Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 153

Thread: care este jucatorul preferat?

  1. #64
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    l-a invins la dublu,cum a facut si Andrei.
    jucätorul meu preferat: cänd juca dar si acum,ca om: Boris Becker, acum se retrage Andre Agassi,tot preferat de-al meu, de 4 ani imi place foarte mult Roger Federer.
    Feminin: cine n-a pläcut-o pe Steffi Graf?
    actualmente -de 9 ani pe Martina Hingis.fabulos cum are reverul.

  2. #65
    incepator
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    32
    Reputatie
    1
    MARTINA HINGIS

    [QUOTE=Universal;771838]
    Feminin: cine n-a pläcut-o pe Steffi Graf?
    QUOTE]



    EU, mai ales dupa finala RG99...
    Last edited by BIARPC; 28th August 2006 at 23:43.

  3. #66
    incepator lily_ac_milan's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    34
    Reputatie
    1
    Nadal. In principal pentru ca l-a batut pe Federer de mai multe ori decat ceilalti la un loc Pacat ca nu e la fel de bun pe iarba cum e pe zgura, dar are tot timpul sa se perfectioneze. Vamos Rafa!
    In [COLOR="DeepSkyBlue"]ITALIA[/COLOR] - [B][COLOR="red"]M[/COLOR]I[COLOR="red"]L[/COLOR]A[COLOR="red"]N[/COLOR][/B]
    In [COLOR="deepskyblue"]EUROPA[/COLOR] - [B][COLOR="red"]M[/COLOR]I[COLOR="red"]L[/COLOR]A[COLOR="red"]N[/COLOR][/B]
    Ovunque - [B][COLOR="red"]M[/COLOR]I[COLOR="red"]L[/COLOR]A[COLOR="red"]N[/COLOR][/B]
    Per sempre [color=red]R[/color]o[color=red]s[/color]s[color=red]o[/color]n[color=red]e[/color]r[color=red]i[/color].

  4. #67
    sport legend krydo's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    728
    Reputatie
    1
    Cei mai k-lumea jucatori ii au rusii. Ei o sa si ia Cupa Davis, dupa ce ii bat pe americani la Moscova acum in septembrie.
    Ar fi foarte misto daca jucatori precum Nikolai Davydenko, Dmitri Tursunov, Mikhail Youzhny, Igor Andreev sau chiar si acest Teimuraz Gabashvili (care a jucat frumos cu Blake la US Open) ar veni si anul acesta la Open Romania. Safin clar nu vine ca el n-are nici o tangenta cu zgura...

  5. #68
    sport legend Ady's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,198
    Reputatie
    1
    safin joaca bine pe zgura ... nu are nici o tangenta cu iarba ...

  6. #69
    sport legend krydo's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    728
    Reputatie
    1
    Nu stiu cat o fi el de bun pe zgura...Se descurca bine pe rapid ca e inalt (1.93 parca are) si serveste tare si are o dreapta buna. Singurul lucru care l-ar recomanda in lotul Rusiei pentru meciul din 20-22 septembrie de la Moscova cu SUA (pe zgura), ar fi respectul pt ceea ce a facut pana acum pt rusi, mai ales contributia sa la castigarea Cupei Davis in 2002 de catre Rusia. Sincer zic ca echipa cea mai buna ar fi Davydenko, Tursunov (simplu - ambii au pierdut greu la Roland Garros cu Nalbandian si acum sunt in forma), Youzhny/Andreev (sau Safin) - dublu.
    Last edited by krydo; 2nd September 2006 at 20:08.

  7. #70
    Culé adriana18p's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    711
    Reputatie
    1
    are dreptate ady safin joaca bine pe zgura totusi a facut semifinala la roland garros in 2002
    apropo tot rusii sunt si favoritii mei in frunte cu safin
    sper sa castige si anul asta cupa davis si sa il foloseasca si pe safin e mai bun decat andreev (sorry de offtopic)
    "I am not a singer or a rock star. Tennis is tennis. If you want to see a clown, go to a circus."
    "When I talk to myself on court, I say, I love you, you're a good guy, but don't miss next time, OK?

    Marat Safin

  8. #71
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    pai ar fi andy roddick, imi place cum serveste si in general stilul de joc. imi mai place safin, imi place pt ca e temperamental. ar mai fi nadal, talentat baiatul asta. federer e un mare talent dar pe mine ma enerveaza, nu stiu de ce... si imi mai place cum joaca james blake, agassi in zilele lui bune, ferrero, nalbandian si davydenko. cam multi favoriti am eu hehe
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  9. #72
    Mada Mada Dane! Andreea's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Bahamas
    Posts
    397
    Reputatie
    1
    Favoritul meu este Federer, nu cred ca este nevoie sa spun de ce.
    Nalbandian imi place mult cum joaca si l-am vazut pe Berdych in meciul cu Nadal si recunosc ca m-a impresionat. Berdych este foarte bun, si cred ca va avea un viitor promitator, deja este numarul 11 din lume!
    Nadal nu este chiar favoritul meu, imi place cum joaca tenis, dar nu imi place comportamentul sau!

  10. #73
    CAMPION ! Red-Castorryy's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    935
    Reputatie
    1
    Federer

  11. #74
    Tennis Pro DJ Klaus's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    NCAA
    Posts
    2,092
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ady_Einstein View Post
    safin joaca bine pe zgura ... nu are nici o tangenta cu iarba ...
    Adi... PERLA PERLA PERLA
    Safin este un "all court player" adica joaca bine pe orice suprafata. Ca acum el nu joaca bine pe nimic ca e ******* ...asta e altceva !
    Dar poate sa joace si pe iarba f bine dovada fiind finala de anul trecut de la Halle pierduta la Federer in set decisiv, an in care a si castigat Australian open tot in fata lui Federer.
    Daca Safin nu are nici o tangenta cu iarba...atunci tu nu ai nici o tangenta cu tenisu'

  12. #75
    sport legend Ady's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,198
    Reputatie
    1
    ai inteles gresit ce am vrut sa spun, de fapt si eu m-am exprimat putin prost ... ideea mea era ca nu ii place sa joace pe iarba si ca mereu a zis asta ... ca are jocul necesar pentru iarba nu poate nimeni sa dezminta ... cu serviciul lui si voleurile ar putea sa il bata si pe fed daca ar renunta sa spuna ca "uraste iarba" , ca acum mi-am amintit exact formularea lui ...

  13. #76
    Tennis Pro DJ Klaus's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    NCAA
    Posts
    2,092
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ady_Einstein View Post
    ai inteles gresit ce am vrut sa spun, de fapt si eu m-am exprimat putin prost ... .
    Asta e cu totul altceva !!!

  14. #77
    cynical asshole Lavinia's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UK
    Posts
    16,419
    Reputatie
    1
    Safin,Hewitt,Roddick...oriqm safin e fav meu d dparte
    [COLOR="SeaGreen"][FONT="Palatino Linotype"][COLOR="YellowGreen"][SIZE="3"]La vie faut la vivre donc je la vis ...[/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR]

    ex-EnyeGizeMalaika

  15. #78
    incepator
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    17
    Reputatie
    1
    Federer conduce detasat!!!!!!!....apoi ar urma Blake,Baghdatis,Ljubicic,Ancic si mai nou Berdych
    acuma....fiecare are ceva deosebit ca jucatori si impresioneaza in ciurcuit...ii respect pe toti!

  16. #79
    incepator ContraTodos's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    11
    Reputatie
    1
    Safin si Baghdatis...sunt unii din nu f multii juktori kre au int'adevar talent si nu doar antrenament,PARERERA MEA!
    [COLOR="Black"][SIZE="4"][FONT="Fixedsys"]Nu am timp nici sa mor...![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  17. #80
    incepator
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    radauti
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    pico monaco...mariano zabaleta si chela..de cand am vazut tenis pro ..sunt admiratoarea lor nr unu..si bineinteles..NADAAAAAAAAL...vreau si yo sa vb pe mess cu amatori ai tenisului..am 17 ani si imi place la nebunie tot ce e legat de tenis..dar ce folos daca nu am cu cine sa discut..asa ca cine vrea id-ul meu e availabl3_nick..ms..v-am pupat..vamos rafa

  18. #81
    junior
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    67
    Reputatie
    1


    Marat Safin este preferatul meu. Talent pur si fizic perfect pentru tenis... pacat ca a avut parte de cateva accidentari serioase.

    Ma bucur totusi ca anul asta a strans ceva puncte si a avansat de pe locul 104 pana pe 26.

  19. #82
    junior Soulstone's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Posts
    101
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ContraTodos View Post
    Safin si Baghdatis...sunt unii din nu f multii juktori kre au int'adevar talent si nu doar antrenament,PARERERA MEA!
    Baghdatis

  20. #83
    Just a girl Ad3ana's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Craiova
    Posts
    354
    Reputatie
    1
    Marat Safin este si preferatul meu si un supertalent. iar kuerten e preferatul meu no. 1 ... dar a tot fost accidentat, am inteles k a reluat colaborarea cu lari passos si va reveni in 2007 in circuit..dar nush ce sa zik...nu sint f. optimista

  21. #84
    sport legend luma's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    15,302
    Reputatie
    1
    "Former World No. 1 Gustavo Kuerten ends a nine-month hiatus from the circuit as a wild card at the Copa Petrobras this week."
    Uite aici Bamby:
    http://www.atptennis.com/en/common/T...006/1780/x.pdf

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •