Page 51 of 75 FirstFirst ... 41495051525361 ... LastLast
Results 1,051 to 1,071 of 1555

Thread: Intrebari si contestatii

  1. #1051
    senior
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    168
    Reputatie
    1
    un meci care incepe la 21:45 cet este validat?

  2. #1052
    junior
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    51
    Reputatie
    1
    daca un meci se intrerupe ce se intampla?se considera cota 1?ma refer la atletico-sevilla

  3. #1053
    anti tot DR. LITTO's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    prin facultati
    Posts
    999
    Reputatie
    1
    Da se da cota 1 daca nu se joaca in max 24 de ore
    [I][COLOR="Blue"][SIZE="4"]Escaladez, escaladez ... [/SIZE][/COLOR][/I]

  4. #1054
    junior
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Teritoriu Alb Albastru
    Posts
    59
    Reputatie
    1
    Aseara am prins cota 7 scor corect 0-0 Guimaraes - Setubal .... din pacate mi`a scapat chestia cu ora 21 30 CET .. meciu incepand la 21 45 CET. As fi fost sus de tot cu aproape 700E.

    Acesti moderatori e 15 , 16 ani ... ar trebui sa lase pe alti sa se ocupe si sa`si vada de scoala nu sa ne ingradeasca noua dreptul de a alege din toata oferta gamebookers.
    [COLOR=Blue]Roman prin nastere !! Oltean prin gratie divina !!!! [/COLOR]

  5. #1055
    Banned ady51a's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    4,198
    Reputatie
    0
    15 16 ani de scoala poate. Adevarul ca e vina mea ca nu te-ai uitat tu la ce ora incepe meciul.

  6. #1056
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    nu se da nici o cota 1....se vede ca nu stiti regulile gb...va intreb si eu ...ati pariat vreodata la gb??????

  7. #1057
    John Anthony Dudubetwin's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Gherla
    Posts
    6,215
    Reputatie
    1
    uitati`va si nu mai tot povestiti fara nici un rost !! eu cand am pus biletul iari .. asa erau asezate meciurile .. cum au fost asezate si astazi!!
    Attached Images Attached Images
    [SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"][B]shhhhht Fraerii dorm si noi nu vrem sa ii trezim din somn[/B][/FONT][/SIZE]

  8. 24th March 2006, 14:13
    Reason
    boring

  9. 24th March 2006, 15:35
    Reason
    boring

  10. 24th March 2006, 15:43
    Reason
    ma repet : boring

  11. 24th March 2006, 15:52
    Reason
    avertisment

  12. 24th March 2006, 15:57
    Reason
    offtopic

  13. #1058
    John Anthony Dudubetwin's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Gherla
    Posts
    6,215
    Reputatie
    1
    iuli: meciurile au fost trecute ieri in oferta si le`am pariat ieri .. asa ca mi se da cota 1 ... nu bilet anulat !! citeste regulamentul !!
    [SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"][B]shhhhht Fraerii dorm si noi nu vrem sa ii trezim din somn[/B][/FONT][/SIZE]

  14. #1059
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    20. Orice bilet care nu respecta regulile de mai sus o sa fie anulat ( si miza pierduta ) pe un thread special conceput pentru asta. Se intelege ca cine a postat bilete anulate a citit si a inteles regulamentul de mai sus.

    dap asa e...miza pierduta...am inteles

  15. #1060
    sport legend Expertul's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Montreal
    Posts
    690
    Reputatie
    1
    25. Fiecare participant are obligatia incepand de Sambata, 25.martie.2006 sa posteze langa evenimentele pe care pariaza, tara si sportul din care provin cele 2 combatante! Daca nu se intampla acest lucru, biletele vor fi anulate!!!!




    In curand vom fi nevoiti sa scriem si cronica meciului luata din cotidianele locale...
    Indecizia este hotul tuturor oportunitatilor

  16. #1061
    sport legend Vraciul's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    bucuresti
    Posts
    3,945
    Reputatie
    1
    trebuie sa scriem si numele arbitrilor? sau numarul de spectatori?
    in curand probabil.......
    am facut niste obiectiuni referitoare la regulamnet mai demult, insa ...degeaba.....

  17. #1062
    John Anthony Dudubetwin's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Gherla
    Posts
    6,215
    Reputatie
    1
    pt fotbal hai ca nu trebuie scris .. dar pt celelalte sporturi chiar nu va inteleg !! o sa modific acuma si o sa scriu ca pt fotbal nu trebuie scris ...
    [SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"][B]shhhhht Fraerii dorm si noi nu vrem sa ii trezim din somn[/B][/FONT][/SIZE]

  18. #1063
    John Anthony Dudubetwin's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Gherla
    Posts
    6,215
    Reputatie
    1
    NU UITATI !!

    25. Fiecare participant are obligatia incepand de Sambata, 25.martie.2006 sa posteze langa evenimentele pe care pariaza, tara si sportul din care provin cele 2 combatante! Aceasta regula este valabila pt toate sporturile in afara de fotbal! Daca nu se intampla acest lucru, biletele vor fi anulate!!!!

    Toti concurentii care vor sa participe la concursul organizat de Gamebookers sunt rugati sa trimita un PM (Private message ) cu conturile lor de la Gamebookers la username`ul "Bagheera90" pana in ziua de joi a fiecarei saptamani!! o data ce un concurent a trimis acest mesaj nu mai este nevoit sa trimita si a 2-a oara. In conturile trimise de voi se vor depune si banii in caz ca o sa castigati concursul. Aceasta regula este valabila incepand din saptamana 7 de concurs !!
    [SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"][B]shhhhht Fraerii dorm si noi nu vrem sa ii trezim din somn[/B][/FONT][/SIZE]

  19. #1064
    senior
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    168
    Reputatie
    1
    cred ca in mod logic in concurs ar trebui sa se intre pana marti sau chiar luni parerea mea. asa intra cineva sambata, e ca si cum cineva ar intra in semifinale la un turneu de tenis fara sa faca nimic pana atunci:>; astept comentarii pe tema aceasta

  20. #1065
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    de cand am zis eu asta....

  21. #1066
    John Anthony Dudubetwin's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Gherla
    Posts
    6,215
    Reputatie
    1
    fiecare cum vrea ARTAeAPA ... poate unu nu gaseste meciuri interesante numai in weekend .. oricum .. nu se va schimba nimik in privintza asta
    [SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"][B]shhhhht Fraerii dorm si noi nu vrem sa ii trezim din somn[/B][/FONT][/SIZE]

  22. #1067
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bagheera90
    pt toate sporturile in afara de fotbal! Daca nu se intampla acest lucru, biletele vor fi anulate!!!![/B]

    [/B][/COLOR]

    in sfarsit o decizie inteleapta

    ps: ar trebui sa spui de la cine ai primit PM ca eu ti-am trimis unul dar nu stiu daca l-ai primit ca nu imi mergea prea bine netul

  23. #1068
    John Anthony Dudubetwin's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Gherla
    Posts
    6,215
    Reputatie
    1
    l`am primit tchibos !!
    [SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"][B]shhhhht Fraerii dorm si noi nu vrem sa ii trezim din somn[/B][/FONT][/SIZE]

  24. #1069
    Banned ady51a's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    4,198
    Reputatie
    0
    Biletele lui bagheera90 si duke_puccini care au pus ieri 2 meciuri de tenis anuntate de Gamebookers ca au loc la ora 16 CET pe data de 23.06.2006 nu au fost anulate desi meciurile s-au reprogramat pentru astazi. Cei care au pariat nu aveau de unde ca stie ca nu se vor disputa in ziua respectiva.
    Iuli - stiu despre ce bilet vorbesti de acum cateva saptamani. Nu aveam certitudinea ca acel meci era programat pt ziua respectiva.

    Asadar bagheera90 are 360.35 E (Tursunov si Lopez au castigat) iar Duke_puccini are 323 E (minus miza biletelor jucate deja astazi) pt ca Li a castigat.
    Hotarare difinitiva si nu se mai accepta nici o contestatie pe tema asta.
    Bagheera90 poate paria si astazi alt bilet daca doreste evident cu meciuri pana la ora 22:30.
    Last edited by ady51a; 24th March 2006 at 23:28.

  25. #1070
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    ba scoateti odata cuvantul SOLO de la regula 11, ca o iau razna... si asa mi-ati anulat un bilet valid... macar sa nu se mai intample la altii.

  26. #1071
    John Anthony Dudubetwin's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Gherla
    Posts
    6,215
    Reputatie
    1
    11. Nu se admit bilete, decat daca acestea sunt permise de oferta Gamebookers.
    unde ii cuvantul SOLO ??
    [SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"][B]shhhhht Fraerii dorm si noi nu vrem sa ii trezim din somn[/B][/FONT][/SIZE]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •