Results 1 to 15 of 15

Thread: Ce Deplasari Mai Fac Suporterii Farului In Acest Sezon? (fotbal,handbal,volei)

  1. #1
    sport legend alex-hcm's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    565
    Reputatie
    1

    Ce Deplasari Mai Fac Suporterii Farului In Acest Sezon? (fotbal,handbal,volei)

    Cine face parte din galerie sau cine afla cate ceva de deplasarile viitoare organizate de club( fotbal,handbal,volei) sa spun pe acest forum. Puteti sa si vorbiti despre memorabilele deplasari al;e suporterilor constanteni in ultimii ani. Eu am amintiri frumoase de la finala cupei Romaniei cand desi am pierdut, a fost fantastic sa defilam prin Bucuresti, mai ceva ca la revolutie. REVOLUTIA ALB-ALBASTRA. ANUL ASTA O DEPLASARE DIN NOU IN MASA A SUPORTERILOR CONSTANTENI LA FINALA CUPEI.

  2. #2
    SOLO FARUL C-ta Rechinul Ucigas's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    UK , England
    Posts
    1,633
    Reputatie
    1
    dap nu am fost dar am vazut cateva filmulete cu deplasare ...chiar ca la revolutie nu se mai terminau , mai ales cand strigau toti constanta constanta !!! super atmosfera
    legat de viitoarele deplasari inca nu s estie nimik , mai e timp inca nu a inceput campionatul , poate se dau astia drumul la site , daca nu ei de obicei pleaca de la anda prin cet pe acolo , intreaba si tu pe vreunu din galerie care sta prin cet , daca nu pe sorin il gasesti la magazin mai tot timpul ...
    [SIZE="3"][COLOR="Blue"]CU FARUL PANA LA MOARTE !!![/COLOR][/SIZE]
    [SIZE="3"][COLOR="Lime"]HCM CONSTANTA CAMPIOANA ROMANIEI !!!![/COLOR][/SIZE]

  3. #3
    sport legend pff's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    c-ta
    Posts
    443
    Reputatie
    1
    da ...... super deplasare .. in tren si prin buc pana la stad toata lumea canta .. si cand a inceput meciu cantau 500 de insi .. sa fim seriosi .. uneori nu conteaza doar cantitatea ci si calitatea ...

  4. #4
    sport legend b3bito's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    807
    Reputatie
    1
    exact putem sa fim noi meci de meci 20000 de mii de oameni dak macar 2000 nu canta sau 3000 suntem degeaba ....asa k...vb lui pff calitatea conteaza

  5. #5
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    mai ternminati ma cu prostiile voastre... au tipat si au cantat pe tren cat i-au tinut plamanii si acolo erau toti ragusiti... de asta ati auzit voi doar 500... ca sa nu mai vorbim de asa -zisi lideri ai galeriei care erau varza... impartiti pe grupe si in centru se striga una, cand incepea si parte dreapta termina centrul sau incepea sa strige altceva. Una peste alta atmosfera a fost super (mai putin jandarmii care nu ne-au lasat sa bem nici macar o gura de apa)

  6. #6
    sport legend pff's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    c-ta
    Posts
    443
    Reputatie
    1
    bai baietas nush ce atmosfera super ai vazut tu la stadion .. pt ca a fost chiar de kkt pot sa zic .. mai ales cu coregrafia aia de kkt .. pe care au aratat`o aia la vreo 4 meciuri consecutive .. si sa nu mai zic de momentele cand strigau toti ratatii hai steaua ... deci nu mai vorbi degeaba cu atmosfera super ... mie unu imi place dinamo si tin cu ei .. dar la meciu ala chiar am strigat impotriva lor ... si nu`mi zice tu mie ca din 7.000 de insi ... 6.500 au fost ragusiti las`o naibi de treaba .. ca multi au venit la mocangeala

  7. #7
    senior
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Constanta
    Posts
    178
    Reputatie
    1
    Una peste alta... ne-au facut cainii de tot kkt-ul... Ne-au demonstrat inca odata, ca suntem mult in urma. Si spun asta cu mare durere in suflet. In rest, ce a fost asa extraordinar?! Ca au furat ca dracii prin toate garile? Ca am stat 8 ore in tren pana am ajuns?! Ca nu ni s-a permis sa ne cumparam apa si mancare din cauza acelor "viteji" care si-au dat in petec pe drum?! Ca ne-am mai facut inca odata de ras (printre altele strigand si steaua...steaua) ?! Minunat nu ?!
    Last edited by desdemona; 21st February 2006 at 16:25. Reason: fara pociri de nume!!!

  8. #8
    FARIST 100% ULTRAS-CT's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    303
    Reputatie
    1

    Exclamation

    adevarul este ca ne-am facut de ras cand : 1. toate gainile s-au luat dupa Sorin si au inceput sa strige " steaua steaua"
    2. La panza pe care era desenat Popey cu cupa in mana au aparut si inscriptiile "S.N.C" ( Santierul naval Constana )
    3. Am Fost 7000 de oameni si ne-am auzit ca o galerie de 400-500 de membrii
    shi lista poate continua ... sincer imi pare rau de aceea deplasare .. se putea mai mult din partea noastra dar si din partea echipei !
    Last edited by desdemona; 21st February 2006 at 16:26. Reason: pociri de nume, quote la mesajul anterior in intregime

  9. #9
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    pfff... baietas sa ii spui colegului tau de galerie care e de o seama cu tine ai inteles ca inca nu cred ca ti s-a uscat casul la gura. Ca idee iti spun eu ca nu cred ca ai tu ani de viata cat am eu de scoala, asa ca mai ia o carte inainte sa te pronunti

    in rest sunteti penibili... de ce nu va duceti DOAR voi astia de la ARIA (aia 30 )la meci ca am impresia ca va cam dati stapanii echipei, vesnicii suporteri. Am noutati pentru voi... au fost suporteri si inaintea voastra si dupa voi vor mai fi. Deviza "cine nu e cu noi e impotriva noastra" e una puerila care denota imaturitate, dincolo de pasiune. Voi ce vreti sa ajungeti ca National unde sunt trei trompetisti si trei pensionari cu nepotii lor. Maturizati-va !!!... Atmosfera chiar a fost super indiferent ce s-a strigat... cand a mai fost asa daca sunteti asa de tari?

    penibili au fost aia care au urcat vaca n tren, care au tras semnalul de alarma s.a.m.d.

  10. #10
    sport legend pff's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    c-ta
    Posts
    443
    Reputatie
    1
    vai de capu tau ... chiar nu ma intereseaza cati ani de scoala ai tu ... si ala penibilu esti tu .. ca te ataci ca tzi`am zis baietzas ... si nu stiu unde ai vazut tu mai sus ca se vorbea de aria... era vorba de deplasarea aia care chiar a fost de kkt ... daca tie tzi`a placut sa se strige hai steaua ... e problema ta .. sau faza cu SNC ..... unde ai mai auzit tu de numele sponosorului ... in coregrafie ??? daca nu stii nu mai vb atat .. ca nu a fost nimik super ... sorin si ai lui si`au luat bani ca sa deseneze snc acolo ..... si nu te mai ataca asa ca tzi`am zis baietzat ... pt ca nu a fost o insulta a fost un mod de exprimare .... dar nu trebuie sa`ti dau eu tie explicatii pt ca nu am de ce ...

  11. #11
    senior
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Constanta
    Posts
    178
    Reputatie
    1
    Prietene, nu te mai grabi sa jignesti grupul Aria. Daca ai ceva de spus sune-o omului care te-a deranjat, nu mai generaliza. In plus pff nu este din Aria. Sunt singurul de aici care este in Aria Ultra`.
    Daca din tot ce a spus el tu atat ai retinut atunci e grav. Omul nu a facut decat sa-si expuna propria parere, si asa cum el iti respecta tie opinia, ai face bine sa faci si tu la fel. Daca tu ai fost multumit de ceea ce ai vazut la finala (in ceea ce priveste galeria) atunci incep sa inteleg de ce e atat de greu sa prinda fenomenul in cta.

  12. #12
    FERVENT U|L|T|R|A|S|'s Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    320
    Reputatie
    1
    Nu va mai agitati sa schimbati mentalitatea oamenilor...Nu stiu cand o sa fim si noi la nivelul galeriilor bucurestene...Degeaba am fost noi 7000, cand 6500 spargeau seminte si nu strigau decat "hei hei hai faru' "" sau "steaua steaua".
    Sunt curios daca se platea deplasarea cati suporteri constanteni erau in tribune..
    Live like an ULTRAS, die like an ULTRAS!


    Sa pastram subiectul thread-ului...Informatii despre deplasari se gasesc si pe canalele de IRC #fcfarul, #farul, #farulconstanta
    Last edited by desdemona; 21st February 2006 at 16:29. Reason: consecutive si pociri de nume, data viitoare avertisment

  13. #13
    SOLO FARUL C-ta Rechinul Ucigas's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    UK , England
    Posts
    1,633
    Reputatie
    1
    in rest sunteti penibili... de ce nu va duceti DOAR voi astia de la ARIA (aia 30 )la meci ca am impresia ca va cam dati stapanii echipei, vesnicii suporteri. Am noutati pentru voi... au fost suporteri si inaintea voastra si dupa voi vor mai fi. Deviza "cine nu e cu noi e impotriva noastra" e una puerila care denota imaturitate, dincolo de pasiune. Voi ce vreti sa ajungeti ca National unde sunt trei trompetisti si trei pensionari cu nepotii lor. Maturizati-va !!!... Atmosfera chiar a fost super indiferent ce s-a strigat... cand a mai fost asa daca sunteti asa de tari?

    penibili au fost aia care au urcat vaca n tren, care au tras semnalul de alarma s.a.m.d.


    tchibos
    [SIZE="3"][COLOR="Blue"]CU FARUL PANA LA MOARTE !!![/COLOR][/SIZE]
    [SIZE="3"][COLOR="Lime"]HCM CONSTANTA CAMPIOANA ROMANIEI !!!![/COLOR][/SIZE]

  14. #14
    manager k474laNu_2006's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    248
    Reputatie
    1
    Sper sa nu se supere nimeni pe mne dar am o intrebare care nu are legatura cu acest thread ... va rog frumos spuneti`mi si mie atunci cand fac un thread cum pot face si un poll }sondaj{ ??? plz ...
    [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"]C[COLOR="Blue"]I[/COLOR]N[COLOR="blue"]E[/COLOR] N[COLOR="blue"]U[/COLOR] E [COLOR="blue"]C[/COLOR]U [COLOR="blue"]N[/COLOR]O[COLOR="blue"]I [/COLOR]... E [COLOR="blue"]I[/COLOR]M[COLOR="blue"]P[/COLOR]O[COLOR="blue"]T[/COLOR]R[COLOR="blue"]I[/COLOR]V[COLOR="blue"]A [/COLOR]N[COLOR="blue"]O[/COLOR]A[COLOR="blue"]S[/COLOR]T[COLOR="blue"]R[/COLOR]A !!![/SIZE][/FONT]

  15. #15
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    Miscellaneous Options
    Show your signature
    Automatically parse links in text
    Disable smilies in text Attach Files
    Valid file extensions: bmp doc gif jpe jpeg jpg pdf png pps rtf txt xml zip
    Thread SubscriptionNotification Type:
    Do not subscribe No email notification Instant email notification Daily email notification Weekly email notification
    Post a Poll
    Yes, post a poll with this thread
    Number of poll options: (Maximum: 20) Thread Management

    Close this thread after you submit your message

    trebuie sa bifezi ce e cu rosu (asta dupa ce dai new threand) si apoi scrii optiunile polului

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •