care au stricat echipa prin impunerea unui nr. restrictiv de straini in echipa. Echipa anul trecut era mai puternica si un meci ca asta s-ar fi gestionat cu victorie la 5-6 goluri in loc de choke mental.


    Multumita kktilor de la FRH Dinamo a fost transformata dintr-o echipa ce putea concura la nivel de CL, intr-o echipa ce nu mai poate concura nici la nivel de EL! Gunoaiele de la federatie sug pl! Paraziti imputiti!
    Last edited by Johnny D; 18th February 2021 at 22:53.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #752
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Azi bateti, nu se poate altfel!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #753
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Si am batut.
    Dinamo vs Tatran Presov 32-30

  19. #754
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Trebuia batut ca sa mai fie sanse la locu 4, la calificare.
    Acu tre batut Sporting, altfel nu prea ai cum te califica.
    Sanse sunt, Sporting a pierdut lamentabil etapa trecuta cu Presov.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #755
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    USAM Nimes GARD - DINAMO 32-29
    Dulaii pierd in Franta dupa un final incins. Hebo 7, Humet 6, Kuduz 6 au fost principalii nostri marcatori.

    Restanta cu Sporting se joaca in seara asta, ora 21.45, meci transmis pe Digi 2.

  21. #756
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Acu chiar ca tre batut, altfel calificarea e pa.
    Si asa sunt sanse f mici, portughezii i-o batut pe Kristiansand, urat.
    Dinamo are sanse doar daca castiga cam tot pana la final. SF!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •