Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 64 to 84 of 86

Thread: Galerie,deplasari si intalniri

  1. #64
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Wa "cap SEC" sau cum te-o fi chemand!!! Zi-mi si mie ce palmares are Vasluiul? de curiozitate intreb!!! Pot sa jur ca nici sezonul asta nu veti promova!!! si pt. galerie nu-ti fa griji!!! ca vei vedea si de aia la Piatra!!
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  2. #65
    incepator
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    41
    Reputatie
    1
    Salut eu sunt din vaslui si la noi nu se mai pune problema daca sa ne adunam ca sa facem galerie,daca ni se da autobuze, daca sa facem o coregrafie, un steag. iar voi vb de aceste lucrurii de parca voi ati incepe ca sa le facetii primi in tara asta. pentru ce sa mai promovatii? ca sa face-ti moldova de rasul intregii tarii,aaa? mai bine statii in b ca acolo e locul vostru,OK. Brigada Suprema 4EVER

  3. #66
    incepator
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    41
    Reputatie
    1
    bai Dragos as vrea ca sa vad si eu aceea galerie cu care te lauzi tu.Am fost chiar la voi acasa la piatra neamt intr-un meci cu arges si ati pierdut cu 1-0 si am facut putina galerie pentru voi si eram doar 90 de oamenii dar cand vom veni 2000 cum o sa se mai auda atunci , ca nu au venit nici steaua cu atatia suporterii la voi si o sa venim noi cei din vaslui sa sustinem pe F.C. Vaslui si desigur ca vom invinge iar voi ve-ti mai ramine un an in serie B. Acolo va e locul. Brigada Suprema 4EVER

  4. #67
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cap^B-S
    Salut eu sunt din vaslui si la noi nu se mai pune problema daca sa ne adunam ca sa facem galerie,daca ni se da autobuze, daca sa facem o coregrafie, un steag. iar voi vb de aceste lucrurii de parca voi ati incepe ca sa le facetii primi in tara asta. pentru ce sa mai promovatii? ca sa face-ti moldova de rasul intregii tarii,aaa? mai bine statii in b ca acolo e locul vostru,OK. Brigada Suprema 4EVER

    De unde ai tras tu concluzia ca noi vb de coregrafie si de steaguri de parca am fi primii din tara care le facem??? cred ca din imaginatia ta!! nu-i asa???

    si in al 2-lea rand, voi faceti moldova de ras numai prin simplul fapt ca ati cumparat arbitrii pe tot turul campionatului!!! RUSINE!!! RUSINE!!!
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  5. #68
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    auzi ma??!?!?! 2000 de suporteri!!! ma faci sa rad!!!
    pai voi nici acasa nu sunteti atatia si veniti la piatra 2000????? lol!!!
    si numarul locurilor rezervate oaspetilor e de 700!!! asa ca nu mai face afirmatii nefondate!!!
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  6. #69
    OK, unfµ¢k you! simpson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Springfield, IL
    Posts
    371
    Reputatie
    1
    Ma iertati ca ma introduc in discutie, da' am si eu de protestat la enormitatile pe care le emite amicul vasluian... ca sa nu uitam de lipsa de respect pe care o arata fata de limba romana... Si nu mai puneti doua posturi unul dupa altul...Din nou, imi cer scuze c-am intervenit.
    [FONT=Verdana][COLOR=Blue][SIZE=2][I][B]Eat my dust, dust-eaters![/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  7. #70
    incepator
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    41
    Reputatie
    1
    mai baiatu dar tu chiar esti filozof? nu conteaza ca cum scriu eu dar o sa vede-ti voi cand o sa venim cati o sa fim si chiar cred ca o sa facem pentru voi poate si o coregrafie ca si asa nimeni cand era-ti in A nu se omora cu voi. mai baiete sa stii ca mergem la navodari care este la 550 de km de vaslui vreo 4 autobuze. Brigada Suprema 4EVER

  8. #71
    OK, unfµ¢k you! simpson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Springfield, IL
    Posts
    371
    Reputatie
    1
    Da' mai calmeaza-te, mai baiatule, ca nu-ti face bine la pitpalac!!! Ei, hotarat lucru, daca-i asa cum spui, toate galeriile ar avea ceva de invatat de la brigada suprema asta a ta...
    [FONT=Verdana][COLOR=Blue][SIZE=2][I][B]Eat my dust, dust-eaters![/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  9. #72
    incepator
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    41
    Reputatie
    1
    mai simpson dupa cum am vazut la profil am observat,tii cu fcm bacau si dupa cum am vazut eu la bacau.... cred ca suntem peste ei cu vreo 5 ani pe putin si cat o sa fie olandezu sef de galerie acolo niciodata nu o sa fie nimica bun la bacau.nu vreau sa ma laud ca nu imi sta in fire dar sa stii si tu mai simpsons ca am luat premiu de la RADIO IASI pentru cea mai buna galerie din SERIA I.si ca sa va aratam si la cei de la piatra neamt cati ne ducem la navodarii invit pe care vrea sa mearga la navodarii sa vina la vaslui linga stadion pe la 12 seara.VA ASTEPT Brigada Suprema 4EVER

  10. #73
    incepator
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    41
    Reputatie
    1
    MAI HAMSTERUTZ nu conteaza cati ani avem noi cei de la Brigada Suprema conteaza ce am facut pina acuma si am fost chiar laudati de multi. prima coregrafie am facut-o in divizia C. si sa stii ca la iasi am fost pe putin 2000 de oameni in peluza care au facut o atmosfera de zile mari, asa ca nu mai scrie tu aci niste minciuni. ok Brigada Suprema 4EVER

  11. #74
    Banned dan-dan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    IASI-orasul CAPITANULUI
    Posts
    327
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cap^B-S
    bai Dragos as vrea ca sa vad si eu aceea galerie cu care te lauzi tu.Am fost chiar la voi acasa la piatra neamt intr-un meci cu arges si ati pierdut cu 1-0 si am facut putina galerie pentru voi si eram doar 90 de oamenii dar cand vom veni 2000 cum o sa se mai auda atunci , ca nu au venit nici steaua cu atatia suporterii la voi si o sa venim noi cei din vaslui sa sustinem pe F.C. Vaslui si desigur ca vom invinge iar voi ve-ti mai ramine un an in serie B. Acolo va e locul. Brigada Suprema 4EVER
    Mai "Penes Curcanu' " daca mereti 2000 la Piatra citi locuitori mai ramin in Waslui? Ramine orasul pustiu,ca-n filmele alea cu cow-boy.
    Si inca ceva: cu ce veti merge la P.N. ca in 4 autobuze NU cred ca incap 2000 de cow-boys? sau DA

  12. #75
    incepator
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    41
    Reputatie
    1
    MAI dan-danam spus ca mergem la navodari 4 autocare la voi o sa venim vreo 25 de autobuze galeria, iar desigur ca mai vin si cei cu masini proprii si dupa cum vad esti din iasi si cred ca stii cum a fost la voi acasa cand am venit. si nu mai ma fa tu pe mine cow-boy se vede cat te respectii.....Brigada Suprema 4EVER

  13. #76
    incepator
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    41
    Reputatie
    1
    mai [/U]simpsons[U] poate ca nu toate galeriile ar avea de invatat de la noi dar cred ca astea din moldova ....da. ca doar si noi am invatat de la altii. nu cred ca e o mai buna galerie in moldova ca BRIGADA SUPREMA. si chiar nu imi place sa ma laud dar ne-au laudat altii de la steaua,dinamo,rapid,timisoara.......si multi alti.Brigada Suprema 4EVER

  14. #77
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    cei mai mari tzarani din Moldova sunt la Vaslui...la ce nivel sa fitzi voi mai? a ajuns netul la tine in sat?pana si Hotelul Racova e plin de tzarani incompetentzi !
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  15. #78
    Banned dan-dan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    IASI-orasul CAPITANULUI
    Posts
    327
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cap^B-S
    mai [/U]simpsons[U] poate ca nu toate galeriile ar avea de invatat de la noi dar cred ca astea din moldova ....da. ca doar si noi am invatat de la altii. nu cred ca e o mai buna galerie in moldova ca BRIGADA SUPREMA. si chiar nu imi place sa ma laud dar ne-au laudat altii de la steaua,dinamo,rapid,timisoara.......si multi alti.Brigada Suprema 4EVER
    Mai cow-boy-ule da-ti doua perechi de palme , poate te trezesti din halucinatii ( sau din sevraj), apoi mai da-ti doua perechi de palme ca esti obraznic, si apoi da-ti doi pumni in cap poate iti aranjezi creierasul , ca vad ca iti sta lejer acolo in cutia craniana.

    CIND si UNDE v-au vazut si apreciat cei de la (ATENTIE!) STEAUA, DINAMO, RAPID, TIMISOARA si altii...

    Abia a ajuns fotbalul si pe meleagurile voastre si hop! au aparut "ultrasii" (oare stiti voi ce inseamna macar cuvintul, daraminte comportamentul ultras), "coregrafii" si altele legate de fenomenul fotbal.

  16. #79
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Ultrrashi di Waslui
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  17. #80
    incepator
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    41
    Reputatie
    1
    mai baietii vad ca de acuma vb ca si cand ati avea 2 clase ca trenul.mai bine luati si va omorati.ok si tu mai dinamovistule ia si intreaba pe cei de la Boys, vacarm,masseria,si alti daca au auzit de cei de la vaslui. Brigada Suprema 4EVER

  18. #81
    incepator
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    piatra-neamt
    Posts
    21
    Reputatie
    1
    s-auda de voi? esti culmea!!! a, sau poate au auzit!!
    VA UMBLA FAIMA DE TARANI!!!!
    FACETI MOLDOVA DE RAS!!!
    VOI VRETI IN A? AI VAZUT TU VREO ECHIPA DE LA TARA CARE A INTRAT IN A?
    EU NU!!!!!

  19. #82
    Banned dan-dan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    IASI-orasul CAPITANULUI
    Posts
    327
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by F|aViuS
    s-auda de voi? esti culmea!!! a, sau poate au auzit!!
    VA UMBLA FAIMA DE TARANI!!!!
    FACETI MOLDOVA DE RAS!!!
    VOI VRETI IN A? AI VAZUT TU VREO ECHIPA DE LA TARA CARE A INTRAT IN A?
    EU NU!!!!!
    Te contrazic au fost echipe: FC Scornicesti, AEK Bragadiru.
    Dar alea erau echipe clone.
    Asta fc vaslui e originala( taranism autentic).

  20. #83
    incepator
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    piatra-neamt
    Posts
    21
    Reputatie
    1
    ma da` eu vorbeam de echipele de dupa revolutie...! asa, din toate timpurile, nu sunt numa doua... da` oricum alea nu se pun...ala nu prea era fotbal...sau doar cu numele...

    sigur nu va fi vasluiul prima echipa din divizia A de la tara, dupa anii`90

  21. #84
    incepator
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    piatra-neamt
    Posts
    21
    Reputatie
    1
    nu mai au vasluienii curaj sa intre...
    nici nu-mi pare rau!!!!


    FORZA CEAHLAUL!!!!
    TRUP SI SUFLET PENTRU CULORI!!
    ANTI TARANI, ANTI VASLUI!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •