Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 27

Thread: FC Brasov - Ceahlaul

  1. #1
    sport legend KpaC's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Piatra-Neamt
    Posts
    534
    Reputatie
    1

    FC Brasov - Ceahlaul

    stie careva daca se organizeaza plecare la meciul de la brasoc cu galeria ?

  2. #2
    incepator flavius89's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Piatra-Neamt
    Posts
    27
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by KpaC
    stie careva daca se organizeaza plecare la meciul de la brasoc cu galeria ?
    DA, normal ca se organizeaza, ca la toate deplasarile, de altfel.
    o sa va zic tuturor celor interesati cand si de unde se pleca cam cu o saptamana inainte de meci!!
    asa ca...daca mai stiti suporteri care ar vrea sa vina..nu ezitati sa le spuneti de aceasta deplasare..
    trebuie sa fim CAT MAI MULTI!!

  3. #3
    sport legend KpaC's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Piatra-Neamt
    Posts
    534
    Reputatie
    1
    cand aflii sigur ceva sa scrii aici pe forum ca sa ne adunam cat mai multi sa le aratam la brasoveni care e treaba

  4. #4
    manager seby's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Piatra-Neamţ
    Posts
    276
    Reputatie
    1
    poate vin si eu .... Mega Distractie
    Leave me alone!

  5. #5
    incepator piciu_brasov's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Brasov
    Posts
    14
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by KpaC
    cand aflii sigur ceva sa scrii aici pe forum ca sa ne adunam cat mai multi sa le aratam la brasoveni care e treaba
    hmmm..te crezi superior moldovene? ,,sa le aratam la brasoveni care e treaba'' mama ce tari sunteti voi adunatura de tz... ati facut si voi 10 blaturi din 15 meciuri si gata nasu sus...

  6. #6
    incepator razvaldo's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    12
    Reputatie
    1
    aduceti-va aminte ....voi nici macar nu aveati galerie....si acum sunteti mari ultrasi????
    cand erati in A nu stiati ce e aia deplasare sau poate v-ati dus vreo 10 insi dar tot pe coclaurile pitoresti ale moldovei....

    ciocu mic....
    si daca veti veni la brasov .....o sa aveti o primire de neuitat
    si aveti grija la bannare(daca aveti) si de voi

    drum bun ....pana la brasov...si atat

    Milioane de inimi-2 culori-o singura iubire-legenda trebuie sa continue!

  7. #7
    incepator flavius89's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Piatra-Neamt
    Posts
    27
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by KpaC
    cand aflii sigur ceva sa scrii aici pe forum ca sa ne adunam cat mai multi sa le aratam la brasoveni care e treaba
    DA, o sa scriu..

    bah razvaldo am fost si la meciul cu forex..si am vazut de ce`s in stare brasovenii..
    inainte sa plecam mergeam prin orasul vostru cu fularele cu Ceahlaul la gat...si speriam lumea bah..nu se apropia nimeni de noi..si radeam de brasoveni mah..

    am vazut eu ce galerie venea la piatra in divizia a de la brasov..
    un autocar...si la cu peste 80% din oameni de peste 40 de ani

    in privinta meciului propriu-zis o sa va batem si la voi, cum am facut si la Piatra...3-0 v`am dat!!!
    [B][COLOR="Red"]In Italia Milan!
    In Europa Milan!
    Ovunque Milan!
    per sempre Rossonero![/COLOR][/B]

  8. #8
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    De tine la cei 14 ani ai tai probabil se sperie toti. probabil mergeai cu mamica de mana. Forex e echipa creata acum 3 ani aproape, n-ar traditie, istorie si nici suporteri. E normal sa naiba si nici cine stie ce galerie.
    Ce e rau ca la noi sunt oameni mai in varsta, e mai bine decat gradinita cu niste mucosi care se cred ultrasi, ca la Steau de ex.

  9. #9
    uiiii uiiiiiiii GruppoApparte's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    din senin
    Posts
    2,901
    Reputatie
    1
    flavius nu fiti atat de siguri de victorie , nu uitati ca nu mai jucati la voi acasa , brasovul sa intarit in aceasta iarna , o sa fie o lupta echilibrata , cel mai bun sa castige; sper, imi doresc si cu siguranta Brasovul

  10. #10
    flankultras tudoor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Brasov
    Posts
    611
    Reputatie
    1
    auzi mah la ei! cine sunt huliganii din tara asta si nu stiam eu se sperie lumea din orase de ei... loooooooooolz bah ma doare burta de atata ras.
    se organizeaza mah deplasare la voi.. pai cum draq? de-abia asteapta "ultrasii" de la voi 2 beri si o excursie moca la oras apropo mai e sef la galerie la voi ala gras de vreo 200 de kg... pai de ala cred si eu ca se sperie lumea
    [I]"In toată cariera mea de jucătoare sau antrenoare nu am simţit ce am simţit după partida cu Merignac. Mă durea sufletul să văd publicul acela extraordinar care ne aplauda deşi am pierdut. Pentru ei merită să dăm totul pentru calificare şi apoi să ne bucurăm împreună." [/I][B]Mariana Tarca[/B]

  11. #11
    incepator flavius89's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Piatra-Neamt
    Posts
    27
    Reputatie
    1
    ala nu e sef de galerie mah!..
    si daca tot a venit vorba despre asta..sa stii ca n`as putea canta niciodata pt alta echipa..cum o fac brasovenii tai..
    au cantat si pt Piatra!

    sa stii ca..l`am vazut eu si pe`al vostru..e oleak stirb..oleak mai mult..
    [B][COLOR="Red"]In Italia Milan!
    In Europa Milan!
    Ovunque Milan!
    per sempre Rossonero![/COLOR][/B]

  12. #12
    incepator piciu_brasov's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Brasov
    Posts
    14
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by flavius89
    DA, o sa scriu..

    bah razvaldo am fost si la meciul cu forex..si am vazut de ce`s in stare brasovenii..
    inainte sa plecam mergeam prin orasul vostru cu fularele cu Ceahlaul la gat...si speriam lumea bah..nu se apropia nimeni de noi..si radeam de brasoveni mah..

    am vazut eu ce galerie venea la piatra in divizia a de la brasov..
    un autocar...si la cu peste 80% din oameni de peste 40 de ani

    in privinta meciului propriu-zis o sa va batem si la voi, cum am facut si la Piatra...3-0 v`am dat!!!
    bha nu mai minti cu nerusinare..ati fost prin oras ca de la stadionu forex la gara si auto gara sunt 5 min de mers. pai cine va vedea acolo mha moldoghean viteaz.oi fi injurat vreun batranel in fuga si gata radeam de brasoveni ..sa va vedem acum ma cand veniti la brasov cum radeti si speriati lumea..

  13. #13
    flankultras tudoor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Brasov
    Posts
    611
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by flavius89
    ala nu e sef de galerie mah!..
    si daca tot a venit vorba despre asta..sa stii ca n`as putea canta niciodata pt alta echipa..cum o fac brasovenii tai..
    au cantat si pt Piatra!

    sa stii ca..l`am vazut eu si pe`al vostru..e oleak stirb..oleak mai mult..
    lolz mah flavius... din cate vad la echipa favorita ai si steaua. deci nu prea are sens ce mi-ai zis tuh si nush ce vrei sa zici despre galerie (forza carpatica probabil) dar nu ma intereseaza! adevaratii suporteri au plecat de mult de acolo, asa eu nicidecum nu-i laud. si sincer ma mira cum poti tu sa tii partea acelor oameni care compun asa zisa galeria a voastra
    [I]"In toată cariera mea de jucătoare sau antrenoare nu am simţit ce am simţit după partida cu Merignac. Mă durea sufletul să văd publicul acela extraordinar care ne aplauda deşi am pierdut. Pentru ei merită să dăm totul pentru calificare şi apoi să ne bucurăm împreună." [/I][B]Mariana Tarca[/B]

  14. #14
    incepator flavius89's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Piatra-Neamt
    Posts
    27
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by GruppoApparte
    flavius nu fiti atat de siguri de victorie , nu uitati ca nu mai jucati la voi acasa , brasovul sa intarit in aceasta iarna , o sa fie o lupta echilibrata , cel mai bun sa castige; sper, imi doresc si cu siguranta Brasovul
    eu te cred ca iti doresti ...
    da` iti zic eu ca nu o sa ne bateti..

    ba mai mult, asa o sa faceti dupa meciul cu noi: ...ai sa vezi..
    [B][COLOR="Red"]In Italia Milan!
    In Europa Milan!
    Ovunque Milan!
    per sempre Rossonero![/COLOR][/B]

  15. #15
    incepator piciu_brasov's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Brasov
    Posts
    14
    Reputatie
    1
    ce imaginatie bogata ai ..

  16. #16
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Sa va vedem pe teren cat de tari sunteti, asa orice fraier poate sa arunce o piatra si sa fuga.

  17. #17
    incepator Petrecarescu's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    atzi fost si vetzi ramane moldoveni! la noi moldoveanul=0 barat! ceahlaul traditzie =0 divizia vizitata foarte rar , galerie= gradinitza ! sa le aducetzi si pe mamicutzele voastre la meci ca vam vazut noi cand atzi fost la precizia ce era de capul vostru .......unul mai mic ca altul . flutura unul steagul pe geamul autocarului mai sal ia vantul=))))))))))!

  18. #18
    uiiii uiiiiiiii GruppoApparte's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    din senin
    Posts
    2,901
    Reputatie
    1
    Forzzzzza Brasovu .... Suntem Peste voi Moldovenilor

  19. #19
    sport legend KpaC's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Piatra-Neamt
    Posts
    534
    Reputatie
    1
    ba da ce tari in gura mai sunteti .. lasati ca vedem dupa meci care e mai tare in gura .. hipiotilor ... sa va manance ursii si sa nu mai ajungeti la meci

  20. #20
    ocazional
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Brasov
    Posts
    193
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by KpaC
    stie careva daca se organizeaza plecare la meciul de la BRASOV cu galeria ?
    Mah e normal sa se organizeze doar veniti in capitala Moldobauriei, doamne ce n-am face sa scapam de 25% din "brasoveni" aia de peste Oituz; s-ar ridica Brasovul cu 5 cm deasupra actualului nivel de cultura.Hai saf iti sanatosi pana la urma ca doar trebe sa traga in jos tara asta cineva; si daca nu voi atunci cine (desi am niste dubii cu oltenii aici)>Mai bine luati-va cele 3 goluri inapoi sambata (daca o-ti fi vreo doi trei care sa le care), si daca nu sunteti multi va dam noi din tractoru si bartolomeu niste moldo d-aia d-ai vostri sa v-ajute. Hai pa si totusi Hai Steagu

  21. #21
    ocazional
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Brasov
    Posts
    193
    Reputatie
    1

    Talking

    Quote Originally Posted by KpaC
    ba da ce tari in gura mai sunteti .. lasati ca vedem dupa meci care e mai tare in gura .. hipiotilor ... sa va manance ursii si sa nu mai ajungeti la meci
    Faza cu ursii hai ca mere dar cu hipiotii m-ai facut prietene, citeste post-ul dinainte cu cultura si vezi ca te regasesti printre razesii tai .Hai steagu

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •