View Poll Results: Este DEL PIERO cel mai bun atacant din lume???

Voters
80. You may not vote on this poll
  • Da, cu siguranta!!!!!

    16 20.00%
  • S-ar putea sa fie!!!!

    8 10.00%
  • Nu cred ca el e!!!!

    12 15.00%
  • Categoric NU!!!

    44 55.00%
Page 14 of 14 FirstFirst ... 4121314
Results 274 to 278 of 278

Thread: Alex DEL PIERO=The Best!!!!!!!

  1. #274
    lazio nel cuore Iulian Lazialu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Botosani
    Posts
    1,368
    Reputatie
    1
    dak ai pic de ratiune ar trebui sa intelegi,eu nu fac misto de del piero ci spun k nu e cel mai bun tot respectul pt el k jucator si ce a facut pt fotbal insa pt mine NU ESTE CEL MAI BUN.
    nu te oblig sa iti placa di canio pt ca nici nu trebe sa iti placa,dak nu esti fan lazio nu are cum sa iti placa di canio asa cum ii place la un lazial si asa cum nici mie nu are cum sa imi placa alex deoarece io nus fan juventin.
    lasa mai cu discovery,nimieni nu il intelege mai bine k noi fanii laziali pe Di Canio care merita tot respectul si toata stima din partea noastra
    [COLOR="DeepSkyBlue"][B][SIZE="2"]I love Lazio more the you'll ever know![/SIZE][/B][/COLOR]

  2. #275
    Sir
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    iasi
    Posts
    2,099
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Iulian Lazialu View Post
    :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:
    cel mai bun atacant
    ce sa inteleg din remrca asta facuta de tine, mai ales ca ininte de tine nu o facuse nimeni, deci asa cum ca nu ai vrut dar mi-a scapat de e de povestit nepotilor!!!!

    P.S. eu l-a asta m-am refeit, alex merita respect de care tu nu ai dat dovada

    PS2 tu mai bine ai grija de di canio al tau si pe noi lasa-ne cu alex
    [SIZE="4"][B][FONT="Trebuchet MS"]Del Piero, Buffon and Nedved fan forever!!! [/FONT][/B][/SIZE]

  3. #276
    lazio nel cuore Iulian Lazialu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Botosani
    Posts
    1,368
    Reputatie
    1
    intelegi ce vrei...
    arata si mie unde l-am jignit pe alex sau am spus o vorba rea despre el.
    pur si simplu am ras cand am auzit ca el este cel mai bun atacant pt ca pentru mine NU ESTE.
    tot cum am spus io : nimeni nu intelege mai bine un jucator decat un suporter
    [COLOR="DeepSkyBlue"][B][SIZE="2"]I love Lazio more the you'll ever know![/SIZE][/B][/COLOR]

  4. #277
    Sir
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    iasi
    Posts
    2,099
    Reputatie
    1
    pai ti-am arata mai sus cu ce l-ai jignit, ca l-ai lat la misto ca nu spuse' nimeni pana la tine ca "e el mai bun atacant"!!!!
    [SIZE="4"][B][FONT="Trebuchet MS"]Del Piero, Buffon and Nedved fan forever!!! [/FONT][/B][/SIZE]

  5. #278
    lazio nel cuore Iulian Lazialu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Botosani
    Posts
    1,368
    Reputatie
    1
    pt mine daca e vb de alex del piero care il stiu io veteranul si liderul echipei juventus si care are o cariera frumoasa :tot respectul
    insa cu toate astea nu e cel mai bun atacant desi pt unii e pt mine nu e asa ca am ras cand am auzit asta...
    [COLOR="DeepSkyBlue"][B][SIZE="2"]I love Lazio more the you'll ever know![/SIZE][/B][/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •