Page 12 of 1433 FirstFirst ... 2101112131422621125121012 ... LastLast
Results 232 to 252 of 30093

Thread: Cafeneaua pariorilor

  1. #232
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Stai ca asta e doar inceputul , luna februarie trebuie sa fie o luna profitabila pt ca urmeaza cupa UEFA si CHAMPIONS LEAGUE ( aici e o paine de mancat vorba lu Ady )............campionatul nostru cand incepe ?.........gata am gasit http://www.labtof.ro/
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  2. #233
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    LOL ma Shadow ... sunt unele etape cand castig mai putin decat un hochei Germania

    Sa vedem ... nush daca o sa bag ceva ... poate un GM ceva ... inca nu m-am uitat

    pe ele ... acum am mai mult de o alocatie jucata pe Seattle , ce zici ?

  3. #234
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Am mare incredere in Seahawks.........ai facut alegerea cea mai buna.............vad ca e foarte echilibrat meciul.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  4. #235
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Dap ... era de asteptat ... cum zicea un coleg : e un fel de duel Bucuresti - Timisoara ...

    Sper sa castige Timisoara ... Sa ne auzim de bine , cred ca am sa ma duc sa

    ma culc ...

    neavand ce face am intrat pe site-ul de la Baw unde am un cont ... si mi-a aparut

    asta : Make an inpayment of at least EUR 10 by latest 3/6/2006 11:59 PM (GMT +1) and receive a EUR 10 bonus.

    ashe ca nu am mai stat pe ganduri si am depozitat niste cash ... cred ca o sa

    joc oleak live ... nu mai dorm
    Last edited by relansat; 6th February 2006 at 02:38.

  5. #236
    senior fortza_dinamo's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    206
    Reputatie
    1
    stiti cumva daca echipele de hochey care participa la olimpiada vor avea in componenta lor jucatorii din NHL!?mersi

  6. #237
    junior blue_lion121's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    craiova
    Posts
    96
    Reputatie
    1
    voi va uitati la tv sport numa sa vedeti sexy sport clips ...forza dinamo cred ca participa si jucatori din nhl...adica aproape sigur
    [SIZE="1"][COLOR="Blue"][/COLOR][/SIZE][B][SIZE="2"][SIZE="1"]Noi va vom iubi pan la moarte / inaltand ale noastre culori / ce triumfa mai sus decat toate / ale ale ale stiinta ale ...craiova 4 ever [/SIZE][/B][/SIZE]

  7. #238
    senior fortza_dinamo's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    206
    Reputatie
    1
    nu credeam ca un craiovean va scrie vreodata forza dinamo pe un forum !oricum mersi de informatzie!

  8. #239
    John Anthony Dudubetwin's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Gherla
    Posts
    6,215
    Reputatie
    1
    )) asta`i buna dinamovistule !! cum sa nu participe jucatorii din nhl ??? pai statele unite si canada nu merg la olimpiada ?? se intrerupe nhl`u pe timpul olimpiadei !!
    [SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"][B]shhhhht Fraerii dorm si noi nu vrem sa ii trezim din somn[/B][/FONT][/SIZE]

  9. #240
    senior fortza_dinamo's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    206
    Reputatie
    1
    stiu ca au fost cazuri ca la campionatul mondial si european nu o participat jucatorii din NHL,ma gandeam ca nici pentru Olimpiada nu le dau drumu patronii!oricum bagheera te astept cu niste pentru NHL pentru diseara!o zi buna

  10. #241
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Ma baieti mah ... cum sa nu fie gasca din NHL ? Poi s-ar mai numi Olimpiada ?

    Ar fi sesiune de restante, nu Olimpiada ... si eu astept sa vad ce va face

    Canada si SUA in fata europenilor ... multa bafta

  11. #242
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Ma gabi ... ce mai zici tu mah ? ca te vad destul de linistit ... am vazut ca nu

    mi-ai spus nimic ca au facut astia show la tine pe thread ... esti in silenzio

    stampa ?

  12. #243
    sport legend gabi94's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Mioveni
    Posts
    1,917
    Reputatie
    1
    In cele zece minute cit am reusit sa arunc o privire pe forum in timpul serviciului am ramas putin masca de cum s-au incins baietii...
    Inteleg,intr-o zi fara prea multe oferte....
    Oricum nu pot sa fiu suparat pe Bagheera,si eu la virsta lui am luat multe urecheli,numai asa te calesti...

  13. #244
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    LOL ma gabi ... ai conceput o metoda care a creat numai probleme ... cred ca

    am sa iti sterg threadu ) ... rautate ce esti

  14. #245
    John Anthony Dudubetwin's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Gherla
    Posts
    6,215
    Reputatie
    1
    da ma gabi ... da nu am zis`o din rautate !!
    oricum .. va las pana pe vineri .. sambata !! succes la toti ... plec in vacantza !!
    [SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"][B]shhhhht Fraerii dorm si noi nu vrem sa ii trezim din somn[/B][/FONT][/SIZE]

  15. #246
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Ma ce nervos sunt pe Lorient ca imi vine sa sparg tot..........
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  16. #247
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    We shadow ce faci ... ? Vad ca taci malc ... de o saptamana te rog sa imi canti

    ceva ... si tu nu si nu (Gerula si iar Gerula ) ... mai zi si tu ceva sa destinzi

    atmosfera ... sa te fereasca Dumnezeu daca imi fredonezi vreo manea ... ca te

    bat de nu te vezi ... cu toate ca esti mai mare decat mine

  17. #248
    sport legend gabi94's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Mioveni
    Posts
    1,917
    Reputatie
    1
    Macar daca ar da roade....si daca nu ,oricum de pariuri nu ma las,le consider o placere ,si cum in principiu placerile costa,c'est la vie...

  18. #249
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Lunea nici iarba nu creste ma Relansat..........
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  19. #250
    sport legend gabi94's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Mioveni
    Posts
    1,917
    Reputatie
    1
    Shadow te inteleg,si eu il am pe bilet, recuperam maine...

  20. #251
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Cred ca toata lumea il are pe bilet...........
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  21. #252
    John Anthony Dudubetwin's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Gherla
    Posts
    6,215
    Reputatie
    1
    stati ma linistiti ca ii de abia min 60 .. inca 30 de min ... voi stiti cel mai bine cum ii cu fotbalul. ... cel mai bun exemplu nu a fost tare de mult .. de sambata !! Werder Bremen ...
    [SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"][B]shhhhht Fraerii dorm si noi nu vrem sa ii trezim din somn[/B][/FONT][/SIZE]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •