Page 2 of 75 FirstFirst 12341252 ... LastLast
Results 22 to 42 of 1555

Thread: Intrebari si contestatii

  1. #22
    junior ovidiu_it20's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    140
    Reputatie
    1
    pai la asta ma refeream si eu. vreau sa particip numai de fun. nu ma intereseaza banii. vreau sa fac si eu parte din jocul asta, atata tot.

    nu la asta m-am referit cand am zis de clasament. ma refeream la faptul ca un participant in plus la joc sper sa nu faca treaba celui care face clasamentele mai grea.

    mersi
    pana la urma, pot participa?

  2. #23
    senior Onlinesport vrea parerea voastra's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Romania
    Posts
    174
    Reputatie
    1
    Sigur ca poti participa, noi nu iti putem interzice asta. Numai ca daca vei castiga, premiul nu iti va fi oferit tie, ci celui aflat sub tine ca numar de euro virtuali.
    My way, or highway...

  3. #24
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Pot sa particip la concurs doar asa JUST FOR FUN , nu ma intereseaza premiul pt ca nu am cont la gamebookers , PLEASE,PLEASE,PLEASE.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  4. #25
    senior Onlinesport vrea parerea voastra's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Romania
    Posts
    174
    Reputatie
    1
    Vezi raspunsul de mai sus.
    My way, or highway...

  5. #26
    junior ovidiu_it20's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    140
    Reputatie
    1
    ok, mersi mult

  6. #27
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    frate dak eati parior pariezi din orice campionat...nu numai din alea principale....ca de akolo o sa faci bani cand ,,,,,

  7. #28
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Useru` are voie sa posteze numai pe Saptamana 1,2 ... si pe Intrebari si contestatii ... ashe ca stati linistiti , nimeni nu se baga la clasamente !

    Va rog sa nu umblati la cote ... fara a fi marite sau mai stiu eu ce pt ca eu stau la fiecare bilet in parte ... incercati sa pariati pe cotele de la GB

    pentru ca in NBA si NHL cotele scad semnificativ , aici fiind incluse si OT.Ms mult

  8. #29
    senior fortza_dinamo's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    206
    Reputatie
    1
    SUGESTIE catre moderatori,administrator....m-am gandit ca sa va fie voua mai ushor sa postati un bilet EXEMPLU.cum trebuie sa arate un bilet postat.deorece vad ca unii nu isi calculeaza cota,castigu....etc.
    [COLOR="Red"]Dinamo e viata mea![/COLOR]

  9. #30
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Bilet [numar bilet]

    Eveniment 1 cota nr.1

    Eveniment 2 cota nr.2
    .............................

    Eveniment n cota n

    Miza * cota finala = castig eventual

  10. #31
    incepator storm's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    22
    Reputatie
    1
    ok...o rugaminte...daca nu e prea mare deranju

    intru si eu acu pe gamebookers sa vad ce si cum...sper sa descopar ca sa nu deranjez inutil...dar oricum daca ar putea cineva care stie concret sa ma ajute - apreciez - cum fac cont la gamebookers?

  11. #32
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Id de mess relansat ... adauga`ma in lista ta

  12. #33
    senior Onlinesport vrea parerea voastra's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Romania
    Posts
    174
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by storm
    ok...o rugaminte...daca nu e prea mare deranju

    intru si eu acu pe gamebookers sa vad ce si cum...sper sa descopar ca sa nu deranjez inutil...dar oricum daca ar putea cineva care stie concret sa ma ajute - apreciez - cum fac cont la gamebookers?
    Apasa pe bannerul de mai sus, iar in noua pagina in coltul din drepta apasa butonul "Inregistrare".
    My way, or highway...

  13. #34
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Clasamentu` primei zile va fi facut maine intre orele 7.00 - 8.00 din simplu` fapt ca sunt oameni care pariaza NBA

  14. #35
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    [QUOTE=Paul]Unele evenimente la gamebookers au restrictii , de exemplu minim 3 (Divizia A sa zicem !)[QUOTE]

    Nu e adevarat ... la GB merge solo

  15. #36
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Va rog nu mai dati EDIT ... puneti biletele in posturi diferite in cazu in care nu puneti 2 bilete deodata ... pt a nu intampina probleme

    Administratorii au grija si daca vor fi probleme , jucatorul respectiv va fi eliminat !

  16. #37
    incepator
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    14
    Reputatie
    1
    Daca cineva isi face mai multe conturi pe onlinesport? Pariaza mai multe bilete(5 pe zi/fiecare user) iar la sfarsitul saptamanii daca iese castigator cu unul dintre ele isi da contul de la gamebookers si nimeni nu le verifica pe celelalte. Cred ca ar trebui trimis inainte numele contului de la gamebookers. Voi ce ziceti?

  17. #38
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Nu se poate ashe ceva si daca cumva se va intampla asta se va lua BAN definitiv!!

  18. #39
    Banned ady51a's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    4,198
    Reputatie
    0
    Propuneri pt o mai buna desfasurare a concursului din partea unui moderator:

    Munca de alcatuire a clasamentului fiind enorma, propun pt saptamana viitoare cateva mici schimbari de regulament.

    1. Toate biletele unui participant sa fie in acelasi post, pentru e se putea urmari mai bine si calcula la sfarsitul zilei.
    2. Sa se posteaze in pe fiecare bilet ora de incepere a primului meci.
    3. Datorita faptului ca se va face un clasament zilnic, biletele sa contina numai evenimente din ziua respectiva. Din punctul meu de vedere este greu de cautat duminica un bilet care mai contine meciuri de miercuri si de joi.


    Si inca ceva
    De ce sa participe la concurs cei care nu au cont facut la Gamebookers? Daca tot ne angajam sa facem ceva si sa organizam niste clasamente, de ce sa o facem de pomana pt cineva care oricum nu este interesat de premiu?

  19. #40
    Sir Ballack Ballack_29's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Ploiesti
    Posts
    1,650
    Reputatie
    1
    eu zic fara sa se supere nimeni ca cei care nu au cont la GB sa nu mai parieze p threadul de concurs,mai mult incurca pe moderatori.

  20. #41
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Nu`mi contesta nimeni calitatile de matematician ?

    Se pare ca am fost nevoit sa schimb clasamentu de vreo 2-3 ori ... de acum inainte bilete care contin meciuri pe zile distincte vor fi anulate !
    Last edited by relansat; 16th February 2006 at 12:34.

  21. #42
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    @adrianfiru vezi ca ai pus pe biletul tau acelasi eveniment de 2 ori ... da un edit si pune biletul corect pt a putea fi validat

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •