Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 86

Thread: Galerie,deplasari si intalniri

  1. #1
    X
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    London
    Posts
    1,063
    Reputatie
    1

    Galerie,deplasari si intalniri

    Aici vom discuta despre galeria Ceahlaului ,despre deplasari la meciurile din afara...(...orasului :p )si intalniri intre fanii clubului

  2. #2
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Care, ce???? :O .....intalniri, deplasari, unde????? ca am si venit!!!!!
    Last edited by DRAGOS; 4th December 2003 at 16:10.
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  3. #3
    X
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    London
    Posts
    1,063
    Reputatie
    1
    Presupun ca la meciul cu Dinamo va fii mai greu de ajuns in Bucuresti,asa ca propun sa ne intalnim la o bere si sa vizionam meciul la Tv(ca fii transmis pe Prima Tv de la ora 13)
    Pentru intalnire din Piatra il propun "adunator"de oameni pe Dragos & co( cred ca voi veti mergeti la un suc :p )
    Nu conteaza cine aduna...conteaza sa mergeti si sa stati impreuna!
    Iar cei din Iasi ...ne vom aduna noi pe undeva!

  4. #4
    junior
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    70
    Reputatie
    1
    pe undeva pe unde ? baubau
    poate vin si io
    CINE SARE ... E CEAHLAU' E ... E !!!!!
    CINE SARE ... E CEAHLAU' E ... E !!!!!

  5. #5
    junior
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    139
    Reputatie
    1
    Da baieti asa va vreau!!! Spuneti-mi de deplasari si merg oriunde!!!!

    FORZA CEAHLAUL!!!
    [SIZE=3][COLOR=Yellow]FORZA[/COLOR] [COLOR=Black]CEAHLAUL[/COLOR]!!![/SIZE]
    [COLOR=Red][SIZE=3]FORZA ARSENAL!!![/SIZE][/COLOR]

  6. #6
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Sa vedem....daca pot merge ne adunam noi undeva (ca la meciul Danemarca-ROMANIA). Nu, flavius????!!!!
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  7. #7
    X
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    London
    Posts
    1,063
    Reputatie
    1
    Propun ca week-endul asta sa ne intalnim cu toti in Piatra!Cine e de acord?


    ....sau eventual vacanta asta....

  8. #8
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Pe 21, 22, 23 decembrie!!! Una din zilele astea....sa mergem in centru!!! Va fi shucar, cred!!!
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  9. #9
    LupGalben N0_NaM3's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Rep. Ploiesti
    Posts
    1,579
    Reputatie
    1
    Am shi eu o intrebare...Catzi sunte`ti voi in deplasari ?...ptr ca acasa nu prea am vazut galerie...sper sa nu existe nici o suparare..
    Forza Juve , Barça & Petrolul !
    [SIZE="4"]T'estimo, Barça !!![/SIZE]

  10. #10
    X
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    London
    Posts
    1,063
    Reputatie
    1
    La asta as vrea sa-ti raspund dar nu pot...Poate doar la Bacau daca se mai aduna..
    AFC Red member

  11. #11
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Sunt de acord cu tine baubau!!!! La bacau si la brasov, sa nu uitam!!! E important!!!
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  12. #12
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by N0_NaM3
    Forza Juve , Barça & Petrolul !
    Esti de-al meu pe jumatate!!!
    Vad ca si tu tii cu Barcelona si cu campioana JUVENTUS!!!!!
    Te invit pe Forum la Extern (Italia si Spania) pt. ca acolo vei gasi subiecte cu cele doua!!!!
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  13. #13
    X
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    London
    Posts
    1,063
    Reputatie
    1
    O solutie pentru reinvigorarea galeriei!

    Propuneri ,negocieri cu conducerea pt deplasari,etc
    Last edited by baubau; 19th February 2004 at 11:31.

  14. #14
    incepator
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    33
    Reputatie
    1
    Din cate stiu eu Bacaul are galerie si o are ca lumea.
    Exista as putea spune trei mari centre din care s-ar putea trage suporterii nemteni:
    -Piatra Neamt
    -Iasi
    -Bucuresti
    Despre organizarea celor din Piatra Neamt ar trebui sa se ocupe chiar ei si nu se poate interveni in nici un fel din afara cred.
    Ar trebui discutat cu conducerea clubului sa puna la dispozitia galeriei un autocar de 40-50 de locuri cu care sa se poata deplasa suporterii deoarece unele distante sunt cam mari de strabatut si costurile pe masura.
    Despre banere si alte articole necesare unei galerii nu trebuie realizata o investitie decat o data ca pe yrma ele nu se schimba poate se pot completa.aceste cheltuieli nu sunt atat de mari si eu cred ca ar putea fi sportate de catre cei din galerie.
    In IASI sunt foarte multi studenti si cred ca cei care vor sa sustina cu adevarat formnatia pot fi cu usurinta adunati ca sa vina si ei la cateva meciuri mai ales cele de acasa si de prin apropiere(BACAU,BISTRITA).
    In Bucuresti eu am sa incerc sa dau de cativa dintre coPIETRENII mei.Aici e centrul fotbalullui si foarte multe din meciuri de vor disputa aici ssau in apropiere-PLOIESTI,ARGES,CRAIOVA chiar.....
    Totul e ca cei interesati sa ma contacteze la fcceahlau@go.ro.
    Eu am sa incerc ceva dar sa vad de cati dau .
    FORZA CEAHLAUL
    Forza Ceahlaul SI HAI SA FACEM O GALERIE CA LUMEA

  15. #15
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Eu zic ca si clubul ar trebui sa intervina dar ideea lui Marius nu e rea!!!!
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  16. #16
    incepator
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    5
    Reputatie
    1
    Si eu sunt mai mult prin Iasi decat pe acasa... pe aici nu prea postez dar sper sa am ocazia din ce in ce mai des de acum, daca vor fi destui care sa mai intre macar o data la 3 zile.
    Momentan pentru deplasari nu vad alta solutie decat ajutorul clubului. Asta pentru cei din piatra evident. Din pacate cei mai multi pietreni din galerie nu au nici o treaba cu internetul si nu vor da curs initiativei de a da emailuri clubului. La Bucuresti vad ca LMD cam stie ce are de facut, daca va avea si cu cine eu ii urez succes. Cat despre cei din Iasi, eu zic ca nu ar strica o intalnire, eventual pe 6 martie cu ocazia derby-ului din serie B, Poli Iasi - FC Vaslui. Eu sunt dispus sa imi platesc transportul la deplasarile mai importante, daca se vor face in grup din Iasi dar numai daca ne vom intalni acolo cu pietrenii. Asta daca vom fi destui aici. Daca nu, ma duc acasa si ma duc cu autocarul de la club, in eventualitata ca va fi pus si ala.
    "May reason be our guide and willpower our strength" (Adolf H. - "Mein Kampf")

  17. #17
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    In acest retur singura deplasare va fi la Bacau!!! Bineinteles ca si eu voi prezent pe stadionul "Dumitru Sechelariu"!!!!
    HAI CEAHLAUL!!!
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  18. #18
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Se Pune Autocar Pentru Deplasarea De La ploiesti!!!!
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  19. #19
    X
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    London
    Posts
    1,063
    Reputatie
    1
    Si cati dintre suporteri merg?Drago, tu cunosti pe cineva din galerie?Vreau sa vad cati merg daca li se puna mijloc de trasport la dispozitie

  20. #20
    incepator
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    5
    Reputatie
    1
    Baubau, fii sigur ca nu se merge... De ani buni de zile se merge la Bacau numa pe sest, care are curaj, k restu stau acasa. " Super-lideru' " de galerie Cezar e vanat de bacauani mai ceva ca Bin Laden de NATO, si asta dinainte sa fie bataia aia periculoasa din gara de la noi cand aruncam si noi si bacauanii cu pietrele de pe calea ferata ca nijte chiori... eh, greselile tineretii.
    Mai curand se umple autocaru' pentru Timisoara decat pentru Bacau
    "May reason be our guide and willpower our strength" (Adolf H. - "Mein Kampf")

  21. #21
    X
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    London
    Posts
    1,063
    Reputatie
    1
    Mda.....daca luam conflictele din zona Moldovei mai scapam de-o deplasare si la Onesti sau Focsani(nu mai tin minte exact dar stiu si ca prin zona asta au avut probleme "suporteri")

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •