View Poll Results: FC Botosani-FC Ceahlaul!

Voters
19. You may not vote on this poll
  • bate FC Botosani

    4 21.05%
  • egal

    1 5.26%
  • bate FC Ceahlaul

    4 21.05%
  • Blat

    10 52.63%
Page 31 of 31 FirstFirst ... 21293031
Results 631 to 640 of 640

Thread: Discutii Generale

  1. #631
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    De contestat ii vom contesta totdeauna deoarece ei s-au vandut altora pe cand noi doar am trisat competitia.
    Nu ma mandresc cu asta dar si ei ar trebui sa faca glasu' mai mic pentru ca ... sa nu zic urat ... fac galagie cam mare si acum dupa ce i-a mai lasat balta si altcineva deoarece a vazut ce haos e acolo.
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  2. #632
    manager Steeltown Boy's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Galati
    Posts
    267
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by t.b. View Post
    Intreaba-i pe conducatorii vostri de-atunci, daca crezi ca Petrolul si Astra au fuzionat lasandu-va voua locul in prima divizie fara sa va ceara nimic inseamna ca esti tare naiv.
    Oi fi io naiv, nu pot să te contrazic şi nu ţin aşa mult să-mi fardez imaginea. Da' cred că postul tău arată puţină maliţiozitate. Cazul utei de anu' ăsta (cumpărare de loc) e comparabil deocamdată doar cu cel al Bacăului de pe vremea lui Seche. Poate e ceva mai exagerat, că s-a sărit peste două ligi şi posibil doi ani odată.
    Mai bine roagă-te să vină la anu' un investitor la echipa ta să o bage în locul unei nou promovate în liga unu. Că şi aşa fotbalul nu mai e neapărat necesar să te promoveze, cu bani poţi să promovezi în liga unu şi o echipă din curtea şcolii...
    "An eye for an eye makes a blind world" - Ghandi

  3. #633
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by micutzu11 View Post
    Nu ma mandresc cu asta dar si ei ar trebui sa faca glasu' mai mic pentru ca ...
    oops asta ce mai inseamna.....adica noi sa .....imposible man
    https://t.me/pump_upp

  4. #634
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    Inseamna ca voi primii ar trebui sa va dati seama ce greseala faceti prin a ne contrazice.
    Intr-un final nimeni nu va cerut parerea despre noi.
    Sau poate nu stiu eu.
    Zlele astea ar trebui sa va retineti de la aprecieri mai ales ca majoritatea v-au refuzat indiferent de banii pe care ziceti ca-i aveti.
    Stii treaba cu hotul striga hotii.
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  5. #635
    manager iuliandronca's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Orașul de pe Mureș
    Posts
    297
    Reputatie
    1
    Ma bucur enorm ca Lacatus este noul antrenor al UTei. Cred ca e cea mai buna alegere posibila. Sunt convins ca Lacatus va pune suflet si ne vom atinge obiectivele.
    Hai UTA!
    [SIZE="3"][COLOR="Red"][B]UTA - sixtuplă campioană a României!!![/B][/COLOR][/SIZE]

  6. #636
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Steeltown Boy View Post
    Da' cred că postul tău arată puţină maliţiozitate
    Doar ti s-a parut

    Quote Originally Posted by Steeltown Boy View Post
    Mai bine roagă-te să vină la anu' un investitor la echipa ta să o bage în locul unei nou promovate în liga unu. Că şi aşa fotbalul nu mai e neapărat necesar să te promoveze, cu bani poţi să promovezi în liga unu şi o echipă din curtea şcolii...
    In momentul cand la "U" o sa se faca o murdarie de-aia, cesiune, fuziune, vanzare de loc sau cum i-o mai zice eu nu mai pun piciorul pe stadion.
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  7. #637
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by micutzu11 View Post
    Inseamna ca voi primii ar trebui sa va dati seama ce greseala faceti prin a ne contrazice.
    Intr-un final nimeni nu va cerut parerea despre noi.
    Sau poate nu stiu eu.
    Zlele astea ar trebui sa va retineti de la aprecieri mai ales ca majoritatea v-au refuzat indiferent de banii pe care ziceti ca-i aveti.
    Stii treaba cu hotul striga hotii.
    m11 degeaba o intorci ca tot aia este....dar pe noi ne intereseaza viitorul unde in meciurile cu voi sper sa castigam ....iar cu aprecierile mai usor ca stiu pe unii curati ca lacrima dar pana la urma.....
    https://t.me/pump_upp

  8. #638
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    Intrucat UTA e oficial in Liga I consider thread-ul inchis.
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  9. #639
    springbok Gontel's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    za lend of ciois
    Posts
    4,725
    Reputatie
    1
    Daca ar fi promovat Sporting Tecuci in Liga 3, tineam cu ei, pentru ca este echipa din orasul meu. Dar am pierdut barajul la Buzau cu Viitorul Insuratei, 0-3. Sustin pe Steaua 2 sa promoveze in B.
    [B][FONT="System"]"Rap is what you do, Hip-Hop is what you live" - KRS One[/FONT][/B] [SIZE="4"][/SIZE]

  10. #640
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    Am inchis thread-ul deoarece e prea amestecat dupa ce atrecut "noaptea furtunoasa" peste divizia B.
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •