View Poll Results: Ce domain sa luam?

Voters
12. You may not vote on this poll
Page 6 of 25 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast
Results 106 to 126 of 509

Thread: Discutii despre asociatia suporterilor

  1. #106
    uiiii uiiiiiiii GruppoApparte's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    din senin
    Posts
    2,901
    Reputatie
    1
    este inregistrat numele sau nu pana la urma careva care sa pricepe sa se intereseze .. cine stie poate nu e si'l inregistram noi ... RaiNMaN niste informatii in plus ne-ai putea oferi in legatura cu ce doresti sa realizezi, sincer imi place ideea suna f f f bine ... si cred ca ar iesi ceva frumos mai ales ca nu e nici concurenta nu e nika

  2. #107
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    eu am facut 2 modele de fulare...si de aia m-a gandeam ca s-ar putea sa le vindem me site , nu voriam sa facem afaceri pt ca nu castigam nimic...dar fularele arata super cred ca ar fi multi care si-ar dori asa ceva

  3. #108
    uiiii uiiiiiiii GruppoApparte's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    din senin
    Posts
    2,901
    Reputatie
    1
    nu e neaparat vorba de afaceri e vorba ca pe piata brasoveana nu mai exista asa ceva deocamdata si sunt sanse mari de reusita , eu la asta ma refeream , ca doar nu cred ca urmareste nimeni sa se imbogateasca din asa ceva

  4. #109
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    mai exista fulare si caciuli sau alte treburi d'astea...daca mergi prin piata mai gasesti dar calitatea lor lasa de dorit

  5. #110
    uiiii uiiiiiiii GruppoApparte's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    din senin
    Posts
    2,901
    Reputatie
    1
    stiu si eu ca exista dar nu este nimika de calitate ... deia si ziceam ca nu am mai auzit ceva un magazin sau pe cineva care sa vanda produse cu insemenele cublului de calitate , chiar de dai un ban in plus macar sti o treaba buna , asa ca sa il asteptam pe RaiNMaN sa vedem ce idei are

  6. #111
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Incetul cu incetul ne vom face si noi materiale promotionale, incepand cu fulare, esarfe, poate tricouri .Depinde si de interes.

  7. #112
    uiiii uiiiiiiii GruppoApparte's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    din senin
    Posts
    2,901
    Reputatie
    1
    abia astept tricourile

  8. 31st January 2006, 18:50
    Reason
    :( net de ...

  9. #113
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Din cate am aflat clubul va demara si el comercialziarea de materiale publicitare, de firme foarte cunoscute si intr-un magazin propriu. Iarasi se intentioneaza sa se revitalizeze comunicarea pe internet, cu tot ce implica (situl mai ales). Din cate am auzit, din surse credibile, pe viitor vor primi mult mai multe sanse ca inainte jucatorii din pepiniera proprie si vor fi readusi jucatorii nostri care au plecat prin alte zari (s-a si inceput cu Anghel si mai sunt si altii). Sunt semne ca la club lucrurile au inceput sa mearga bine, sa speram ca se va concretiza tot ce se intentioneaza.
    Trebuie sa intelegem un lucru, ca prima prioritate e promovarea, si abia apoi marketingul si alte probleme.

    Si o stire in premiere: maine la meciul de pregatire cu Dunarea Giurgiu vor fi testati 3 jucatori rusi (pe municipal la ora 11). Sa speram ca e ceva de capul lor

  10. #114
    uiiii uiiiiiiii GruppoApparte's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    din senin
    Posts
    2,901
    Reputatie
    1
    Dark cine a zis toate astea ca par ca din basme totul frumos si cum ar trebui sa fie ... sursa ?

  11. #115
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Sunt intentii ale noii conduceri a clubului. Sursa va trebui sa ramana confidentiala cel putin o perioada . Sunt curios cum se vor materializa toate acestea. E drept ca sunt foarte multe de facut si de refacut la Steagu.

    PS si noi avem foarte multe de facut

  12. #116
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Am pus un poll si va rog sa votati pana maxim vineri noua denumire.
    Eu am ales www.lsb.ro (cu posibilitatea sa luam si www.suporterilorbrasoveni.ro) pentru ca este cel mai bun nume pt asociatia noastra si numele domainului trebuie sa fie (ar fi cel mai bine) la fel, din motive evidente.
    Stegarii.ro imi aduce aminte de muncitorii de la Steagu Rosu, deci as prefera ceva care sa nu dea nastere la confuzii.
    Suporterii brasoveni mi se pare un pic ambigu si nu intelegi din nume despre ce evorba si la fel si brasov-fans. Liga suporterilor brasoveni e suficu\ent de flexibil ca sa-i includem si pe cei cu handbalul dar in primul rand se refera la FC Brasov, pt ca asta e echipa fanion a judetului, cu cei mai multi suporteri si cu o istorie glorioasa.

  13. #117
    manager joao pinto's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    USofA
    Posts
    308
    Reputatie
    1
    lsb.ro mi se pare si mie cel mai potrivit.
    Vreau si eu tricou sau/si fular. Astept noutati in legatura cu magazinul de prezentare al clubului.
    [B][SIZE="1"]I'm all alone, but in a crowd.
    I have a mind, I'll speak out loud.
    Don't try to tell me what to do!
    'Cause I don't wanna be like you![/SIZE][/B]

  14. #118
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Daca eram din Dambovita eram lsd.ro
    Ar trebui sa avem un insemn al nostru,o stema,yo stiu,un liliac sau un cap de vultur ex si atunci am putea comercializa produsele noastre dupa ce vom inregistra marca fara a mai avea probleme,aici as baga si yo banul.Ce tare ar fi sa luam hanorace negre sau galbene cu cap de vultur sau liliac pe spate si unul mic la piept.Imi doresc de mult o galerie moderna care sa se detaseze putin de taranoii care sparg seminte la stadion si injura.Haideti sa facem si un insemn al nostru care sa ne reprezinte sa ne stie toata tara.
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  15. #119
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Am si vb azi cu cineva care stie un tip care se pricepe la grafica sa nefaca o sigla/simbol al nostru. O sa-l folosim la materialele pe care le vom face. Suna intersant de tot ce spui matale, cu hanoracele si restul. Eu zic ca o sa si facem

  16. #120
    flankultras tudoor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Brasov
    Posts
    611
    Reputatie
    1
    pai noi acum exact asta facem... cautam ceva firma unde sa putem face niste fulare, tricouri, hanorace personalizate... cel putin fulare noi vrem sa dam comanda cat de curand posibil.

    apropo de steme.... uitati ce am gasit intamplator pe net. a mai vazut cineva stema asta? cand draq am avut noi asa o stema... mi se pare super interesanta!!!
    http://hfgis.club.fr/Html/Brasov_rom.gif
    [I]"In toată cariera mea de jucătoare sau antrenoare nu am simţit ce am simţit după partida cu Merignac. Mă durea sufletul să văd publicul acela extraordinar care ne aplauda deşi am pierdut. Pentru ei merită să dăm totul pentru calificare şi apoi să ne bucurăm împreună." [/I][B]Mariana Tarca[/B]

  17. #121
    NK|ULTRA RaiNMaN's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    ..Intr-un Oras De Munte
    Posts
    154
    Reputatie
    1
    mdaa.. deci eu zic.. ca mai bine un domeniu decat sa luati doua.. !

  18. #122
    incepator
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tudoor
    pai noi acum exact asta facem... cautam ceva firma unde sa putem face niste fulare, tricouri, hanorace personalizate... cel putin fulare noi vrem sa dam comanda cat de curand posibil.

    apropo de steme.... uitati ce am gasit intamplator pe net. a mai vazut cineva stema asta? cand draq am avut noi asa o stema... mi se pare super interesanta!!!
    http://hfgis.club.fr/Html/Brasov_rom.gif

    eu am facut-o era stema mea, pentru site-ul fc brasov

  19. #123
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Liga asta reprezinta suporterii brasoveni in general sau doar stegarii?
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  20. #124
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    In principal stegarii dar putem sa facem o sectie si pentru handbal. Numele este cuprinzator si pt asa ceva. In principal ne ocupam de FC Brasov, dar poate includem si suporterii de handbal. Este o idee si trebuie sa o mai rumegam inca.

  21. #125
    uiiii uiiiiiiii GruppoApparte's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    din senin
    Posts
    2,901
    Reputatie
    1
    beyyy mai ziceti ceva ... sau vati apucat de munca ca eu nu stiu nika ?

  22. #126
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    forza lsb.ro

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •