View Poll Results: Este DEL PIERO cel mai bun atacant din lume???

Voters
80. You may not vote on this poll
  • Da, cu siguranta!!!!!

    16 20.00%
  • S-ar putea sa fie!!!!

    8 10.00%
  • Nu cred ca el e!!!!

    12 15.00%
  • Categoric NU!!!

    44 55.00%
Page 2 of 14 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 22 to 42 of 278

Thread: Alex DEL PIERO=The Best!!!!!!!

  1. #22
    Fallen Angel Pancone's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    786
    Reputatie
    1
    LOol ! mah eu ziceam de un forum unde nu intra romani ca sa nu fie subiectivi , tu imi zici linkul de la forumul lui adi mutu ? Ce draq....
    Noi am vazut mai multe apusuri de soare decat rasarituri, dar bezna deplina n-a fost niciodata !
    [COLOR=DarkRed][SIZE=2]RAPID -UNICA IUBIRE[/SIZE][/COLOR]

  2. #23
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Mah, acolo intra toate natiile!
    Cauta tu altul mai bun, daca nu iti convine!
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  3. #24
    Fallen Angel Pancone's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    786
    Reputatie
    1
    Ma o fi intrand toate natiile dar e clar ca oamenii care intra acolo le place de mutu !
    Tu vrei sa pui acolo sondaj " Va place de mutu " ?
    Ar fi patetic...!
    Noi am vazut mai multe apusuri de soare decat rasarituri, dar bezna deplina n-a fost niciodata !
    [COLOR=DarkRed][SIZE=2]RAPID -UNICA IUBIRE[/SIZE][/COLOR]

  4. #25
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Pancone
    Ma o fi intrand toate natiile dar e clar ca oamenii care intra acolo le place de mutu !
    Tu vrei sa pui acolo sondaj " Va place de mutu " ?
    Ar fi patetic...!
    Nici chiar asa! Nimeni nu ar face un sondaj pe forumul lui Mutu cu intrebarea aia...
    " Este Mutu intre primii 10 atacanti din Europa ?"

    Aceasta intrebare este mai exacta.

    Apropos, ce ti-a facut Mutu de nu il ai la inima?
    A ratat prea mult in Danemarca? Sau de ce?
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  5. #26
    Fallen Angel Pancone's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    786
    Reputatie
    1
    In principiu nimic dar nu pot uita cum sezonul trecut cand era la Parma dadeau etapa de etapa meciurile cu parma in loc sa dea cu Juve plus ca atunci cand mutu facea o faza sau dadea un gol incepeau " MARELE MUTU ..FANTASTIC etc..." la inceput nu am zis nimic dar cand am vazut ca tot se repeta , se repeta...bine ca am scapat de el altfel aveam weekend de weekend parma si cu roma la tv !
    Mai nou aceeasi poveste cu chivu.....am fost un spot " Romanii tine cu Roma ' !
    ce e asta ?.....

    PS: Nu cred ca e in primii 10
    Noi am vazut mai multe apusuri de soare decat rasarituri, dar bezna deplina n-a fost niciodata !
    [COLOR=DarkRed][SIZE=2]RAPID -UNICA IUBIRE[/SIZE][/COLOR]

  6. #27
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Pancone
    In principiu nimic dar nu pot uita cum sezonul trecut cand era la Parma dadeau etapa de etapa meciurile cu parma in loc sa dea cu Juve plus ca atunci cand mutu facea o faza sau dadea un gol incepeau " MARELE MUTU ..FANTASTIC etc..." la inceput nu am zis nimic dar cand am vazut ca tot se repeta , se repeta...bine ca am scapat de el altfel aveam weekend de weekend parma si cu roma la tv !
    Mai nou aceeasi poveste cu chivu.....am fost un spot " Romanii tine cu Roma ' !
    ce e asta ?.....

    PS: Nu cred ca e in primii 10

    Bine mah, ti-am inteles supararea
    E cam caraghioasa, dar in fine....
    E foarte bine ca lauda evolutiile romanilor in strainatate, tu ce vrei sa zica?
    'Uite bah ce noroc avu Chivu la lovitura asta libera, nimereala curata si Roma egaleaza pe Juve, 2-2, echipa lu` Pancone'
    sau
    'Mutu din nou la balon, incepe sa ne plictiseasca cu fentele lui de 2 lei, dar face ce face si o baga in ate!'
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  7. #28
    Fallen Angel Pancone's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    786
    Reputatie
    1
    Ma eu daca e sa am ceva e cu comentatorii din tara nu de afara....! De afara e chiar indicat sa il laude !

    'Uite bah ce noroc avu Chivu la lovitura asta libera, nimereala curata si Roma egaleaza pe Juve, 2-2, echipa lu` Pancone"
    Chivu a dat golul de 1-1


    'Mutu din nou la balon, incepe sa ne plictiseasca cu fentele lui de 2 lei, dar face ce face si o baga in ate!
    Nu a mai dat un gol de 3 luni
    Noi am vazut mai multe apusuri de soare decat rasarituri, dar bezna deplina n-a fost niciodata !
    [COLOR=DarkRed][SIZE=2]RAPID -UNICA IUBIRE[/SIZE][/COLOR]

  8. #29
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Pancone
    Ma eu daca e sa am ceva e cu comentatorii din tara nu de afara....! De afara e chiar indicat sa il laude !

    'Uite bah ce noroc avu Chivu la lovitura asta libera, nimereala curata si Roma egaleaza pe Juve, 2-2, echipa lu` Pancone"
    Chivu a dat golul de 1-1


    'Mutu din nou la balon, incepe sa ne plictiseasca cu fentele lui de 2 lei, dar face ce face si o baga in ate!
    Nu a mai dat un gol de 3 luni
    Am zis la vrajala mah, chiar asa nu stii de gluma! :p
    Eu ma refeream atat la comentatorii din strainatate cat si la cei din Romania care comenteaza evolutia jucatorilor romani in strainatate! Te-ai prins?

    Tot egalare se cheama, chiar daca e 1-1 sau 2-2, oricum faza era la misto

    Vorbeam de golurile lui Mutu de la Parma, pe care chiar tu le vedeai la TV, ofticat ca nu vezi pe Juve si la prima parte a turului campionatului englez in care Mutu a marcat 5 goluri

    Dar hai sa lasam vrajeala, si sa spunem ca Del Piero este totusi un atacant bun, ca sa nu-l suparam pe Dragos, ca pana la urma despre asta era vorba in acest topic.
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  9. #30
    DJ MaPaX MaPaX's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Alba Iulia
    Posts
    1,251
    Reputatie
    1
    Del Piero este un atacant foarte bun, cel mai bun atacant al echipei Juventus!
    Dar nu este cel mai bun atacant din lume!
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  10. #31
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ady_azzuro
    Pai hai sa vedem cum sta treaba la ora actuala:
    1.Henry
    2.Ronaldo
    3.Van Nisterlooy
    4.Totti
    5.Raul
    6.Vieri
    7.Mutu
    .....
    Del Piero cred ca cu greu isi gaseste un loc in primii 10....la ora actuala
    Asta din cauza ca in ultima vreme a cam fost accidentat!!!! Dar e oricum peste Mutu si totusi nu inteleg ce cauta Ronaldo pe 2!!! Este ceva de necrezut. Tu ce zici ady??? Merita el locul doi??? Mai bine Ruud sau Vieri!!!
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  11. #32
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by MaPaX
    Del Piero este un atacant foarte bun, cel mai bun atacant al echipei Juventus!
    Dar nu este cel mai bun atacant din lume!
    Mai are timp sa devina cel mai bun!!!!!
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  12. #33
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Ronaldo este totusi Ronaldo, adica cel mai bun atacant din lume, desi Henry este cel mai in forma la ora actuala, cum am precizat si mai sus!
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  13. #34
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Parerea ta.....dar sincer sa fiu mie nu-mi place deloc Ronaldo. Mai bine Raul si chiar Portillo. Daca eram antrenor la Real il pastram in lot pe Morientes si-l tineam pe banca pe Ronaldo.
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  14. #35
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1

    Esti amuzant Dragos...
    Cum poti sa il tii pe Il Fenomeno pe banca? Sa fim seriosi...imi perimit sa iti spun ca nu te pricepi la fotbal, daca faci astfel de afirmatii...
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  15. #36
    Ajacied JOOD's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Amsterdam
    Posts
    167
    Reputatie
    1
    Mai frati, nu vati dat seama ca Zlatan e cel mai tare!!

    Ok, o parere cam subjectiva... dar vei vedea ca Zlatan va devenii cel mai tare atacant
    Carpe diem? nu ma! "Carpe noctem"

  16. #37
    Fallen Angel Pancone's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    786
    Reputatie
    1
    Din Olanda poate.....
    Noi am vazut mai multe apusuri de soare decat rasarituri, dar bezna deplina n-a fost niciodata !
    [COLOR=DarkRed][SIZE=2]RAPID -UNICA IUBIRE[/SIZE][/COLOR]

  17. #38
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    E mai bun Ambramburel!
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  18. #39
    Ajacied JOOD's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Amsterdam
    Posts
    167
    Reputatie
    1
    lol!!
    Carpe diem? nu ma! "Carpe noctem"

  19. #40
    Fallen Angel Pancone's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    786
    Reputatie
    1
    Cam nasol stai cu voturile domnul Ady
    Noi am vazut mai multe apusuri de soare decat rasarituri, dar bezna deplina n-a fost niciodata !
    [COLOR=DarkRed][SIZE=2]RAPID -UNICA IUBIRE[/SIZE][/COLOR]

  20. #41
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ady_azzuro

    Esti amuzant Dragos...
    Cum poti sa il tii pe Il Fenomeno pe banca? Sa fim seriosi...imi perimit sa iti spun ca nu te pricepi la fotbal, daca faci astfel de afirmatii...
    Mi-as permite sa-l tin pe banca pt. ca nu prea are conditie fizica si da goluri dor din noroc. Hai sa nu-i spun "noroc" dar mingea ori sare la el, ori greseste portarul si golurile sunt de obicei numai din careu si sincer sa fiu cand era la Inter (inainte de accidentare) ii puteai da numele "Il Fenomeno"!!!
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  21. #42
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Dar va rog ca de acum inainte sa nu mai vad nici un mesaj despre altceva care nu are legatura cu Del Piero!!!
    Nici Zlatan, nici Ronaldo si nici altul!!!!
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •