Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 166

Thread: Luminița Paul

  1. #43
    member Laura1985's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Timișoara
    Posts
    344
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vassy View Post
    poate ar trebui si tu sa nu faci discriminari si sa nu o aperi pe sharapova cand are un astfel de comportament
    ce comportament? ca a schimbat racheta sau mana ridicata sau amandoua?

    apropo ei o criticau deja de la inceputul meciului, de cum au schimbat primele mingi au inceput cu interviul,ca citea de pe foi ca era regizat tot bla bla bla...

  2. #44
    sport legend vassy's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Londra
    Posts
    977
    Reputatie
    1
    toate ce s-au spus pana acum... se bucura pana si daca Schnyder gresea prima serva, acum poti sa zici ca e o luptatoare sau mai stiu eu ce dar mie mi s-a parut foarte antipatica

    ... si ce-i cu privirile alea de zici ca vrea sa isi omoare adversara...

  3. #45
    member Laura1985's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Timișoara
    Posts
    344
    Reputatie
    1
    pai da ca va influenteaza Luminita Paul ca tot repeta la nesfarsit asta...nu stiu fiecare cu perceptia lui ...nu e singura , si serena face la fel, si henin striga allez pe greselile adversarelor, de venus nu mai spun! marile campioane au rautatea asta in ele nu le poti schimba .Sigur Maria nu se compara cu cele mentionate mai sus ...inca!

  4. #46
    sport legend Optimistul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Deocamdata aici
    Posts
    5,197
    Reputatie
    1
    Ce sa te astepti de la ea cind ea nu are nici-o prietena din circuit ...Cind vrea sa joace la Cupa Federatiei majoritatea pleaca din lot.
    In spatele ei e IMG-ul cea mai mare companie in domeniu care nu stiu ce sa mai inventeze ca sa-i cosmetizeze imaginea .
    Nu stiu daca a vazut cineva documentarul despre Sarapova cu un interviu dat de Sharapov...un documentar super facut expres pt. imaginea rusoaicei.Dupa ce l-am vazut asteptam sa-mi dea cineva bani ca am avut rabdarea sa-l vad pina la capat pt. ca m-am simtit folosit,fraierit, nu stiu cum sa spun...
    Noroc ca mai sunt unele ca Laura care-i cred blogurile.
    [COLOR="Blue"]Patience is your companion. Peace is your guide. Joy is your light. Pure love is your release. [/COLOR]

  5. #47
    Culé adriana18p's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    711
    Reputatie
    1
    ai innebunit cu comentariul Luminitei Paul...
    da pe mut daca te deranjeaza asa de mult comentariul ei...cu ocazia asta nu mai auzi si ignetele mariei
    Last edited by adriana18p; 3rd June 2007 at 23:00.
    "I am not a singer or a rock star. Tennis is tennis. If you want to see a clown, go to a circus."
    "When I talk to myself on court, I say, I love you, you're a good guy, but don't miss next time, OK?

    Marat Safin

  6. #48
    member Laura1985's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Timișoara
    Posts
    344
    Reputatie
    1
    offf cum nu are nicio prietena ? Kiri ce e? de parca celelate sunt asa de apropiate mai ales sarboaicele si belgiencele intre ele nu-i asa? ce bune prietene sunt.../( ma rog erau deoarece Kim s-a retras)

    am dat pe mut.sper ca la meciul cu Anna sa fie Chicanii sau Topescu.

  7. #49
    sport legend Optimistul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Deocamdata aici
    Posts
    5,197
    Reputatie
    1
    Mai Laura, tu nu ai vreun contract ascuns cu Maria ca sa-i imbunatatesti imaginea in Romania ?
    De curiozitate e cineva pe forumul asta care te sustine ?
    [COLOR="Blue"]Patience is your companion. Peace is your guide. Joy is your light. Pure love is your release. [/COLOR]

  8. #50
    member Laura1985's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Timișoara
    Posts
    344
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Optimistul View Post
    Mai Laura, tu nu ai vreun contract ascuns cu Maria ca sa-i imbunatatesti imaginea in Romania ?
    De curiozitate e cineva pe forumul asta care te sustine ?
    vai imi cer scuze ca v-am jignit ...intr-adevar era mult mai interesant cand nimeni nu ii lua partea.

    so let's start the bashing people!!

  9. #51
    sport legend Val's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Mioveni
    Posts
    1,085
    Reputatie
    1
    Sharapova e prietena( a fost) cu Fererro, Roddick.
    You'll never walk alone

  10. #52
    sport legend Val's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Mioveni
    Posts
    1,085
    Reputatie
    1
    Nu stiu care cu care sunt bune prietene in circuitul feminin, chiar daca vin din aceasi tara. Cateva exemple: Kim cu Justine, Ivanovic cu Jankovic nu sunt prea amice si exemplele ar putea continua, chiar si in Romania e ceva cam asemanator.
    You'll never walk alone

  11. #53
    member Laura1985's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Timișoara
    Posts
    344
    Reputatie
    1
    chiar azi am citit niste declaratii ale Anei si ale Jelenei si se cam impungeau reciproc...Kim cu Justine no comment chiar la un moment dat Kim a acuzat-o pe Henin ca se preface ca e accidentata..urata treaba acolo.

    e greu cam multa rivalitate , gelozie..greu de legat prietenii acolo.

  12. #54
    sport legend Val's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Mioveni
    Posts
    1,085
    Reputatie
    1
    Chiar Ivanovic zicea o chestie, nu prea poti sa fi prietana buna cu cineva din circuit pentru ca tot timpul trebuie sa joci impotriva lor. Cat despre relatia ei cu JJ(Jelena Jankovic), fiind intrebata de cineva in ce relatii sunt, Ana a spus ceva de genu: nu ne ignoram dar nici bune prietene nu suntem.
    You'll never walk alone

  13. #55
    member Laura1985's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Timișoara
    Posts
    344
    Reputatie
    1
    eu am citit azi o chestie pe WTAWorld ..o intrebau pe Ana ce parere are despre reusitele Jelenei ,despre performanta ei si ea a fost super tare lol a zis ca ea se uita mai mult la baieti ca de la ei are de invatat mai multe in materie de tenis

  14. #56
    sport legend
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    405
    Reputatie
    1
    In toate tarile comentatorii de la fiecare sport sint si fosti jucatori.De exemplu in America mai pun citeodata comentatori care nu au jucat tenis dar pe linga acel comentator mai este si un mare jucator.De exemplu John McEnroe ii mai ia la misto pe acei comentatori si nu-i lasa sa spuna timpenii.La noi ar trebui sa comenteze o Virginia Ruzici,Segarceanu,Florenta Mihai sau alti fosti jucatori buni.
    Dar normal ca in Romania doamne ca Luminta au pile si comenteaza numai timpenii

  15. #57
    sport legend Optimistul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Deocamdata aici
    Posts
    5,197
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Laura1985 View Post
    vai imi cer scuze ca v-am jignit ...intr-adevar era mult mai interesant cand nimeni nu ii lua partea.
    Nu, ma bucur ca este cineva care o apara pe Maria,altfel ne-am plictisi pe forumul asta...
    Stii ce admir la ea ? Tenacitatea si dorinta ei de victorie - nu cred ca mai este vreo jucatoare in circuit cu asemenea calitati.
    [COLOR="Blue"]Patience is your companion. Peace is your guide. Joy is your light. Pure love is your release. [/COLOR]

  16. #58
    sport legend Val's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Mioveni
    Posts
    1,085
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vassy View Post
    poate ar trebui si tu sa nu faci discriminari si sa nu o aperi pe sharapova cand are un astfel de comportament
    Acesta este filmuletul cu serviciul buclucas:
    http://www.youtube.com/watch?v=QbLx2SICth8
    Voi unde vedeti ca Maria are vreo vina, Patty a ridicat mana dupa ce mingea cazuse in careul de serviciu.
    You'll never walk alone

  17. #59
    sport legend vassy's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Londra
    Posts
    977
    Reputatie
    1
    chiar daca a ridicat mana dupa Sharapova putea sa repete serviciul. nu ziceam ca ar fi ceva greseala de regulament, doar lipsa de fair play

  18. #60
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Optimistul View Post
    Zancu a fost o perioada si antrenor dar n-am auzit sa iasa vreun jucator bun din mina lui.
    A iesit vreun jucator bun din mana altcuiva?

    Quote Originally Posted by Laura1985 View Post
    apropo ei o criticau deja de la inceputul meciului, de cum au schimbat primele mingi au inceput cu interviul,ca citea de pe foi ca era regizat tot bla bla bla...
    Parca interviul ala a fost tras de par, sa atraga atentia

    Quote Originally Posted by Laura1985 View Post
    si henin striga allez pe greselile adversarelor,
    Henin chiar nu face asta, ea striga rar Allez si face asta doar cand da cu reverul ei incredibil.


    Ia gata, lasati-o pe Maria in pace, ajunge in finala si aici la RG. La wimbledon face cel putin semifinale si la US Open castiga turneul
    .

  19. #61
    sport legend vassy's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Londra
    Posts
    977
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Val View Post
    Acesta este filmuletul cu serviciul buclucas:
    http://www.youtube.com/watch?v=QbLx2SICth8
    Voi unde vedeti ca Maria are vreo vina, Patty a ridicat mana dupa ce mingea cazuse in careul de serviciu.
    in related apare si clipul asta:

    http://www.youtube.com/watch?v=5cmMpZekjD8

  20. #62
    member Laura1985's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Timișoara
    Posts
    344
    Reputatie
    1
    incepe meciul lui Nadal!!! si imi place comentariul pana acum lol

    Vamos Rafa!!

  21. #63
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Optimistul View Post
    Mai Laura, tu nu ai vreun contract ascuns cu Maria ca sa-i imbunatatesti imaginea in Romania ?
    De curiozitate e cineva pe forumul asta care te sustine ?
    Si mie imi place Sarapova, desi nu sunt la fel de fanatic ca voi. Mi se par inutile discutiile astea cu "prieteniile jucatoarelor".

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •