Page 1 of 19 12311 ... LastLast
Results 1 to 21 of 385

Thread: Atlético Madrid

  1. #1
    junior arian18's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    In Romania Mare
    Posts
    85
    Reputatie
    1

    Atlético Madrid

    Toti comentati de ekipele mari din Spania, dar nu uitati ca Atleti este ekipa cea mai iubita din Spania...de oameni normali, evident. Real Madrid a castiga campionatele, cupele, liga campionilor cu ajutorul dictatorului Franco, in regimul fascist, mare fan al celor de pe Bernabeu. Transferurile pe plan intern se faceu din ordonanta de la guvern. Aupa Atleti.
    Last edited by Catalanul; 9th February 2006 at 19:56.

  2. #2
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by arian18
    nu uitati ca Atleti este ekipa cea mai iubita din Spania...de oameni normali, evident. Real Merda a castiga campionatele, cupele, liga campionilor cu ajutorul dictatorului Franco, in regimul fascist, mare fan al celor de pe Bournabeu. Transferurile pe plan intern se faceu din ordonanta de la guvern.
    Real Merda,n-am auzit de echipa asta,da' daca tu spui,te cred pe cuvant...
    Si inca ceva.Cine nu iubeste Atletico nu-i Normal?

  3. #3
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    atletico, una dintre cele mai slabe echipe din liga spaniola si asta ca are jucatori buni(kezman si petrov)
    nu se poate compara cu nici una dintre primele echipe, e o echipa din zona joasa a clasamentului
    Quote Originally Posted by arian18
    ca Atleti este ekipa cea mai iubita din Spania...de oameni normali, evident
    jajajajajajaja este e cea mai buna gluma de azi
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  4. #4
    Senyera SixeR's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Plus City
    Posts
    650
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by arian18
    Toti comentati de ekipele mari din Spania, dar nu uitati ca Atleti este ekipa cea mai iubita din Spania...de oameni normali, evident.
    Inseamna ca toti userii de pe Spania nu sunt normali
    [FONT="Comic Sans MS"][B]We make a mean team, my adidas and me
    We get around together, rhyme forever.[/B][/FONT]

  5. #5
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    Intr-adevar, o echipa istorica Atletico Madrid, insa fara multi suporteri prin Romania, ce sa mai zic pe forum In afara de Leo_ nu mai cunosc pe nimeni de pe aici care ii simpatizeaza pe "rojiblancos". Asa ca il asteptam pe aici sa ne tina la curent cu ce si cum

    In rest, ValiEnte, vreau sa spun ca esti total pe langa. Daca tu crezi ca la ora actuala Atl. Madrid este una dintre cele mai slabe echipe din Primera atunci e clar, mai multe de invatat despre acest sport

    A fost slaba pe vremea argentinianului ala, nici numele nu il mai tin minte ba chiar nici nu ma intereseaza. Pepe Murcia a revolutionat echipa iar acum da rezultate foarte bune, sunt sigur ca vor termina pe un loc de Cupa Uefa in acest sezon.
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  6. #6
    gobbo
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,838
    Reputatie
    1
    In sfarsit! Thread cu Atleti Acum ne putem desfasura in liniste
    Catalane, de la argentinainul ala ma asteptam la fapte mari (Carlos Bianchi ), din pacate, se pare ca a fost cam dur cu jucatorii care nu au inghitit nu atat tacticile lui, cat modul in care facea rotatia oamenilor in teren (mai precis nu facea ), asta in conditiile in care la Atleti nu erau titulari de drept, in afara lui Torres, Lopez si a stoperilor. Dar iata ca Pepe Murcia a primit unda verde si face treaba buna...se pare ca avea echipa de mult sub observatie, nefiind strain de modul in care evoluau baietii. Ultimele meciuri m-au uns pe suflet, totul culminand cu victoria de pe Camp Nou, pentru care as fi bagat mana in foc
    Deocamdata, viitorul suna bine sa vedem ce va urma...Sociedad e echipa grea, care-si va vinde scump pielea...asta daca bascii nu vor sa ramana la finalul campionatului cu o singura echipa in primera
    Valiente, tu or vrei sa faci glume, or esti total pe dinafara cu fotbalul spaniol...

  7. #7
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    catalane vreau sa spun ca esti total pe langa acest sport daca consideri atlmadrid o echipa buna, faptu ca a batut pe barça nu demonstreaza absolut nimic, e o echipa plina de jucatori mediocri, si nu are loc in cupa uefa, Imposibil sa se califice
    leo, esti fan juve, deci nu iti zic nimic, doar ca tu esti pe langa fotbalu spaniol...
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  8. #8
    gobbo
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,838
    Reputatie
    1
    Valiente, nu prea inteleg...daca sunt fan Juve, asta inseamna ca nu le am cu fotbalul spaniol?!
    Atletico are anul asta o echipa beton...in cativa ani, daca nu se pierd jucatorii (si nu ma refer doar la Torres), va avea un cuvant greu de spus in primera

  9. #9
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    Leo,ce fel de suporter mai esti si tu daca a trebuit sa vina un incepator sa-ti faca thread cu propria echipa?
    Hai in celalalt campionat,ca acolo esti si tu primul,langa mine,aici sunt singur,doar cu Catalanul

    Acum serios vorbind,va urez succes!

    Apropo,eu sunt normal oare?

  10. #10
    gobbo
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,838
    Reputatie
    1
    Nu! Doar eu sunt normal, pentru ca tin cu Atleti
    Alejandro, mi-o fost lene mey...

  11. #11
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    Mey,normalilor,ia bagati ceva istorie a clubului,ceva rezultate,sa vad si eu ce si cum...poate ma fac si eu normal
    Lenosule,trebuie sa rezolve chelul totul pentru tine

  12. #12
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leo_
    Valiente, nu prea inteleg...daca sunt fan Juve, asta inseamna ca nu le am cu fotbalul spaniol?!
    nu , nu m-am referit la asta...
    poate ai dreptate, in cativa ani nu stie nimeni, dar acu nu are nimic de spus
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  13. #13
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ValiEnte
    catalane vreau sa spun ca esti total pe langa acest sport daca consideri atlmadrid o echipa buna, faptu ca a batut pe barça nu demonstreaza absolut nimic, e o echipa plina de jucatori mediocri, si nu are loc in cupa uefa, Imposibil sa se califice
    leo, esti fan juve, deci nu iti zic nimic, doar ca tu esti pe langa fotbalu spaniol...
    1 la mana, incearca sa fii si tu mai original, nu mai copia replici de ale mele
    2 la mana, este o echipa buna, de cand e Pepe Murcia la echipa au 3 victorii consecutive (dintre care una pe Romareda, unde mai au si un egal in cupa... si stim cu totii ultimele rezultate ale Zaragozei acasa, in sepcial ultimul )... asa ca mi se pare aberant sa spui ca Torres, Petrov sau Kezman sunt jucatori mediocri... pun pariu ca nu aveai aceeasi parere despre sârb cand juca la Chelski
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  14. #14
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    nu iti copiez repricile, doar mi se pare absurd sa zici ca sunt pe langa fotbal daca nu sunt de acord cu ce zici tu...
    Quote Originally Posted by ValiEnte
    asta ca are jucatori buni(kezman si petrov)
    dupa cum vezi nu am zis ca kezman e jucator mediocru
    kezman mi sa parut unu dintre cei mai buni atacanti de cand juca la psv si inca mi se pare
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  15. #15
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Vai de capul meu......eu acum am vazut thread`ul asta (am avut o ceatza pe ochi )!!
    Mi se pare mie sau arian18 a disparut din decor?Cred ca si-a dat si el seama ca nu e bine sa aberezi non`stop !!
    " ca Atleti este ekipa cea mai iubita din Spania...de oameni normali, evident" hai nu mai spune...sa inteleg ca 70-80% din Madridul ala sunt anormali?Si cei care tin cu Getafe cum sunt?
    ...Iker Casillas

  16. #16
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Nu blondo, 90% din spanioli sunt plecati cu pluta ...dupa teormea "arian18"

  17. #17
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Thanya
    " ca Atleti este ekipa cea mai iubita din Spania...de oameni normali, evident" hai nu mai spune...sa inteleg ca 70-80% din Madridul ala sunt anormali?Si cei care tin cu Getafe cum sunt?
    aia sunt psihopati
    atlmadrid a castigat cu 1-0 gol kezman, a 4-a victorie consecutiva
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  18. #18
    senior
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Constanta
    Posts
    178
    Reputatie
    1
    Aupa Atleti! In sfarsit un thread despre Atletico... DA Atleti e cea mai iubita echipa din Spania. Are cea mai puternica brigada din tara, Frente Atletico. Arian s-a referit la faptul ca e iubita de oameni normali, adica oameni simpli, la inceput fiind echipa muncitoreasca a Madridului, in vreme ce real a fost tot timpul ajutata de oameni din conducerea tarii.
    Ciao Arian18!

  19. #19
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Pai da mey...da in capitala nu prea sunt oameni "normali" sau...cu sigurantza sunt in inferioritate numerica,deci tot Real e mai iubita .Aaaaa...cea mai iubita din toata Spania...eu credeam ca doar din Madrid!!Hai ca sunteti bestiali..amandoi .
    Si sunt multi psihopati mey ValiEnte?
    ...Iker Casillas

  20. #20
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1

    Talking

    destui...
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  21. #21
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Grav.....spania este o tara de nebuni mai...adik eu asta inteleg!!!
    ...Iker Casillas

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •