Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 85 to 105 of 166

Thread: Luminița Paul

  1. #85
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Ci gaozara o putut fi Luminita Paul ieri sa mor io ... desi avea 5-0 in primu` set, tot pe Kuznetsova o proslavea. Pur si simplu mi se face scarba. Cum nici pe Sharapova nu o inghite, o sa fie tare interesant cu cine o sa tina in meciul de maine, daca il va comenta, bineinteles

  2. #86
    member Laura1985's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Timișoara
    Posts
    344
    Reputatie
    1
    e groaznic cum se manifesta femeia asta...mi se face rau, la ultimul meci chiar am dat pe mut.

    va tine cu ana , ar fi cea mai mare ipocrita fiinta din lume daca ar tine cu maria dupa tot ce a spus despre ea. dar eu inca mai sper ca vor comenta Marius Chican cu Radu Antofi..

    ---

  3. #87
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    Mai groaznica mi se pare Maria cum se manifesta, dar e parerea ta
    .

  4. #88
    member Laura1985's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Timișoara
    Posts
    344
    Reputatie
    1
    LP o acopera cu imbecilitatile ei..plus ca Maria nu e comentatoare la eurosport.

  5. #89
    Federer Express TenisFan's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    5,990
    Reputatie
    1
    Eu am vazut-o o data pe Sharapova la AO zicandu-i unui arbitru: are you fucking kidding me? Daca eram in locul arbitrului coboram din scaun ii ardeam vreo doua palme si ma duceam acasa...
    Mai ti-am zis Paul e extrem de urata si de aici mega complexata...End of story...
    De magicus Federerus...
    As falls Wichita/So falls Wichita Falls

  6. #90
    member Laura1985's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Timișoara
    Posts
    344
    Reputatie
    1
    pai stiu ca ai vazut ca tocmai a fost postat linkul mai sus fara sa aiba vreo legatura cu subiectul threadului ...bine ca ea e singura care injura pe teren...eveniment..si si-a cerut scuze dupa , arata-mi alt jucator de tennis care sa-si ceara scuze.

    si ca ce chestie sa-i traga arbitru 2 palme mai ,cine e el sa-si permita asa ceva??

  7. 6th June 2007, 14:13

  8. #91
    Federer Express TenisFan's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    5,990
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Laura1985 View Post
    si ca ce chestie sa-i traga arbitru 2 palme mai ,cine e el sa-si permita asa ceva??
    Da` ea cine rahat e sa-i vorbeasca unui om mai in varsta in asa hal?(mai ales ca era arbitru de scaun deci suveran) Dovada de mai mare lipsa de respect n-am mai intalnit... Asa a fost crescuta de tacsu sau acum ca a ajuns mare vedeta isi permite orice? Tu nu esti obiectiva asa ca nu mai vorbi in termini laudativi despre "printesa" atunci cand nu e cazul...Sunt momente cand trebuie s-o aperi si sunt momente cand trebuie s-o lasi mai moale ca macane... Eu incep sa ma plictisesc de thread-urile si posturile voastre care se invart in jurul Sharapovei... Eu as vorbi despre Moya - Nadal sau despre junioarele si juniorii nostri mai degraba...
    De magicus Federerus...
    As falls Wichita/So falls Wichita Falls

  9. #92
    member Laura1985's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Timișoara
    Posts
    344
    Reputatie
    1
    da cine esti tu sa-l judeci pe Yuri ia zi? daca te-ai plictisit nu mai posta ca nu te-a invitat nimeni. si btw arbitru nu e suveran acolo, jucatorii sunt!

  10. #93
    Federer Express TenisFan's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    5,990
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Laura1985 View Post
    da cine esti tu sa-l judeci pe Yuri ia zi?
    Un smecher... Mie-mi place despre tine ca te tutuiesti cu tatal Sharapovei... Adica na eu sunt fan(atic => dupa unii) Fedex dar ca sa ajung sa vorbesc despre el cu Roger si delicateturi d-astea inca n-am reusit... Cred totusi ca tu duci simpatia pentru o jucatoare de tenis cam departe dar e doar parerea mea... Deci jucatorii pot sa decida pentru sine cand e aut si cand nu dupa propriul lor plac? Inseamna ca eu l-as bate pe Fedex 6-0 6-0... Ce bun sunt eu...
    De magicus Federerus...
    As falls Wichita/So falls Wichita Falls

  11. #94
    member Laura1985's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Timișoara
    Posts
    344
    Reputatie
    1
    e parerea ta...iar faptul ca tu consideri ca arbitrul e suveran spune tot...jucatorii transpira pe teren si muncesc ca sa vina un arbitru sa dicteze nush ce tampenie si sa ii ia punctul ...jucatorii sunt suverani pe teren .e parerea mea.

  12. #95
    Federer Express TenisFan's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    5,990
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Laura1985 View Post
    iar faptul ca tu consideri ca arbitrul e suveran spune tot...jucatorii transpira pe teren si muncesc ca sa vina un arbitru sa dicteze nush ce tampenie si sa ii ia punctul ...jucatorii sunt suverani pe teren .e parerea mea.
    Cati ani ai tu? Cred ca esenta chestiunii in cauza te eludeaza...
    De magicus Federerus...
    As falls Wichita/So falls Wichita Falls

  13. #96
    member Laura1985's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Timișoara
    Posts
    344
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TenisFan View Post
    Cati ani ai tu? Cred ca esenta chestiunii in cauza te eludeaza...
    cred ca din pacate ideologia tennisului te eludeaza...

  14. #97
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Daca o zis ashe ceva Maria in teren, inseamna ca mi`am mai gasit un motiv ptr care sa tin cu, de departe, cea mai fair play jucatoare din circuitul WTA , adica Ana Ivanovic ... Iisuse, trebe sa fie in extaz simpaticiunea dupe meciul lu` Novak ... mai ales, ca o declarat ca urmareste meciurile compatriotului

  15. #98
    Federer Express TenisFan's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    5,990
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Laura1985 View Post
    cred ca din pacate ideologia tennisului te eludeaza...
    Cred ca din pacate nici nu stii ce-i aia... Si apropos se scrie tenis de obicei...Ca doar suntem romani daca am fi englezi sau americani sau orice alta natie vorbitoare de limba engleza am scrie "tennis"...
    De magicus Federerus...
    As falls Wichita/So falls Wichita Falls

  16. #99
    member Laura1985's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Timișoara
    Posts
    344
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TenisFan View Post
    Cred ca din pacate nici nu stii ce-i aia... Si apropos se scrie tenis de obicei...Ca doar suntem romani daca am fi englezi sau americani sau orice alta natie vorbitoare de limba engleza am scrie "tennis"...
    dragule scriu cum vreau ok? just ignore this topic in the future ok? thanks!

  17. #100
    member Laura1985's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Timișoara
    Posts
    344
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by relansat View Post
    Daca o zis ashe ceva Maria in teren, inseamna ca mi`am mai gasit un motiv ptr care sa tin cu, de departe, cea mai fair play jucatoare din circuitul WTA , adica Ana Ivanovic ... Iisuse, trebe sa fie in extaz simpaticiunea dupe meciul lu` Novak ... mai ales, ca o declarat ca urmareste meciurile compatriotului
    Novak a jucat super si comentariul a fost bun, ca si cel de la meciul lui Nadal pana acum.

  18. #101
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    Radu antofi rocks !
    [B][SIZE="3"]The moment we stop fighting for each other, that’s the moment we lose our humanity.[/SIZE][/B]
    sent from Pentium 286

  19. #102
    sport legend printulmiskin's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    slobozia
    Posts
    1,464
    Reputatie
    1
    Au dat navala tinerii fara habar de tenis si duc acest forum tare in jos ca nivel de discutie..Lasati copilarismele si discutati serios ,daca aveti ceva de spus,daca nu...mai bine abtineti-va...Parerea mea!

  20. #103
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Laura1985 View Post
    pai stiu ca ai vazut ca tocmai a fost postat linkul mai sus fara sa aiba vreo legatura cu subiectul threadului ...bine ca ea e singura care injura pe teren...eveniment..si si-a cerut scuze dupa , arata-mi alt jucator de tennis care sa-si ceara scuze.

    Arata-mi alt jucator care a injurat !!!
    .

  21. #104
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by printulmiskin View Post
    Au dat navala tinerii fara habar de tenis si duc acest forum tare in jos ca nivel de discutie..Lasati copilarismele si discutati serios ,daca aveti ceva de spus,daca nu...mai bine abtineti-va...Parerea mea!
    te referi la mine?
    [B][SIZE="3"]The moment we stop fighting for each other, that’s the moment we lose our humanity.[/SIZE][/B]
    sent from Pentium 286

  22. #105
    senior boboxxx's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    214
    Reputatie
    1
    Ei hai sa-mi dau si eu cu parerea pe aici... lol
    Ca idee de principiu, nici jucatorii nici arbitrii nu sunt suverani pe teren. Suveran est publicul care pana la urma plateste tot. Si ce este foarte important, plateste pentru a vedea un spectacol sportiv, nu injuraturi sau alte gesturi ce ne duc cu gandul la fotbal. Arbitrul este doar cel care trebuie sa aibe grija ca un meci sa se desfasoare dupa anumite reguli.

    PS Nu se vede la tv dar foarte multi jucatori isi cer scuze dupa meciuri pentru anumite gesturi.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •