View Poll Results: Cine se califica?

Voters
163. You may not vote on this poll
  • Rapid

    133 81.60%
  • Hamburger SV

    30 18.40%
Page 45 of 45 FirstFirst ... 35434445
Results 925 to 937 of 937

Thread: Rapid - Hamburger SV (dubla mansa)

  1. #925
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Emilio, nu toti sunt la fel. Sunt oameni si.... oameni....
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  2. #926
    sport legend 4star's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,333
    Reputatie
    1
    Emilio, desi am mai raspuns si pe alt thread la chestia asta, iti mai spun si aici: ieri la jurnalul de seara pe un post tv (nu mai stiu care) se aratau imagini cu bucuria suporterilor rapidisti din Piata Universitatii si nesimtitul de Artion dadea tonul la "M** Steaua".
    Gandeste-te la suporterii Stelisti care v-au felicitat (unii chiar sincer si nu din complezenta) care au vazut "manifestarea de fericire".
    Principiul actiune-reactiune si-a demonstrat valabilitatea.

    Asa ca acum ai optiune: poti sa continui sau poti sa o lasi asa.
    Eu as prefera sa ramana aici , iar cei care vor sa continue pe tonul asta ... poate nu mai generalizeaza si isi dau pe PM tot ce vor.
    Last edited by 4star; 17th March 2006 at 11:25.
    Cand invingatorul comite o greseala, spune: ”Am gresit!“ si invata lectia.
    Cand invinsul comite o greseala, spune: “Nu e vina mea!” si arunca vina pe altii.
    Un invingator stie ca adversitatea este cel mai bun invatator.
    Un invins se simte victima in fata adversitatilor vietii.

  3. #927
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Emilio
    Pe bune, eu daca mai vad stelist pe aici care se face ca lauda Rapidul o sa-l rog sa-si scoata numele Steaua de la echipa favorita sau sa-si ceara scuze pentru injuraturile de ieri.
    Emilio,n-am facut misto de voi cand am zis ca sper ca va calificati
    Eu va urez succes si in continuare,sa le scoateti de tot fotbalul din cap nemtilor,sdau sa dati peste Zenit si sa-i mancati,asta daca scapa de Steaua
    Vezi ca Fia are dreptate,sunt suporteri de tot felul,nu e bine sa generalizezi...mai erau si din astia rapidisti care ne-au urat vrute si nevrute.

    Fia,asa sa fie,voi mergeti in Germania,ca tot v-ati aclimatizat cu vremea de acolo,noi la Sevilla ca cunoastem oras,iar prin mai ne vedem in Olanda

  4. #928
    sport legend Emilio's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Grant
    Posts
    1,257
    Reputatie
    1
    eu nu ma refer la cei din piata cand ma enervez asa ci la forumisti, unii dintre ei veterani (alpopa, aparte) care erau de acord ca acele injuraturi sunt valabile si pentru forumistii rapidisti (care, culmea, felicitasera Steaua!!). Mergeti pe threadul meciului si cititi-mi absolut toate postarile.

    Cand esti in piata e altceva, e alt nivel, va dura ani intregi pana cand piata va renunta la trivialitati. Dar sa vad pe forumul asta asa ceva mi se pare inacceptabil.
    Rapid - iubire fara sfarsit

  5. #929
    sport legend 4star's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,333
    Reputatie
    1
    Pai de aia ziceam eu ca poate ar fi bine sa isi dea PM, nu sa generalizeze. Asta in cazul in care chiar nu se pot abtine si vor cu tot dinadinsul sa isi dea replici.
    Cand invingatorul comite o greseala, spune: ”Am gresit!“ si invata lectia.
    Cand invinsul comite o greseala, spune: “Nu e vina mea!” si arunca vina pe altii.
    Un invingator stie ca adversitatea este cel mai bun invatator.
    Un invins se simte victima in fata adversitatilor vietii.

  6. #930
    sport legend Emilio's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Grant
    Posts
    1,257
    Reputatie
    1
    4 star: pai spune-le lui alpopa si apparte ca doar sunt stelisti ca si tine. Eu n-am chef sa le scriu si pe urma sa ma injure pe PM. Nici macar nu le-am adresat vreun cuvant, vreo replica (mergi pe thread si verifica) desi o dadeau sus si tare ca au dreptate cei care striga m--- Rapid. Izolati-i voi pe alpopa si apparte asa dupa cum dinamovistii l-au izolat pe Remy.

    Gata cu off-topicul, daca doriti sa ne bucuram impreuna, foarte bine, sunteti bineveniti, daca doriti sa ne tachinati, nu e nicio problema, sunteti bineveniti si asa. Dar daca ne injurati, asa dupa cum s-a intamplat aseara, atunci schimbam foaia.
    Rapid - iubire fara sfarsit

  7. #931
    sport legend dragosh_vl's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,209
    Reputatie
    1
    Rapid va juca cu Shalke04
    Forza Csm Rm.Valcea

  8. #932
    sport legend
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,303
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by andreiush
    Citind mesajele din ultimele pagini ale acestui thread, mi-am adus aminte ce spunea Memelu anul trecut dupa calificarea in fata Valenciei, si de fapt, mult timp si dupa ce au iesit din Uefa, si anume ca, performanta Stelei de anul trecut e mai mare decat a Stelei '86 (bineinteles, laudandu-se cu cel mai lung parcurs european, 12 meciuri). Oare acum ce poate spune acest personaj despre Rapid?
    Hai ca am aflat aseara ce a zis despre Rapid (inainte de meciul Stelei): cea mai mare performanta de dupa 1990
    Are omul asta o logica...

  9. #933
    sport legend 4star's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,333
    Reputatie
    1
    De anul trecut pana acum a trecut mult timp.

    Deci ramane asa: tot ce s-a castigat inainte de 2000 numai conteaza. S-a anuntat si pe UEFA si pe FIFA ca se reseteaza statisticile. Se jucau prea putine meciuri pe vremea aia.

    Si a gresit cu ceva ce a zis despre Rapid inaintea meciului Stelei?
    Cand invingatorul comite o greseala, spune: ”Am gresit!“ si invata lectia.
    Cand invinsul comite o greseala, spune: “Nu e vina mea!” si arunca vina pe altii.
    Un invingator stie ca adversitatea este cel mai bun invatator.
    Un invins se simte victima in fata adversitatilor vietii.

  10. #934
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Emilio taticule, iar o dai prin balarii
    [MODERATED]
    Eu nu am spus decat ca frustrarea de care atzi dat dovada aseara, dupa calificarea noastra, justifica oarecum "reactzile" din Piatza Universitatzii.
    In rest, tu sa fii sanatos, eu sa fiu in continuare la fel de "ipocrit", iar Rapid shi Steaua sa mearga mai departe !
    Last edited by Tudose; 17th March 2006 at 16:15. Reason: Jigniri cu tenta rasiala, avertisment
    ex-alpopa

  11. #935
    Play Ball! walt.mann's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Targoviste Megalopolis
    Posts
    817
    Reputatie
    1
    Cred ca o sa jucati cu Basel, mai ales ca i-ati batut in pregatiri. Bine, pentru voi e bine si Schalke, ca deja va stiu nemtii de frica, cred ca daca va inscrieti in Bundesliga cateva echipe o sa cam tataie !
    Hai Rapid! Ne vedem la Eindhoven!
    Anti-Becali

  12. #936
    sport legend Emilio's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Grant
    Posts
    1,257
    Reputatie
    1
    Partea proasta cu nemtii e ca au invatat romaneste! Partea buna e ca si noi am invatat nemteste!
    Altfel, daca nu picam cu Steaua, ne vedem la Eindhoven.
    Rapid - iubire fara sfarsit

  13. #937
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Emilio
    Altfel, daca nu picam cu Steaua, ne vedem la Eindhoven.
    din pacate ne vedem tot la Bucuresti

  14. 17th March 2006, 15:47
    Reason
    avertisment, jigniri

  15. 17th March 2006, 16:30
    Reason
    offtopic

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •