Page 31 of 31 FirstFirst ... 21293031
Results 631 to 641 of 641

Thread: Dinamo Bucure演i

Moderator Leo's Avatar
    Reputatie
    0
    In etapa 17, Dinamo - Poli Timisoara 23-23 (8-12)

Dinamo: Missaoui, Heidarirad, Lazar - Asoltanei 7, Nantes 5, Kuduz 4, Vujic 3, Alouini 1, Gavriloaia 1, Zulfic 1, Vrankovic 1, Savcenco, Negru, Hossu, Shebib, Mousavi. Portarii nostri au aparat cinci aruncari de la 7 metri.
    Inainte de primul fluier s-a tinut un moment de reculegere in memoria lui Marian Cozma. Azi, 8 februarie, s-au implinit 11 ani de cand nu mai este printre noi.
    La inceputul meciului, Ante Kuduz a primit din partea FRF trofeul pentru cel mai bun jucator strain din Liga Nationala in 2019.

Moderator Leo's Avatar
    Reputatie
    0
    AHC Dunarea Calarasi - DINAMO 28-33

Un meci dominat de dulai de la un capat la celalalt.
    Gavriloaia 7, Kuduz 7, Shebib 6, Nantes 5, Asoltanei 5, Vujic 2, Savenco 1 au marcat pentru dulai.

Moderator Leo's Avatar
    Reputatie
    0
    Astazi, ora 20.30 avem Sporting - Dinamo in direct pe Digi 4.

Abomination Johnny D's Avatar
    Reputatie
    0
    Greu. Urat adversar.

Ar fi fost mai usor daca ati fi terminat pe locu 2 in grupa.
    Daca as putea i-as da acces lui Paul sa se debaneze cand vrea!Nu mai am mult pana il las pe contul meu.Si ma doare-n pl de ratatii carora nu le convine!Doar ca Paul nu e genu care sa faca asta.El saracu sta acolo unde e surghiunit si nu foloseste numele altuia in locul lui vreodata!Un om adevarat!

Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Reputatie
    0
    Mda...vad ca polonezii care au terminat mult in spatele lui Dinamo, nu au avut stres deloc cu spaniolii...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

Moderator Leo's Avatar
    Reputatie
    0
    Dinamo conduce la pauza cu 13-9.

Reputatie
    0
    Kuduz ala e diferenta fata de anu trecut.
    Daca as putea i-as da acces lui Paul sa se debaneze cand vrea!Nu mai am mult pana il las pe contul meu.Si ma doare-n pl de ratatii carora nu le convine!Doar ca Paul nu e genu care sa faca asta.El saracu sta acolo unde e surghiunit si nu foloseste numele altuia in locul lui vreodata!Un om adevarat!

Moderator Leo's Avatar
    Reputatie
    0
    Si victorie Dinamo. 25-26

Reputatie
    0
    Cu mari emotii, brazilianu ala tampit era sa va manance urechile.
    Arogantes sau cum il cheama!?

Kuduz ala face toti banii, si de 2 ori mai mult.
    Pe langa portar, acum aveti si inter de CL.

Meritati sa jucati cu PSG. Doar ca va fi infernal si-n retur.
    E nevoie iarasi de Saed si Kuduz ca si azi cel putin.

Bannour ala saracu e jucator de meciuri mici, n-are treaba cu astea cu presiune maxima.

Esteki ala imi place, e de felicitat ca desi l-au tutut arbitrii pe unde l-au prins, a continuat sa joace bine de tot si a contribuit esential la victorie! Are caracter omu'. Ba chiar ar trebui sa fie titular in locul lui Bannour, fara probleme.
    Last edited by Johnny D; Yesterday at 23:23.

sport legend Alina Nicoleta's Avatar
    Reputatie
    1
    Ce arbitraj urat. Pro Sporting. Bine Dinamo. Victoria e victorie. Acasa batem sper mai clar. Haideee.

Reputatie
    0
    In prima repriza au tras putin cu Dinamo, si nu ma refer la faptu ca au eliminat 2 de la Sporting si nici unu de la Dinamo sau c-au dat multe 7m pt Dinamo, ci la acele faulturi aiurea in opinia mea, vreo 2 la rand la pivotul portughezilor, faulturi date in atac unde s-a facut exces de zel. Si cineva i-a urechiat la pauza cred, si apoi au schimbat foaia la 180 de grade si-au tras cu gazdele cat au putut in a 2-a repriza, inclusiv batandu-si joc in ultimul hal de Esteki, dar in prima repriza au arbitrat usor pro Dinamo.

Daca n-ar fi fost alea 2 faulturi la pivot la rand, Dinamo ar fi condus probabil la 2 goluri, nu la 4 la pauza. Insa ce-au dat arbitrii in prima repriza cu o mana, au luat cu 3 dupa pauza! Bine c-a iesit victorie pana la urma.
    Last edited by Johnny D; Today at 00:11.