View Poll Results: Ce loc va ocupa Romania la sfarsitul sezonului 2009-2010 ?

Voters
313. You may not vote on this poll
  • 6 sau mai sus

53 16.93%
  • 7

49 15.65%
  • 8

127 40.58%
  • 9 sau mai jos

84 26.84%
Page 147 of 147 FirstFirst ... 4797137145146147
Results 3,067 to 3,070 of 3070

Thread: Coeficienti UEFA

Abomination Johnny D's Avatar
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by JJ View Post
    Multumita victoriei cu Celtic am trecut peste Liechtenstein.
    Le rupem fashu rivalilor din Lichetenstein sezonul asta!

Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Ai calculat si rezultatele din joia neagra?
    De maine!? Deja le-a pus pe tapet, mai avem o singura echipa in Europa!
    Daca as putea i-as da acces lui Paul sa se debaneze cand vrea!Nu mai am mult pana il las pe contul meu.Si ma doare-n pl de ratatii carora nu le convine!Doar ca Paul nu e genu care sa faca asta.El saracu sta acolo unde e surghiunit si nu foloseste numele altuia in locul lui vreodata!Un om adevarat!

Sport Legend JJ's Avatar
    Reputatie
    0
    In etapa asta a trecut in sfarsit Portugalia pe 6 in fata Rusiei. Noi tot pe 30 suntem, dar ne-am distantat serios de Liechtenstein.

portocaliu
    Reputatie
    1
    Da. O sa fim in divizia 3 peste cativa ani si vom juca Cupa Periferiei Oraselor din Est. Castigatoarea va avea ocazia sa intre in turul preliminar 1 in EL UEFA.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Sport Legend JJ's Avatar
    Reputatie
    0
    Spania si Anglia raman cu 7 din 7, Germania ramane cu 6, Italia cu 5 echipe. Portugalia merge cu patru echipe in primavara, Franta cu doua in CL, Belgia, Olanda, Austria si Scotia cu cate doua in EL, iar una au Ucraina, Turcia, Danemarca, Cipru, Grecia, Elvetia, Suedia, Bulgaria si Romania. Fara echipe au ramas printre altele Rusia, Cehia, Serbia, Croatia.
    Rusii n-au mai avut un coeficient asa de slab ca anul asta din 2003 incoace. Ucraina la fel, dar la ei mai poate sa creasca. Pentru scotieni e in schimb cel mai bun din ultimii 11 ani, si urca aproape de locul 15 cu doua echipe in preliminariile CL. Pentru maghiari e cel mai bun coeficient din ultimii 15 ani, pentru suedezi din ultimii 25 de ani.
    Locul 11 e momentan Turcia, dar austriecii sunt foarte aproape, iar Linz si Salzburg arata bine de tot.
    Noi am revenit in fata Slovaciei pe 29, ca sa trecem si de Polonia ar trebui ca CFR sa mai ia 2 puncte.
    Last edited by JJ; 13th December 2019 at 01:08.

Tags for this Thread