Page 2 of 1433 FirstFirst 123412521025021002 ... LastLast
Results 22 to 42 of 30093

Thread: Cafeneaua pariorilor

  1. #22
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    @beletele lu' shadow - scoate meciul din germania si valencia ... te rog yo

    mult din 2 motive : inceput de retur si exces de incredere dupe o victorie cu

    o echipa de top din europa(barca).poate fi periculos

    p.s:la fel de bine pot iesi clar meciurile insa nu se merita riscat !!!

    Dumnezeu sa te ajute maine shadow caci stiu cum este dupe esecuri repetate

  2. #23
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Valencia home record 6-3-1
    Zaragoza away record 2-5-2
    Zaragoza in ultimile trei meciuri jucate in deplasare
    Alaves 0-2 Zaragoza
    Espanyol Barcelona 1-1 Zaragoza
    Cadiz FC 1-2 Zaragoza
    Alaves e locul 20........Espanyol Barcelona locul 19.........Cadiz locul 17...........la forma in care sa afla Valencia ma astept la o victorie clara.............in ultimile zece meciuri jucate Valencia sta cam asa 7 2 1 15-3............si pe langa aceasta analiza vreau sa ma razbune Valencia pt ca am pierdut pe Zaragoza 1.500.000 cand au pierdut acasa cu Atl.Madrid...........handicapatii pierd acasa cu Atletico si vreau puncte in deplasare la Valencia.

    Si in Germania nu o sa am nici o problema stai linistit...........Lazio,Valencia si Schalke ma vor ajuta sa mai recuperez ceva banuti.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  3. #24
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    ashe sa fie shadow ... si ca sa nu spui ca sunt baiat rau o sa bag si eu maine

    4 euro pe valencia

  4. #25
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    ce ma relansat 4 euro valoreaza Valencia baga si tu 100 euro............daca pierzi mare lucru bei cinci beri si uiti de banii pierduti.............am glumit ma,sa nu te pui sa pariezi 100 euro ................yo am plecat sa analizez ce meciuri pariez pe biletul ciuri-buri.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  5. #26
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    cum nu mi-ai id tau de mess uite ca vb pe acest thread ... nu pun 100 euro

    pt ca ar insemna sa pariez mai mult decat am luat eu saptamana asta din

    pariuri si ... "orice rezultat e posibil"

  6. #27
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    http://www.holersoft.net/download.htm

    un site interesant pentru pasionatii de sport si pentru pariori

  7. #28
    John Anthony Dudubetwin's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Gherla
    Posts
    6,215
    Reputatie
    1
    da ,, este un program interesant care se numeste FREE INTERNET TV ... are peste 700 de canale... uitati`va la lista mea de Chanel Favorites ... m`am uitat la toate canalele si am selectat toate care contin cuvantul sports ... poate exista si alte canale de sport dar nu le`am vazut eu .. cautati si voi si mai scrieti ceva in plus fata de lista mea!!
    Attached Images Attached Images
    [SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"][B]shhhhht Fraerii dorm si noi nu vrem sa ii trezim din somn[/B][/FONT][/SIZE]

  8. #29
    John Anthony Dudubetwin's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Gherla
    Posts
    6,215
    Reputatie
    1
    super meci face FEDERER !!!! revenire senzationala !! joc senzational !! tot ce ii legat de federer este SENZATIONAL !!!!
    [SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"][B]shhhhht Fraerii dorm si noi nu vrem sa ii trezim din somn[/B][/FONT][/SIZE]

  9. #30
    John Anthony Dudubetwin's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Gherla
    Posts
    6,215
    Reputatie
    1
    Acest pont a fost pus pe http://www.atac-online.ro/cota.php?docs_id=83

    ST. TROND - STANDARD 2 (COTA 1.70)
    Dupa doua infrangeri consecutive, Standard are mare „foame“ de puncte, pentru a nu ceda teren in lupta pentru titlu cu Brugge si Anderlect. Orice alt pronostic decat victoria pe terenul penultimei echipe din clasament ar insemna declansarea unei crize la formatia de la Liege.
    [SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"][B]shhhhht Fraerii dorm si noi nu vrem sa ii trezim din somn[/B][/FONT][/SIZE]

  10. #31
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    celor de la atac le place mult aventura ... asta ca o parere personala si numai

    atat

  11. #32
    John Anthony Dudubetwin's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Gherla
    Posts
    6,215
    Reputatie
    1
    am gasit asta pe alt forum si am zis ca poate va ajuta :

    "Salutare.
    Aseara cautam pe net un sistem de pariere perfect , aproape perfect pentru horse racing si am de de acest forum, unde un tip face predictii pentru cai si vreau sa zic ca nu stiu cum face dar prinde bine tare si are profit zilnic.
    Forumul are peste 72 de pagini, e GOD PUNTER pe acel forum, si sunt foarte multi care il urmeaza.
    Daca aveti vreo idee cum naiba face ala predictiile..la inceput zice ceva de aztech..matemathical..la naiba ca nu-mi dau seama.
    Aruncati si voi o privire aici.

    http://www.punterslounge.com/forum/s...ead.php?t=6702 "


    Asta bineinteles ca pt cei care sunt tentati sa parieze pe CURSE DE CAI !!!
    [SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"][B]shhhhht Fraerii dorm si noi nu vrem sa ii trezim din somn[/B][/FONT][/SIZE]

  12. #33
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Cameroon - : - DR Congo

    Ce zicetzi daca camerun sta blat , lasa pe congo sa bata , ca sa nu joaca camerun cu Coasta de Fildes in sferturi

  13. #34
    John Anthony Dudubetwin's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Gherla
    Posts
    6,215
    Reputatie
    1
    nu cred ca face camerunul asa ceva ...
    coasta de fildesh nu ii nu stiu ce ... am vazut aseara !! egiptul i`a dominat tot meciul !!
    [SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"][B]shhhhht Fraerii dorm si noi nu vrem sa ii trezim din somn[/B][/FONT][/SIZE]

  14. #35
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    mdeah ...
    sa vedem ...
    cred ca camerun termina pe 2 grupa

  15. #36
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Hai sa iti spun Paul cum sta treaba cu meciul asta
    Congo daca vrea sa nu plece acasa trebuie sa nu piarda acest meci cu Camerun care e calificata in sferturi dupa doua meciuri si nu prea ma gandesc ca o sa forteze ei prea tare in acest meci..........si cum spui tu Paul e foarte posibil sa piarda meciul ca sa evite Coasta de Fildes in sferturi.......acest meci e mai important pt Congo decat pt Camerun
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  16. #37
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    meci incalcit ... deci offf !!!

    nu mai pariez prin africa ... inca ma intreb ce au astia in comun cu fotbalul ...

    pana la sfarsitu sesiunii daca o sa imi dau seama

  17. #38
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    au multe bombe , ins azi un 1 solist la COngo - Camerun mi se pare explicabil

  18. #39
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    dar dc sa joace cu egipt tara gazda,in fata a 50.000 de suporteri ostili???

  19. #40
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    in caz ca nu ati vizionat pe al meu thread ... am preferat meciul lui lille in

    schimbul camerunului ... nici acum nu imi vine sa cred ca am facut asta

  20. #41
    John Anthony Dudubetwin's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Gherla
    Posts
    6,215
    Reputatie
    1
    bine zice iuli ... cum te`ai gandit tu paul ca o sa prefere Camerunu pe egipt in sferturi care i`a uscat pe coasta de fildes ,???
    [SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"][B]shhhhht Fraerii dorm si noi nu vrem sa ii trezim din somn[/B][/FONT][/SIZE]

  21. #42
    junior Nzsolti83's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    137
    Reputatie
    1
    Ceau baieti,am o intrebare,cine s-a inregistrat la World Cup Game pe Eurosport.com.Imi spuneti si mie daca trebuie sa cotizez ceva pentru acest joc sau numa e fictiv ,deci cu bani dat de ei.Va rog sa-mi raspunda cineva care e inregistrat sau stie ceva sigur.Bafta pentru toti la pariuri in continuare
    Pana la moarte Utist

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •