Page 14 of 19 FirstFirst ... 41213141516 ... LastLast
Results 274 to 294 of 381

Thread: SITE-uri UTILE ORICARUI PARIOR ADEVARAT

  1. #274
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cristi59 View Post
    domnul administrator... acest limbaj este in conformitate cu regulile forumului si sustinut de catre admini?

    puneti-l pe prima pagina eventual...
    auzi mah, ai postat o data, gata, nu mai postezi si a doua oara. pur si simplu nu ne pasa de buster ala.

    tot dai copy paste cu ponturile lui, am primit si eu mailul ala, dar prin minutul 60-70 cand lucrurile erau deja clare!

  2. 4th June 2007, 14:12


  3. #275
    sport legend Vraciul's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    bucuresti
    Posts
    3,945
    Reputatie
    1
    bai cristi, ai facut reclama de nu stiu cate ori la chestia aia. cine vrea intra, cine nu, nu. dar lasa-ne tata cu insistentele astea ale tale. daca vrei sa te faci remarcat da-ne ponturile tale si nu ale altuia. posteaza un bilet, da-i si tu o predictie.
    pe buna dreptate "te injura" lumea.

    apropo de primitul mesajelor de la busterpizdis ala. de multe ori au venit a doua zi.... asa ca nu mai insista.

    PS: roaga-l tu pe ala sa deschida un thread aici pe "bilete" sau deschide chiar tu cu predictiile lui si pe cuvantul meu de onoare, daca are mai mult de 75% predictii corecte, evident dintr-un numar cat mai mare de meciuri jucate si cote frumoase... o sa cumpar si eu de la el.
    demonstreaza.........
    Last edited by Vraciul; 4th June 2007 at 14:33.

  4. #276
    rock and roll Elvis81's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Spain
    Posts
    3,420
    Reputatie
    1
    are dreptate Vraciul..la procentaj de 75% cred ca mai multi de pe ols ar cumpara de la el...da predictiile aici si dupa aia vei putea "sa razi tu la urma" eu personal imi voi cere scuze public pt ca nu am crezut,dar pana atunci....
    My imaginary friend thinks that you have mental problems

  5. #277
    sport legend Prome's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,825
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cristi59 View Post
    Diablo stii foarte foarte bine ca nu e adevarat

    am eu un limbaj care incita probabil, si nu provoaca sentimente placute printre voi,
    dar ponturile gratuite toata lumea inclusiv eu le primim cu 8-10 ore inainte de inceputul meciului

    daca minti, te minti pe tine, si degeaba
    frate esti tu ala?

    eu m-am inscris de nu stiu cat timp si nici un pont nu am primit pana acu

    la altii le trimite a doua zi . si ponturi dastea ieftine pe final de campionat mersi nu doresc..

    sa inceapa din nou campionatele, sa mai dea un pont din tenis un pont din baschet pe cote >1.50 si eu sincer ma voi abona la el

    pana acum numai abureala

  6. #278
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    da...
    a trimis cruzeiro(+1) in min 14, cand deja conduceau cu 0-1 :ras-plans: ( tocmai am verificat )

    sport recifer- flamengo . 2 la handicap +0.5 , trimis la fel , in momentul in care au primit penalty, in min 13

    si singurul trimis inainte de meci...parana +0, pierdut
    LOL esti penibil cristianus :ras-plans: PENBIBIL de JEGOS )

    aa PS : am gresit...ala e timpu cET de la mail...deci le-a trimis in min 75, cand deja lucrurile erau foarte clare...

  7. #279
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cristi59 View Post
    Diablo stii foarte foarte bine ca nu e adevarat

    dar ponturile gratuite toata lumea inclusiv eu le primim cu 8-10 ore inainte de inceputul meciului

    daca minti, te minti pe tine, si degeaba
    frate, aseara canda mi-a aparut pe mail ca am primit mail de la el am intrat pentru ca ma gandeam ca mi-a trimis duminica ponturi cu preliminariile euro 2008 care se disputasera sambata.

    si am vazut ca-s din brazilia, am intrat pe livescore si era min 64 cam asa la fiecare meci.

  8. 4th June 2007, 17:32


  9. #280
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cristi59 View Post
    se vede clar ca confunzi timpul GMT-1 timpul Londrei la care le-a trimis cu timpul Romaniei care este GMT +2

    a trimis la ora 19 ora Romaniei, pentru meciuri care incepeau la ora 22 ora Romaniei, respectiv ora 00:10 ora Romaniei.

    oricum nu ma asteptam sa stiti chestii de bun simt, cum ar fi ca Anglia are alt fus orar decat Romania...
    du-te ba frate tare in plm cu ponturile lu` ala ...cum a zis si vraciu ..scrie aici ep forum cateva sa vedem ...asa ca las-o draqu moale
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  10. #281
    sport legend Vraciul's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    bucuresti
    Posts
    3,945
    Reputatie
    1
    bai omule, daca multi dintre noi spun ca ala a trimis multe mailuri dupa ce au inceput meciurile sau chiar si dupa ce s-au terminat, inseamna ca suntem toti tampiti?

    ai citit postul meu din pagina precedenta?
    deschide tu un thread cu ponturile lui dar sa fie afisate inainte de a incepe meciurile. asta pentru ca vad ca tii mortis sa il scoti basma curata pe el. si cu asta basta.

  11. #282
    ----- Nole17's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    797
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cristi59 View Post
    se vede clar ca confunzi timpul GMT-1 timpul Londrei la care le-a trimis cu timpul Romaniei care este GMT +2

    a trimis la ora 19 ora Romaniei, pentru meciuri care incepeau la ora 22 ora Romaniei, respectiv ora 00:10 ora Romaniei.

    oricum nu ma asteptam sa stiti chestii de bun simt, cum ar fi ca Anglia are alt fus orar decat Romania...
    Si eu mam inregistrat acolo si am primit ponturile tot dupa ce incepau meciurile sau multe dintre ele chiar a 2-a zi (multe e gresit spus ca pana acuma in 3 sapt am primit 6 ponturi) , singurul pont primit inainte de a incepe a fost din Norvegia 2 si pe ala la ratat, deci oameni buni Buster vinde rahat pe bat, nu va costa decat 10 min sa va inregistrati si veti primi zilnic ponturile castigatoare ale lui de luna trecuta . Cristi59 singurul lcuru pe care lai facut de cand ai venit pe aici a fost sa faci reclama la buster sau mai nou cica il cheama brad (am o vaga impresie ca in toamna il chema Semaka, poate o fi popnar de isi schimba numele in fiecare an) , in rest ai incercat sa ne mai explici ca betfair ar fi casa de pariuri, si altceva nu am vazut de la tine, macar un bilet castigator aratane si noua (cred ca am cerut prea mult)

  12. 4th June 2007, 18:18
    Reason
    reclama

  13. #283
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    Domnule Idiot Cristi,

    mailurile au ora CET , adica cu o ora in spatele nostru. meciurile care incepeau la ora 22 ora romaniei, au fost trimise la 22:14 CET , adica 23:14 ora ROMANIEI .
    Intelegi ?

    Cu respect pentru idiot,
    Idiots Hater

  14. #284
    sport legend Prome's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,825
    Reputatie
    1
    CET nu este GMT cristi

  15. #285
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by promeee View Post
    CET nu este GMT cristi
    mai greseste si el...si idiotii sunt oameni

  16. #286
    rock and roll Elvis81's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Spain
    Posts
    3,420
    Reputatie
    1
    mile viola la ce mai facea reclama? un site care iti da contra sumei de 10$ rezultatele meciurilor de ieri?
    My imaginary friend thinks that you have mental problems

  17. 5th June 2007, 12:57


  18. #287
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    care sunt meciurile
    iti zic si eu 5 meciuri pt miercuri
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  19. #288
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    probabil Romania-Slovenia 1 si Bulgaria - Belarus 1

    ori niste handicapuri la meciurile astea...din alea cu -1

  20. #289
    rock and roll Elvis81's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Spain
    Posts
    3,420
    Reputatie
    1
    Tu stii cum faci Cristi? bla bla bla ww.busterwins.com....bla bla bla ww.busterwins.com bla bla bla ww.busterwins.com....bla bla bla bla bla bla ww.busterwins.com....bla bla bla bla bla bla ww.busterwins.com....bla bla bla ww.busterwins.com..bla bla bla ww.busterwins.com....bla bla bla si tot asa pana scrii de 10mii de ori busterwins! Cum draq sa nu enervezi lumea pe aici?..

    Ps ponturile pe azi sunt cumva Spania si franta?
    My imaginary friend thinks that you have mental problems

  21. #290
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    zi ma meciurile dak tot il lauzi pe asta...
    .

  22. #291
    rock and roll Elvis81's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Spain
    Posts
    3,420
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by robyyy View Post
    care sunt meciurile
    iti zic si eu 5 meciuri pt miercuri
    eu zic 7 : romania scotia spania franta anglia suedia si grecia

    cumparati ponturi de la mine daca imi ies 85%?
    My imaginary friend thinks that you have mental problems

  23. #292
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iuli View Post
    zi ma meciurile dak tot il lauzi pe asta...
    Suedia - Feroe , fara nici o caterinca.

  24. #293
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    Faroe Islands vs Scotland
    Free Pick: FAROE ISLANDS (+2.5)AH 1.87

    Sweden vs Iceland
    Free Pick: SWEDEN (-1.5)AH 1.91

    Hai ca am aflat, deci astea sunt.
    Pariurile sunt bune, cred ca ies, dar cotele sunt umflate rau de tot. Feroe are +2.25 la cota aia si Suedia la -1.75 acea cota
    .

  25. #294
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    bai...eu cred ca-i cristi
    tocmai de`aia a dat astea cu 2 zile inainte...
    incep sa cred ca`i cristi buster ala...am ajuns deja la 80% ...inca putin si sunt sigur

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •