View Poll Results: Pronostic Poli Timisoara - FCM Bacau

Voters
88. You may not vote on this poll
  • 1

    68 77.27%
  • X

    9 10.23%
  • 2

    11 12.50%
Page 1 of 10 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 190

Thread: Etapa 17: Poli Timisoara - FCM Bacau

  1. #1
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1

    Etapa 17: Poli Timisoara - FCM Bacau

    Sambata, 18.03.2006: Poli Timisoara - FCM Bacau , ora 20:00, National TV
    Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  2. #2
    37 Swisstec's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Petroşani
    Posts
    1,067
    Reputatie
    1
    Poli Timisoara va castiga, e cea mai in forma echipa din Campionat in acest moment!
    no signature

  3. #3
    sport legend
    Join Date
    May 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    498
    Reputatie
    1
    sa vedem cum se descurca echipa pe teren propriu, in conditiile in care bacaul se va apara cu toara echipa (probabil ca asta se va intampla)..1-0, sau 2-0 dar n-o sa fi usor..
    just me!

  4. #4
    incepator
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    21
    Reputatie
    1
    Poli are un atac foarte..foarte bun.. ce sa mai spun de defensiva..
    Daca se refac Gluscevic si Coman eu prezic un 4-0..daca nu..3-0 .

  5. #5
    senior dasal's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    In fata calculatorului
    Posts
    228
    Reputatie
    1

    Smile

    Quote Originally Posted by Dejan
    Daca se refac Gluscevic si Coman eu prezic un 4-0..daca nu..3-0 .
    Dejan,ajunge si 1-0 daca echipa se misca bine e OK,3 puncte sunt valoroase la clasamentul de acum.
    Last edited by dasal; 13th March 2006 at 00:02.
    Cel care poate zambi cand lucrurile merg prost, s-a gandit deja la cineva pe care sa dea vina.

  6. #6
    banatzan THE HUN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Valhalla
    Posts
    1,019
    Reputatie
    1
    Nici un meci nu este usor pt. timisoreni dar cred si sper ca o sa castige cele trei puncte puse in joc.Scor 2-0 pt. Poli.
    [COLOR="DarkOrchid"][SIZE="3"][B]E PUR SI MOV E[/B][/SIZE].- [COLOR="Black"]Galileo feat.The Hun[/COLOR][/COLOR]
    The few,the proud- The Banatians[COLOR="DarkOrchid"][/COLOR]

  7. #7
    Cimishorean Ginxler's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    324
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by me
    sa vedem cum se descurca echipa pe teren propriu, in conditiile in care bacaul se va apara cu toara echipa (probabil ca asta se va intampla)..1-0, sau 2-0 dar n-o sa fi usor..
    Uite ca azi bacaul a jucat bine contra National-ului, nu cred ca se vor apara.
    Si daca se vor apara, pe langa faptul ca-si vor comasa toti jucatorii in propriul teren, daca nu in propriul careu, cred ca-si vor baga si autocarul in poarta
    1-0 , 2-0 , 3-0 , 2-1 , 3-1 , 3-2.. ce mai conteaza, sa-i batem, sa ne luom cele 3 puncte si cine stie ce bombe mai explodeaza pe la s d
    (sa nu explodeze la noi )
    [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkOrchid"]Poli Timisoara [COLOR="Black"]-&-[COLOR="Red"] Arsenal Londra[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

    [B][COLOR="Red"]KOSOVO[/COLOR] [COLOR="Navy"]JE[/COLOR] [COLOR="Silver"]SERBIA[/COLOR][/B]

  8. 13th March 2006, 02:51

  9. #8
    sport legend
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    794
    Reputatie
    1
    Meci greu pentru Poli avand in vedere ca Bacaul se va apara in disperarare si va contaataca atunci cand va putea. Probabil ca Poli va fi impinsa spre victorie de vreo 25 000 suporteri care vor fi al 12-lea jucator. Pronostic: 2-0 .

  10. #9
    junior
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    104
    Reputatie
    1
    La 3 puncte de virful clasamntului Poli nu are voie sa greseasca. Fiecare victorie e un pas micut catre titlu, fiecare infringere e un mare salt inapoi. Iar egalul... ca egalul... inseamna a bate pasul pe loc.
    Asadar, ochii pe titlu ca pe butelie. Si cu titlul poate mai vin si ceva bani si ceva meciuri afara.
    HAI POLI!

  11. #10
    sport legend Sauron's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    481
    Reputatie
    1
    Ai troznim shi pe astia apoi mergem sa-l schimbam pe Oli fost la POLI.
    Pronostic 1 shi cu handicap 3 goluri.
    ALE VIOLA ALE
    SUNTEM CEI MAI BUNI, NU VA SUPARATI

  12. #11
    hfsc sucks tuxie's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    localhost.localdomain
    Posts
    2,432
    Reputatie
    1
    Eu zic sa nu te hazardezi la pronosticuri, Bacaul a fost si ramane o nuca destul de tare. Totusi plecam cu prima sansa, mai ales ca avem de platit o polita si sa speram ca Popica n-o sa mai admire ciorile si sa ia din nou gol de la 35m ca in meciul tur.

  13. #12
    sport legend Sauron's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    481
    Reputatie
    1
    @tuxie - la noi nu sunt ciori, la stadion ma refer
    De ce iti este frica ? Batem lejer.
    SUNTEM CEI MAI BUNI, NU VA SUPARATI

  14. #13
    hfsc sucks tuxie's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    localhost.localdomain
    Posts
    2,432
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sauron
    @tuxie - la noi nu sunt ciori, la stadion ma refer
    De ce iti este frica ? Batem lejer.
    Nu am facut nici o conotatie cu termenul respectiv, era referire stricta la zburatoare si la un Marius Popa care statea in cur cand a luat golul din tur.
    De ce imi e frica? De situatie - daca Poli care n-a luat bataie acasa o ia in mufa de la o echipa retrograda, vrei sa-ti zic unde se duce moralul echipei? Probabil in locul ala unde tragi apa dupa ce-ti termini treaba.
    Pe de alta parte ma astept la vreun gol marca Simek si probabil o revenire a lui Gigel Bucur prin min. 80.

  15. #14
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    In sfarsit meci acasa,Bacaul cred ca nu poate emite pretentii dar nu va venii doar in vizita in Banat,cu toate astea victoria va fi a noastra cred eu 2-0....parerea mea
    https://t.me/pump_upp

  16. #15
    junior
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    50
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ZEROSASE
    In sfarsit meci acasa,Bacaul cred ca nu poate emite pretentii dar nu va venii doar in vizita in Banat,cu toate astea victoria va fi a noastra cred eu 2-0....parerea mea
    Pretentii nu am putut emite nici in meciul tur, dar totusi ati dat-o in bara.Nu puteam emite pretentii nici in meciul cu Nationalul, dar totusi am luat un punct( si era chair sa castigam ).Pretentii nu au pututu emite nici Vasluiul ( 0-0 cu Rapid ) si nici Otelul ( 3-0 cu Dinamo ), asa ca mai scutiti-ma cu chestiile astea.Mai mult de 1 punct nu o sa luati de la noi.

    <<< HAI BACAUL >>>

  17. #16
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    3 4 0 pentru Poli , topic closed
    Lita Dumitru:"1. Am facut 5 blaturi in cariera, toate cind eram la steaua , nici unul la [B]RAPID[/B]. / 2. N-am vrut sa trec la steaua, m-au luat la armata, m-au dus la Bacau, m-au pus la tirisuri, salturi si culcaturi fara de sfirsit si mi-au spus ca totul se va opri cind voi semna pentru steaua."

  18. #17
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Danok
    Pretentii nu am putut emite nici in meciul tur, dar totusi ati dat-o in bara.Nu puteam emite pretentii nici in meciul cu Nationalul, dar totusi am luat un punct( si era chair sa castigam ).Pretentii nu au pututu emite nici Vasluiul ( 0-0 cu Rapid ) si nici Otelul ( 3-0 cu Dinamo ), asa ca mai scutiti-ma cu chestiile astea.Mai mult de 1 punct nu o sa luati de la noi.

    <<< HAI BACAUL >>>
    oops sa dat liber la net la Bacau,ok man trebuie sa recunosc ca am fost modest,rectific atunci scorul va fi 4-0 ce ce inseamna 3 puncte pt noi si B-ul pt voi.....parerea mea
    https://t.me/pump_upp

  19. #18
    sport legend UrsMeier's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Pitesti
    Posts
    844
    Reputatie
    1
    1 fara discutii.Eu consider ca Bacaul are cea mai slaba echipa din campionat
    [B]"A tot schimbat de zeci de ori / In cariera-i agitata / Si fanioane, si-antrenori / Dar clubul ARGES niciodata."[/B]

  20. #19
    Purple Blood Marius DG's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    411
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by THE HUN
    Nici un meci nu este usor pt. timisoreni dar cred si sper ca o sa castige cele trei puncte puse in joc.Scor 2-0 pt. Poli.

    Asai cum spui,noi neam cam "atras" "prieteni"care doresc din tot sufletul ca noi (Poli) sa esueze asa ca avem ceva de dovedit de fiecare data ,daca castigam sintem contestati daca pierdem sintem luati peste picior...invidia ia facut pe multi microbisti( si microbiste-vezi be@t ) sa fie orbiti si sa" vada "numai ce vor ei adica partea negativa,multi nu vad ca Timisoara au ca cetateni care tzin si cu alte cluburi si nu e nici o problema!<<<OFF TOPIC
    Poli trebuie sa joace cum le cere antrenorul si atunci vor fi OK !la Iasi am dat vina pe teren ca nu am putut juca cum vrem ne place noua ca echipa ,sa vedem cum ne descurcam acasa unde din cite am inteles terenul e in conditi bune !
    [B][I][COLOR="Indigo"][COLOR="Purple"][SIZE="6"][SIZE="3"]POLI 4 LIFE[/SIZE][/SIZE][/COLOR]|[/COLOR][/I][/B]
    Change your thoughts, and you change your world." -Norman Vincent Peale (1898-1993)
    Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something. Plato (429-347 BC)

  21. #20
    Mereu Campioni dede's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    14,166
    Reputatie
    1
    hai sa zicem 1...ce poti astepta de la bacau intr-un meci din deplasare...?
    Increderea absoluta in victorie este insasi cheia victoriei.

  22. #21
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Danok
    Mai mult de 1 punct nu o sa luati de la noi.

    <<< HAI BACAUL >>>
    Probabil va fi supriza etapei daca vom castiga chinuit cu Bacaul acasa.
    Aici lumea da cu pronosticul, nu isi exprima dorintele.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •