Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 50 of 50

Thread: Siman rasist?

  1. #43
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    deci pana acum am avut ban si nu am putut sa raspund... 1 nu am sora 2 nu am facut si nu voi face blat in viata mea 3 nu sunt asa vechi aici abia am venit in vara

  2. #44
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Noi glumisem cu blatul, stai linistit ca nu vorbeam serios. De ce ai avut ban?

  3. #45
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    eeee...vadim a gasit un motiv...am contestat regulamentul de la concurs la pariuri si... ban 2 weeks

  4. #46
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    2 weeks? bine ca nu ti-a dat definitiv

  5. #47
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    dap....am mai avut inca 3 zile ban si nu am avut cum sa pun un articol din Libertatea...

    http://img394.imageshack.us/img394/5476/rasism7wi.png

  6. #48
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Deci ii tine 8 sezoane si cand mai are un pic sa ii faca numai buni de "maritat" se rascoala rasismul in el... Nu prea tine teoria. Din cate stiu la grupele mici sunt destui tigani. N-ar trebui sa scape si de ei? Problema este de ordin pecuniar. Evident, Siman nu poate face contracte la toti juniorii, asa cum cere federatia. Asa ca le face contracte unora de perspectiva si la care considera ca exista sanse sa isi recupereze investitia, iar altii sunt liberi sa isi caute echipe. Daca sunt valori, nu vor avea nici o problema din acest punct de vedere si atunci Siman e Popa-Prostu'...

  7. #49
    Banned King of Hell's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,854
    Reputatie
    0
    nu vreau sa ma bag eu in problemele organizatorice ale Sportului Studentesc...dar vroiam sa spun ca un astfel de comportament..sa dai afara oameni doar ca is rromi...apai si cfru din gruia daca ar aplica tehnica "dam afara toti betivii din echipa" ar ramane fara lot de jucatori

  8. #50
    incepator Mr Smith's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    20
    Reputatie
    1
    Si care e problema daca nu ii plac tiganii.......e clubul lui face ce vrea. Daca acei jucatori au valoare sa mearga in alta parte si sa ajunga fotbalisti si sa vina dupa aceea la Siman si sa ii arate cine a avut dreptate
    "Fie să renască numai cel ce har / Are de-a renaşte curăţit prin jar / Din cenuşa proprie şi din propriu-i scrum / Astăzi ca şi mîine, pururi şi acum."—Phoenix

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •