Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 50

Thread: Actiunea Cipru

  1. #22
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip_81
    Gresit, Goian merita sa fie convocat. Are si fizic de fundas, apare si la finalizare...Maftei da pe langa minge de cel putin 2 ori pe meci.

    il aducem pe curt
    Lita Dumitru:"1. Am facut 5 blaturi in cariera, toate cind eram la steaua , nici unul la [B]RAPID[/B]. / 2. N-am vrut sa trec la steaua, m-au luat la armata, m-au dus la Bacau, m-au pus la tirisuri, salturi si culcaturi fara de sfirsit si mi-au spus ca totul se va opri cind voi semna pentru steaua."

  2. 25th February 2006, 18:23

  3. #23
    Retired One-Man Show's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Grupele Shampion Lig
    Posts
    1,275
    Reputatie
    1

    Exclamation

    Quote Originally Posted by Cry
    il aducem pe curt


    mai posteaza de inca 3 ori sa-ti vada lumea priceperea in domeniu...dak nici goian nu e de nationala...m. constantin tb adus dak nu s-a putut cu goian...maftei e bezmetic rau...sunt cel putin 10 fundashi in tara la fel ca el
    [B]If You Don't Stand For Something You'll Fall For Anything[/B]

  4. #24
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    am probleme cu netu EXPERTULE in fotbal ,am zis eu ca nu merita goian ? esti pe langa
    Lita Dumitru:"1. Am facut 5 blaturi in cariera, toate cind eram la steaua , nici unul la [B]RAPID[/B]. / 2. N-am vrut sa trec la steaua, m-au luat la armata, m-au dus la Bacau, m-au pus la tirisuri, salturi si culcaturi fara de sfirsit si mi-au spus ca totul se va opri cind voi semna pentru steaua."

  5. #25
    Vw Phaeton grande's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Luxembourg
    Posts
    14,054
    Reputatie
    1
    Pentru postul de portar la-ti uitat pe Carlos !
    Haide sa fim un pic seriosi ,chiar toti de la Steaua trebuiesc convocati la nationala ?

  6. #26
    Retired One-Man Show's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Grupele Shampion Lig
    Posts
    1,275
    Reputatie
    1

    Exclamation

    nu spune nimeni ca tb alc nationala pe scheletul stelei...dar radoi,goian,ogararu,neshu cred ca tb convocati...am postat ( nu sunt singurul stelist care a facut-o) ca tb convocati badoi,nicolae,m.constantin...da' rapidistii ashtia vad conspiratii pe la toate colturile fanatismul lor materializandu-se in nishte ochelari de cal
    [B]If You Don't Stand For Something You'll Fall For Anything[/B]

  7. #27
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    am vazut ce pot ma ogararu si nesu asa ca mai lasa-ne
    Lita Dumitru:"1. Am facut 5 blaturi in cariera, toate cind eram la steaua , nici unul la [B]RAPID[/B]. / 2. N-am vrut sa trec la steaua, m-au luat la armata, m-au dus la Bacau, m-au pus la tirisuri, salturi si culcaturi fara de sfirsit si mi-au spus ca totul se va opri cind voi semna pentru steaua."

  8. #28
    Vw Phaeton grande's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Luxembourg
    Posts
    14,054
    Reputatie
    1
    @ one
    hai ca esti penibil si nu intelegi nimic din postarile astea !
    du-te la culcare si noapte buna !

  9. #29
    sport legend Sunchase's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    2,044
    Reputatie
    1
    S-a accidentat goian, a venit Maftei

  10. #30
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    One, io zic sa le iei sfatul baietzilor astora shi sa-i lashi in durerea lor. Fotbalul shi propria lor existentza au linii de viatza complet paralele... Ce dreaq, nu te-ai convins ?!
    ex-alpopa

  11. #31
    sport legend dragosh_vl's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,209
    Reputatie
    1
    Cu cine joaca in Cipru?
    Forza Csm Rm.Valcea

  12. #32
    droit au coeur dflOM's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    286
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dragosh_vl
    Cu cine joaca in Cipru?
    cu armenia,marti de la 5.cred ca e televizat

  13. #33
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0
    Cred ca atunci cand e vorba de Nationala, unii stelisti n-au ce cauta aici.
    Nu ei spuneau ca Nationala nu inseamna nimic, ca doar Steaua exista pt. ei, si face performanta in lume ?
    Chiar n-au rusine sa afirme asta ? Doar ei sant in ROMANIA asta asa amarata cum e ?
    Iar acum, cand apar si stelisti la Nationala, ca niste demagogi ce sant, apreciaza Nationala.
    Unii sant cu 2 fetze.
    Asta e, astia sant, cu astia defilam.

  14. #34
    Anti-frustrati superchumbo's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    255.255.255.0
    Posts
    1,355
    Reputatie
    1
    Echipa nationala a fost confiscata 5 ani de rebuturile lui Giovanni (Soava, Adrian Ilie, Contra), care desi erau terminati de mult, trebuiau sa joace ca sa poate fi vanduti de samsar
    Omnia ad opinionen suspensa sunt

  15. #35
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Ce naiba cauta si Maftei, care e petarda ra de tot. Si in meciul cu Hertha a facut niste gafe in prima repriza de m-am luat cu mainile de cap. Marius Cobstantin e altceva, e mai tanar, are un fizic bun si este clar in progres fata de anii precedenti.
    Dorinel este inutil, are o varsta matusalemica si nu mai poate fi utili in campanie.
    Stelistilor, voi chiar credeti ca Nesu e de nationala? Eu cred ca nu-i de Divizia A cu fizicul lui de balerina. Cu Oprita e chiar bataie de joc.

  16. #36
    droit au coeur dflOM's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    286
    Reputatie
    1
    ce parere aveti de patrascu?eu cred ca trebuia incercat mai de mult,mai ales ca joaca pe un post deficitar si in ultimii 4 ani a fost om de baza la piacenza

  17. #37
    fairplay dragos_popa17's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    prin Cluj
    Posts
    2,234
    Reputatie
    1
    Nici eu nu stiu ce cauta pe-acolo Nesu si Oprita. Sa nu mai vb de Dorinel Munteanu. La anii astia nici Red Bull nu-i mai da aripi. Alearga cu viteza melcului. Asta e, stie Piti mai bine. Sper.
    PS Am uitat de Zicu
    [SIZE="1"]"I firmly believe that any man's finest hour - his greatest fulfillment to all he holds dear - is that moment when he has worked his heart out in a good cause and lies exhausted on the field of battle - victorious." [i](Vince Lombardi)[/i][/SIZE]

  18. #38
    droit au coeur dflOM's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    286
    Reputatie
    1
    nu l-as critica atat de mult pe dorinel,cel putin dupa ultimele meciuri pe care le-a jucat cu nationala

  19. #39
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Dar are o varsta matusalemica. Cat se mai poate conta pe el? Eu as fi renuntat la el de vreo 2 ani si cautat alta varianta. Ce facem, il impaiam si il punem asa in teren cand nu va mai putea?

  20. #40
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Nu ma mai mira nimic la Pitzi. Sa ia el pe cine vrea, numa' sa aiba rezultate...
    ex-alpopa

  21. #41
    fairplay dragos_popa17's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    prin Cluj
    Posts
    2,234
    Reputatie
    1
    Parerea mea un mijloc Radoi-Ov.Petre ar merge excelent pentru ce vrea sa joace Piturca. Dorinel e terminat, nu poti tine un jucator pe teren numai pentru ca odata la 15 minute mai da o pasa de 50 de metri. In ziua de azi trebuia sa alergi (cu spor, nu ca Dorinel). El vrea, dar totusi, nu mai poate. Joaca si pe un post solicitant.
    [SIZE="1"]"I firmly believe that any man's finest hour - his greatest fulfillment to all he holds dear - is that moment when he has worked his heart out in a good cause and lies exhausted on the field of battle - victorious." [i](Vince Lombardi)[/i][/SIZE]

  22. #42
    droit au coeur dflOM's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    286
    Reputatie
    1
    da' cine zice ca dorinel,dak e convocat,va si juca?poate ca e acolo doar pt ca face bine atmosferei,e un baiat cu multa experienta la nationala,tinerii au destule de invatat de la el(desi nu prea inteleg de ce trebuie convocat si pt un turneu amical).in orice caz,eu cred ca mai degraba patrascu-radoi ar trebui folosit la mijloc,baiatu' are in spate cativa ani buni de jucat in italia,sigur a prins si vreo 2 sezoane in serie A,deci merita incercat.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •