Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 85 to 102 of 102

Thread: ady_azzuro vs gigel_bucur

  1. #85
    MÍTIC gigel_bucur's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,214
    Reputatie
    1
    habar n-am, nu i-am numarat. dar, calitativ vorbind, exprimare etc, suntem mult peste voi, no offence. degeaba te superi, e un adevar crud, stiu am "cetit" ce scrieti voi, ca sa nu zic ca va bagati prin toate alea. cel putin pe tine te-am vazut si pe la Steaua (cea mai titrata echipa), Dinamo (a doua dupa Steaua la capitolul asta), asa ca... stii vorba aia, multzi da' ...
    pana la urma calitatea si lungimea conteaza, o sa vezi peste ani

  2. #86
    MÍTIC gigel_bucur's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,214
    Reputatie
    1
    scuze dragi cititori si cititoare, am omis tehnica care e pe primul plan, Ady nu are de unde sa stie
    Last edited by gigel_bucur; 11th December 2003 at 20:52.

  3. #87
    MÍTIC gigel_bucur's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,214
    Reputatie
    1
    ai idee de ce nu se mai logheaza frozen?

  4. #88
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by gigel_bucur
    habar n-am, nu i-am numarat. dar, calitativ vorbind, exprimare etc, suntem mult peste voi, no offence. degeaba te superi, e un adevar crud, stiu am "cetit" ce scrieti voi, ca sa nu zic ca va bagati prin toate alea. cel putin pe tine te-am vazut si pe la Steaua (cea mai titrata echipa), Dinamo (a doua dupa Steaua la capitolul asta), asa ca... stii vorba aia, multzi da' ...
    pana la urma calitatea si lungimea conteaza, o sa vezi peste ani
    Atat cantitativ cat si calitativ suntem in top, adu dovezi, pune mesajele cap in cap si vei vedea , ne-am "razboit" cu toti si am iesit invingatori, nimeni nu poate sa "finish us off" pt ca noi mereu aducem noi argumente...
    Citeste tu toate certiile in care au fost bagate Oltenii si vei observa ca noi le-am rezolvat pe fiecare in cel mai deosibit mod posibil, voua va e ciuda ca ne iubim echipa, si suntem cei mai fanatici suporteri din tara , iubire ca la CRAIOVA nu exista in Romania, peste tot unde merge Craiova se aud urale, fara doar si poate UNIVERSITATEA CRAIOVA este cea mai frumoasa echipa din Romania si echipa cu cei mai buni suporteri din tara. INDISCUTABIL! Lapusneanu avea dreptate cu faza aia , dar oamenii care il ascultau erau stelisti
    Stiu deja ce inseamna calitatea si lungimea
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  5. #89
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by gigel_bucur
    ai idee de ce nu se mai logheaza frozen?
    Are si omu` treaba e prin oras, probabil si-a dat intalnire cu Ultras sa se dueleze putin
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  6. #90
    MÍTIC gigel_bucur's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,214
    Reputatie
    1
    argumentele nu trebuie sa le aduc eu! le aduceti voi la fiecare postare eu cel mult le scot in evidenta, cateodata. cantitativ sunteti in top, ti-am spus doar ca sunteti multi... si atat!
    mi-ai spus sa, citez: "Citeste tu toate certiile in care au fost bagate Oltenii ". nu inteleg, tradu-mi, please! aaa, apropos, "...in cel mai deosibit mod posibil...", daca erau taste alaturate nu te taxam.
    de ce crezi tu ca moare cineva de ciuda pt. ca tu iti iubesti echipa??? e laudabil ce spui, toata stima, dar, mama lui de "dar", nu esti singurul...
    iar ai bagat "maroneala" aia cu "cei mai nu stiu cum"? de ce crezi asta? cine te-a pacalit?

    ma indoiesc ca stii cum sta treaba cu "calitatea si lungimea". daca vrei discutam si despre asta. nu cred ca sonda iti poate oferi astfel de satisfactii
    si doar din filme... e mai greu :p dar asta conteaza mai putin, vei vedea cand te vei lovi de problema.

  7. #91
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    In primul rand eu nu stau in sonda , in al2lea rand araboaicele sunt super , inal3lea rand mai sunt si europence si americance aici , asa ca nu vad care-i problema?
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  8. #92
    MÍTIC gigel_bucur's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,214
    Reputatie
    1
    nici n-ai avea cum sa stai IN sonda faza cu araboaicele... la 15 anishori ai tai... intr-o tzara araba, ma faci sa rad.
    problema e DOAR a ta. eu unul incep sa ma prind ce ti se intampla. te omoara plictiseala! altfel nu ai sta toata ziua pe un forum provocand pe toata lumea.
    d'aia am vrut sa schimb tonul, m-am gandit ca dau "nashpa" si chiar am vrut sa renuntz la un moment dat. e plictisitor si nici nu am timpul necesar.
    dar tu nu te lasi, te mananca "schinarea" si orgoliul meu exagerat (aproape oltenesc) ma indeamna sa continui.
    toata polemica asta ti-a adus ceva beneficii, la un moment dat incepusei sa scrii mai bine, ma rog, unul dintre voi pt. ca am impresia ca sunteti doi.
    te pupa tata , noapte buna

    see u tomorow, I have 2 rest my old bones now

  9. #93
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Esti obsedat, tu chiar ai crezut ca am inceput sa fiu mai "bun" cu tine , pt informatia ta astazi sunt in weekend si pt cultura ta in tarile arabe joia si vinerea este weekend si azi am stat mai mult pe calculator, nu mai bate desertul pe aici, ca deja ai inceput sa aberezi...esti ridicol...sper sa iti vina mintea la cap pana maine si sa o iei mai incet cu porcariile astea care de altfel te caracterizeaza din plin, somn usor...gigel
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  10. #94
    MÍTIC gigel_bucur's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,214
    Reputatie
    1
    care porcarii? care "uichend"? care bun? tu? eu n-am bautut desertul, ala e felul trei.
    mie mi-a venit mintea la cap de pe vremea cand tu erai poveste de dragoste. daca ma gandesc bine esti cu 5 ani mai mare ca fiica-mea dar cu ea am ce discuta, si, din pacate, nu glumesc.
    iti multumesc ca mi-ai facut ziua mai placuta, be cool in continuare. pune mana (nu te gandi la prostii) si invatza, lasa-l dracu' de fotbal ca nu te pricepi.

  11. #95
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by gigel_bucur
    care porcarii? care "uichend"? care bun? tu? eu n-am bautut desertul, ala e felul trei.
    mie mi-a venit mintea la cap de pe vremea cand tu erai poveste de dragoste. daca ma gandesc bine esti cu 5 ani mai mare ca fiica-mea dar cu ea am ce discuta, si, din pacate, nu glumesc.
    iti multumesc ca mi-ai facut ziua mai placuta, be cool in continuare. pune mana (nu te gandi la prostii) si invatza, lasa-l dracu' de fotbal ca nu te pricepi.
    Tu n-ai "bautut" desertul, tu l-ai baut defapt , incultura te caracterizeaza din plin , am incercat sa deschid un dialog civilizat cu tine, dar tu ai continuat intr-o maniera penibila , nu esti in stare sa legi doua vorbe, dar sa porti o conversatie civilizata, se vede de la o posta ca ai mintea murdara, esti obsedat, ai fost umilit aici si incerci sa te scuzi , pui intrebari retorice fara nici un fel de noima, mintea ta este intr-un holocaust total, nu am nevoie de sfaturile tale , tine-le pt propria persoana...de cand ai venit pe acest forum nu ai discutat vreodata de fotbal, numai lucruri de mahala ai scos , mai pretentia sa spuna lumea ca te pricepi la fotbal
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  12. #96
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    http://www.craiova-maxima.as.ro/foru...bigfiremad.gif
    Ma man nu te supara prea mult, poate veti promova la anul si atunci o sa fie o lupta cat decat egala intre CRAIOVA si sportul...
    http://www.craiova-maxima.as.ro/foru...o_ani_fire.gif
    Sper ca ti-au placut smiles http://www.craiova-maxima.as.ro/foru...w_bluegrab.gif
    Last edited by ady_azzuro; 12th December 2003 at 20:42.
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  13. #97
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  14. #98
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Gigel ce se intampla azi cu tine? Unde iti e repertoriul? http://www.craiova-maxima.as.ro/foru...s/dontknow.gif
    http://www.craiova-maxima.as.ro/foru...mahlitude5.gif

    Enjoy them, tomorrow I'm going to bring you some others
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  15. #99
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Salutare gigel, azi observai ca nu mai sosishi, pacat, maine este ultima zi, lupta se va sfarsi http://www.craiova-maxima.as.ro/foru...icon_salut.gif
    Tot maine CRAIOVA va juca cu sportul in finala turneului fotbal in sala, ce sa faci daca in div A nu prea avem parte de meciuri intre cele 2 echipe, macar in sala sa ne duelam http://www.craiova-maxima.as.ro/foru...les/qleft1.gif
    Vorbim maine...http://www.craiova-maxima.as.ro/foru...miles/walk.gif
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  16. #100
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Se termina si lupta asta sangeroasa http://www.craiova-maxima.as.ro/foru...miles/wave.gif
    M-am distrat teribil aici, felicitari pt efortul depus http://www.craiova-maxima.as.ro/foru...s/toothy12.gif
    Bafta in continuare si peace out, tocmai fu Saddam gasit http://www.craiova-maxima.as.ro/foru.../new_alien.gif
    Ciao!
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  17. #101
    MÍTIC gigel_bucur's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,214
    Reputatie
    1
    care efort? nu inteleg ce "se termina"? care lupta? esti chiar simpatic ti-am mai spus ca sunt oameni care mai au si altceva de facut. anyway, sa nu-l uitzi pe Frozen, doar e de-al tau, din postarile lui am inteles ca si lui ii trebuie un mouse pt. mana stanga. spune-i doar magazinul, site-urile i le dai din "favorites".
    chiar ca fu o lupta inegala, Sportu' batu Craiova de doua ori in trei zile, tu te umilesti de fo' zece (macar invatzashi ceva, dar sa nu mai spui la nimeni ca tu ai vreo treaba cu araboaice... intr-o tazra araba).

    have a nice life, my child

  18. #102
    MÍTIC gigel_bucur's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,214
    Reputatie
    1
    avand in vedere ca sunteti multi, probabil, tu vei castiga aceasta disputa. eu voi suferi imens, dar... mie pana maine imi trece, Iliescu stie de ce

    explica-i si lui Pheacala, nu stiu daca am scris corect, dupa inca o "feronerie" ce-o primiratzi azi, ciocu' mic! 6-2, 7-3, furara "albitrii", mama lor de 'otzomani.

    suma inteligentei este constanta, indiferent de locul in care te afli (doar n-oi fi in zona Roshie) nu stiu ce este zona roshie, banui ca e ceva ... nasol!
    sau ... cum se striga in Regie cand degajeaza portarul: "stii tu"...
    Last edited by gigel_bucur; 15th December 2003 at 04:35.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •