Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 23 of 23

Thread: Steaua la sfarsitul turului (03-04)

  1. #22
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by moro_ro
    Auzi,cine esti tu sa-l critici pe Gigi,sau mai bine pt tine,pe Domnul Gigi Becali?

    tot eu

    Si pana la urma smecherii conduc si Romania si fotbalul romanesc,iar noi ne lasam condusi de ei....atunci spune-mi tu cine este mai inteligent: conducatorul sau cel condus?

    deci ceausescu lasa dire de inteligenta dupa parerea ta.

    Piturca a pierdut titlul de toamna din cauza manevrelor "smecherilor" din fotbalul romanesc!

    ei na. 5 egaluri, aia numesti tu manevrele "smecherilor"? a sta cu fundu-n poarta la meciul cu farul, tot altii is de vina?

    Piturca,dupa Mircea Lucescu,este cel mai bun antrenor roman. Adu-ti aminte ca el este singurul antrenor care a calificat Romania la un turneu final fara infrangere,ca dupa aceea sa vina un antrenor care nu-si merita apelativul de "rege al fotbalului romanesc"(dupa scandalul de la Steaua si dupa ce i-a facut lui Piti)!

    daca s-ar fi calificat fara hagi in teren, poate. eu vad ce face acum si in trecutul nu tocmai indepartat. de nu era jiji sa sara cu berica il omorau suporterii de bun ce era.

    Da ai dreptate,Mititelu' este un om inteligent....el are o gramada de bani,are un post mare la Craiova iar tu stai in fata calculatorului si scri mesaje.Acum spune-mi care este mai inteligent dintre voi doi?
    daca pentru tine inteligenta se masoara in metrul de bani, ai dreptate, nu te pot contrazice si nici ecxplica.
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  2. #23
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Blue ,
    eu am facut armata in 1987 - 1988 la UM 01210, pe Antiaeriana .
    Steaua era mare atunci .
    Fugeam din unitate f multi militari , ca sa vedem meciurile Stelei .
    Era mare lucru pentru o companie sa mearga organizat la meciuri , chiar daca in acele plutoane , nu erau toti sustinatori ai Stelei .
    Nu era obligat nimeni sa incurajeze .
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •