View Poll Results: CINE VA CASTIGA CAMPIONATUL? ( dupa meciul Dinamo-HCM Constanta)

Voters
16. You may not vote on this poll
  • HCM CONSTANTA

    16 100.00%
  • DINAMO BUCURESTI

    0 0%
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 69 of 69

Thread: Derby-ul Adevarat!! Dinamo - Hcm Constanta

  1. #64
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Ce Leo cauti de munca?
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  2. #65
    LadyOfTheRings desdemona's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    PiecesOfYou
    Posts
    8,134
    Reputatie
    1
    Leo, multumim, eu apreciez tot ce faci pentru OLS Pacat ca, de multe ori, articolele trimise de tine apar cu intarziere, fotbalul si altele avand prioritate Nu zic ca-i rau, dar sunt multe sporturi care merita sa se regaseasca pe site in timp real, avand in vedere ca e OnlineSport, nu OnlineFootball sau OnlineGossip...

    De acord cu tine ca comentatorii (sa vorbesc pe limba lor) de la ProTV-TV Sport - cel putin cei de handbal - sunt niste............. N-ar strica sa-i inlocuiasca!
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  3. #66
    senior danikunyak's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    LANGA SALA SPORTURILOR
    Posts
    194
    Reputatie
    1
    mai am de adaugat ca si la scor egal titlul era jucar asa ca nu golul din ultima secunda a transat disputa pentru titlu!!!nu e chiar asa dramatic!!!!
    "Ce meci a facut echipa lui Razvan Lucescu!!!"(comentator Antena1)

  4. #67
    manager
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    339
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by DIXX
    Ce Leo cauti de munca?
    Ai ceva?

  5. #68
    manager
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    339
    Reputatie
    1
    Spre rusinea mea, nu-mi aminteam cat a fost in tur, iar cu 80 de secunde inainte de final imi doream sa pierdem la un gol, sperand ca am inscris mai multe goluri in deplasare. Si asta putea fi bun pentru noi. Sincer, apreciez ca ne-a trecut nu glontul, ci proiectilul pe la urechi (mai exact printre urechi).
    Nu sunt incantat de eclipsa prelungita de forma a lui Iacob, mai mult, faptul ca in ultima vreme a stat in poarta mai mult Popescu, se vede. S-a vazut la Cluj, s-a vazut la Dinamo. Ne mai trebuie un inter dreapta, sa-l mai mobilizeze pe Sandu.
    S-ar putea sa fi facut o greseala, dar exact la ultima faza mi-a aparut o caseta de dialog a TV sport, astfel ca am scris de Ghionea, intuind ca el era acolo. Daca a fost Armanu, imi cer scuze pentru eroare.
    Uneori, in handbal nu este nevoie sa vrei, pentru a lua rosu. Cred ca Adzic, pe jumatate, nu a vrut, dar a ajuns cu pumnii in gatul si fata lui Bibirig. Spre cinstea lor, jucatorii au fost in stare sa se stapaneasca, astfel ca am vazut handbal.

  6. #69
    sport legend alex-hcm's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    565
    Reputatie
    1
    Am Fost La Bucuresti. Vai De Voi Bucuresteni Ce Sala Aveti. Rusine Sa Va Fie! Se Vede Cat De Mult E Iubita Dinamo, Am Fost Peste 50% Constanteni. Asadar Pe Dianmovisti Nu-i Intereseaza Campionatul. Eu Zic Ca Fara Pubic Care A Fost Senzational Nu Ar Fi Castigat Constanta. Oricum Sunt Prea Buni Pt Romania, Insa Arbitrii Au Fost Pro Dinamo Din Ce Am Vazut La Sala. A Fost Mai Devreme De Eliminarea Lui Adzici Un Fault Asemantor La Un Juc Constantean Chiar In Fata Mea Si Nu I-a Dat Dinamovistului Nici Macar O Eliminare De 2 Min, Ce Sa Mai Zic De Rosu. S-a Vazut Ca Oricat Trag Arbitrii Cu Dinamo Tot Constanta Iese Campioana. Si Acum Versul Preferat Al Galeriei Azi: Sariti Cu Totii Si Strigati Tare Sa Moara Cainii Din Stefan Cel Mare.... Forzza Constanta Forever!! Acum Ne Concentram Sa Castigam Cupa Cupelor Si Dinamo Sa Ia Locul 2. Oricum Sper Sa Ia Pandurii Tg.jiu Ca Sa Fim 2 Echipe Din Provincie Pe Primele 2 Locuri.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •