Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 70 of 70

Thread: Sezonul 2003-2004

  1. #64
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    Chiar daca am fost in zona(la Cluj), din pacate nu am ajuns la meciul de la Alba Iulia, asa cum era planificat! De aceea zic ca ar fi mai bine sa-l las pe Mapax sa ne spuna cum a fost atmosfera la meciul cu Apulum!

    Mapax, ai legatura!

  2. #65
    incepator
    Join Date
    May 2004
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    salut baieti!
    HAI RAPID!

  3. #66
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    Şi-a revenit Irimia
    Fundaşul dreapta al echipei giuleştene Cristi Irimia nu s-a putut pregăti în această săptămînă alături de coechipieri din cauza unor dureri la inghinali. “Am avut ceva probleme, dar în partida-şcoală de joi după-amiază am jucat 90 de minute. În prima repriză am fost adversarul colegilor mei, dar apoi mi-am reluat locul în echipă”, a declarat Cristi Irimia.
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  4. #67
    DJ MaPaX MaPaX's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Alba Iulia
    Posts
    1,251
    Reputatie
    1
    Ma bucur ca a revenit Irimia, dupa parerea mea cea mai buna achizitie de cand a venit la noi Ioan Becali.
    Bine Alex si ai mai facut inca un post desi esti stelist

  5. #68
    DJ MaPaX MaPaX's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Alba Iulia
    Posts
    1,251
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by rasheedkpenny
    Chiar daca am fost in zona(la Cluj), din pacate nu am ajuns la meciul de la Alba Iulia, asa cum era planificat! De aceea zic ca ar fi mai bine sa-l las pe Mapax sa ne spuna cum a fost atmosfera la meciul cu Apulum!

    Mapax, ai legatura!
    Am preluat legatura desi cu intarziere asta e

    La ora 1 noaptea au venit 7 rapidisti din grupul Autonomo Alcoolica dintre care 2 cunoscuti Rapidulet si broasca si (ceilalti care nu prea intra pe net, brasoveanu, nazy si la ceilalti nu le-am retinut porecla)

    asa i-am dus pe la 1 noaptea la statuia lui Mihai Viteazu aici am facut si eu poza cu ei(a lipsit Rapidulet din poza el fiind la aparatul de fotografiat) dupa aceea i-am dus la PUB Underground un club unde baga house pana la 2 nopatea si pana la 3 noaptea baga muzica dinaia de iti vine sa adormi
    dupa aceea ne-am mai plimbat si pe la 3:30 eu am plecat acasa si ei sa doarma
    ei dimineata s-au dus la Hotel Park la jucatori si au facut poze cu acestia
    eu m-am dus si l-am asteptat pe mrvulpe si toata galeria in gara dupa care pe la 12:15 a venit a venit galeria lu RAPID ... si ne-au luat jandarmii (cea mai proasta meserie e la jandarmerie ) ne-au dus la Lacrima Unirii am beut bere si am mancat. dupa care la 14 am intrat pe stadion
    meciul a fost unul superb 4-0 pt Rapid Sabin Ilie a revenit si a marcat 2 goluri la fel a facut si Daniel Niculae care a deschis scorul si a revenit printre marcator, Ilyes a marcat imediat dupa ce a intrat pe teren.
    a fost meciul sezonului pt mine iti dai seama m-am vazut cu multi prieteni de pe forum-uri si de pe irc

  6. #69
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by MaPaX
    Ma bucur ca a revenit Irimia, dupa parerea mea cea mai buna achizitie de cand a venit la noi Ioan Becali.
    Bine Alex si ai mai facut inca un post desi esti stelist
    no ma frate ... acuma nu am voie sa postez sau ce?
    am dat la cineva in cap ? am omorat pe cineva?
    si ce`i daca sunt stelist ?
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  7. #70
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Acest sezon s-a incheiat, pentru prima oara dupa multi ani, Rapid nu prinde un "loc" de cupe europene.
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •