Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 166

Thread: Luminița Paul

  1. #1
    member Laura1985's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Timișoara
    Posts
    344
    Reputatie
    1

    Angry Luminița Paul

    îmi pare extrem de rău ca trebuie sa incep acest topic dar simt ca nu mai rezist.

    Vă implor doamna Lumința Paul să incercati sa fiți obiectivă...stiu ca e greu uneori dar meciurile comentate de d-voastră au devenit insuportabile.

    nu cred că este extrem de relevant pentru tennis faptul ca Maria Sharapova are manichiura oribilă, și cred că ar fi multe alte lucruri mai importante de spus în legătură cu jocul ei.

  2. #2
    member Laura1985's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Timișoara
    Posts
    344
    Reputatie
    1
    chiar acum comenteaza doamna paul si e groaznic ca de obicei

  3. #3
    sport legend Optimistul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Deocamdata aici
    Posts
    5,197
    Reputatie
    1
    De ce te enervezi ? Cauta sa vezi care este partea cea buna a lucrurilor !?
    Care este ? Oricine care stie sa tina scorul poate ajunge comentator la Eurosport !
    Singurul comentator care mai citeste si stie ceva tenis este ,dupa parerea mea,Daniel Chican. Restul vrajeala...
    [COLOR="Blue"]Patience is your companion. Peace is your guide. Joy is your light. Pure love is your release. [/COLOR]

  4. #4
    member Laura1985's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Timișoara
    Posts
    344
    Reputatie
    1
    ai dreptate daniel chican e super, si restul sunt ok in afara de doamna aceasta.

    nu stiu de ce dar ma scoate din minti cateodata si sper sa nu mai comenteze meciurile importante, macar la finale de grand slam inca nu a fost asa ca pot sa fiu happy!

  5. #5
    Culé adriana18p's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    711
    Reputatie
    1
    mie imi place cum comenteaza in comparatie cu topescu ...
    daniel chican e de nota 10, dar si marius chican imi place cum comenteaza
    "I am not a singer or a rock star. Tennis is tennis. If you want to see a clown, go to a circus."
    "When I talk to myself on court, I say, I love you, you're a good guy, but don't miss next time, OK?

    Marat Safin

  6. #6
    member Laura1985's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Timișoara
    Posts
    344
    Reputatie
    1
    Marius Chican e ok si el, imi place ca e asa calm tot timpul parca nimic rau nu se poate intampla...

  7. #7
    Culé adriana18p's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    711
    Reputatie
    1
    da asa e. mie imi place si de silviu zancu cum comenteaza, nu stiam ca e antrenorul ralucai olaru
    "I am not a singer or a rock star. Tennis is tennis. If you want to see a clown, go to a circus."
    "When I talk to myself on court, I say, I love you, you're a good guy, but don't miss next time, OK?

    Marat Safin

  8. #8
    sport legend Optimistul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Deocamdata aici
    Posts
    5,197
    Reputatie
    1
    E mental coach Zancu si ca toti romanii care se pricep la toate, preia si alte prerogative.
    [COLOR="Blue"]Patience is your companion. Peace is your guide. Joy is your light. Pure love is your release. [/COLOR]

  9. #9
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Imi place cum comenteaza duduia de pe Telesport, Mihaela Sicoe ... e jeniala :ras-plans:
    Laura, ai noroc ca nu spune de faptu` ca Maria rage ca o vaca (sa citez articolu` de ieri de pe ols) cand joaca
    La ora actuala ti`o arde Jankovic de n`o mai primesc astia in Rusia ... mie mi se pare normal sa spuna si de unghiile, si de bikinii sau gogosarii pe care`i poarta ... de ce nu? E persoana publica, ce dreak?
    Chicanii is frati? Il stiu numai pe unu` care comenta si openu` de la Bucale ... super tare omu`, nota 10

  10. #10
    member Laura1985's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Timișoara
    Posts
    344
    Reputatie
    1
    vacile nu rag ...Romanian Haters of Maria Sharapova

    partea a doua ...mai vedem noi.

  11. #11
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Da ci face vaca ca ma facusi curios? :ras-plans:

    Chitzaie

  12. #12
    member Laura1985's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Timișoara
    Posts
    344
    Reputatie
    1
    nu e amuzant sincer...oricum doamna ar trebui sa vorbeasca la fel despre toti jucatorii pentru ca am vorbit cu multi fani care se plangeau de cum comenteaza ca nu mi s-o nazarit mie din senin sa o critic fara motive si gratuit.

  13. #13
    senior boboxxx's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    214
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Optimistul View Post
    E mental coach Zancu si ca toti romanii care se pricep la toate, preia si alte prerogative.
    gresesti fundamental. zancu a fost jucator chiar bunicel, in primii 5 juniori si in primii 20 seniori din tara cand concurenta era foarte mare. dupa aceea s-a rupt un pic de tenis ( e si lector la politehnica) si oricum e mai bun decat multi alti antrenori care nu merita nici ghilimele la denumire.

  14. #14
    sport legend Optimistul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Deocamdata aici
    Posts
    5,197
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by boboxxx View Post
    gresesti fundamental. zancu a fost jucator chiar bunicel, in primii 5 juniori si in primii 20 seniori din tara cand concurenta era foarte mare. dupa aceea s-a rupt un pic de tenis ( e si lector la politehnica) si oricum e mai bun decat multi alti antrenori care nu merita nici ghilimele la denumire.
    Daca ai fost jucator bunicel inseamna ca poti fi antrenor excelent ?
    Murino a fost jucator ? Si e unu dintre cei mai tari antrenori de fotbal !
    Cit despre ghilimele ...ne-am obisnuit cu amatorii si pt. ca sunt cei mai tari amatori din Romania ii numim fara sa vrem profesionisti...
    [COLOR="Blue"]Patience is your companion. Peace is your guide. Joy is your light. Pure love is your release. [/COLOR]

  15. #15
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    oo ! comentatoarea de la telesport la tenis chiar nu stie nimic ! cat despre luminita paul... a facut azi doua gafe monumentale! pacat ca nu-mi mai aduc aminte "perlele" ei
    [B][SIZE="3"]The moment we stop fighting for each other, that’s the moment we lose our humanity.[/SIZE][/B]
    sent from Pentium 286

  16. #16
    member Laura1985's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Timișoara
    Posts
    344
    Reputatie
    1
    Maria joaca maine prima de la 12 ...Doamne ajuta sa nu comenteze LP !!!!!!! daca e ea iar fac cu nervii...

  17. #17
    Federer Express TenisFan's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    5,990
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Laura1985 View Post
    îmi pare extrem de rău ca trebuie sa incep acest topic dar simt ca nu mai rezist.

    Vă implor doamna Lumința Paul să incercati sa fiți obiectivă...stiu ca e greu uneori dar meciurile comentate de d-voastră au devenit insuportabile.

    nu cred că este extrem de relevant pentru tennis faptul ca Maria Sharapova are manichiura oribilă, și cred că ar fi multe alte lucruri mai importante de spus în legătură cu jocul ei.
    :ras-plans: Pai tu ai vazut-o pe Luminita Paul?E mega urata...Se simte si ea complexata.. Sunt niste comentatori mega buni pe Telesport dar nu le stiu numele...Dar sunt si pe acolo niste catastrofe de exemplu unul de la fotbal care tipa numai incredibil... Chican e bun dar vorbeste prea mult cateodata si nu stie sa se manifeste la unele puncte spectaculoase...Adica are un ras sau un chicotit straniu... Pe mine ma sperie...Pare ca ar fi criminal in serie...(am facut si rima )
    De magicus Federerus...
    As falls Wichita/So falls Wichita Falls

  18. #18
    member Laura1985's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Timișoara
    Posts
    344
    Reputatie
    1
    a nu sincer nu am vazut-o niciodata...deci daca e asa cum spui tu atunci se explica de ce cand joaca Maria ii vede doar defectele si nici o calitate. sa ajunga pana acolo incat sa se ia de manichiura ,..jesus...sa-mi arate manichiura ei tare sunt curioasa!!

  19. #19
    sport legend Val's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Mioveni
    Posts
    1,085
    Reputatie
    1
    Nu stiu ce va place la Daniel Chican, da impresia ca stie totul cand de fapt e cam pe dinafara. Cristian Tudor Popescu l-a facut praf prin presa de cateva ori, pentru stilul lui de a comenta. Chican vrea sa arate ca el stie totul, vine cu niste explicatii pe care le scoate din cartile SF, nici acolo nu gasesti asemenea termeni. Zancu cometeaza foarte bine, se vede ca are habar.
    You'll never walk alone

  20. #20
    member Laura1985's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Timișoara
    Posts
    344
    Reputatie
    1
    imi place Daniel Chican ca baga picanterii, adica face meciul mai interesant dar in acelasi timp fara sa critice jucatorii si jucatoarele, stie sa respecte oamenii astia care au realizat ceva in viata nu ca altii... de asta la finala e intotdeauna el.

    Topescu e cam in urma stiu ca de curand a zis ceva de genul ''Maria Sharapova desi e a doua in lume dupa Amelie Mauresmo este cea mai apreciata si iubita jucatoare de tenis din lume'' or Amelie Mauresmo nu mai e demult numarul 1 lol

  21. #21
    sport legend Val's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Mioveni
    Posts
    1,085
    Reputatie
    1
    Topescu da , e in urma rau de tot, dar parerea mea e ca Chican bate campii.
    You'll never walk alone

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •