View Poll Results: Ce domain sa luam?

Voters
12. You may not vote on this poll
Page 15 of 25 FirstFirst ... 51314151617 ... LastLast
Results 295 to 315 of 509

Thread: Discutii despre asociatia suporterilor

  1. #295
    flankultras tudoor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Brasov
    Posts
    611
    Reputatie
    1
    off, off de_kid vad ca numai la un lucru iti sta gandul nu de alta, dar sunt de acord

    nush dak afisele ar aduce oameni la stadion, oricum n-au cu ce sa strice... dar acum chiar stie toate lumea unde si cand sunt meciuri! problema e cu jocul echipei sau mai bine zis cu rezultatele din ultimii ani si asta stiti si voi! ar fi minunat daca s-ar face odata un magazin al clubului, de preferabil intr-un loc pe unde trece multe lume (in centru sau centru civic sau intr-un hypermarket/piata etc) si acolo s-ar putea face o propaganda imensa!!! pur si simplu pentru ca vede omul ca scrie "fc brasov", nici nu trebe sa intre inauntru...
    [I]"In toată cariera mea de jucătoare sau antrenoare nu am simţit ce am simţit după partida cu Merignac. Mă durea sufletul să văd publicul acela extraordinar care ne aplauda deşi am pierdut. Pentru ei merită să dăm totul pentru calificare şi apoi să ne bucurăm împreună." [/I][B]Mariana Tarca[/B]

  2. #296
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    corect...degeaba faci magazin si il ascunzi dupa tribuna , pentru ca nu poti sa cumperi de la el decat la meciuri , ar trebui sa poti sa cumperi oricand de acolo ceva

  3. #297
    ocazional
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Brasov
    Posts
    193
    Reputatie
    1
    am putea vb la club sau undeva pentru ca de deschis un magazin s-ar putea deschide dar trebe sa ai licenta sau nu-s ce naiba de la club sa le poti vinde marca.

  4. #298
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    la nivelul nostru ar fi bun si un magazin online....acolo nu mai trebuie nici o taxa ...

  5. #299
    NK|ULTRA RaiNMaN's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    ..Intr-un Oras De Munte
    Posts
    154
    Reputatie
    1
    Chiar.. se mai face LSB ? Ca vadca voi vorbiti cam off-topic..

  6. #300
    flankultras tudoor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Brasov
    Posts
    611
    Reputatie
    1
    pai ne-au demoralizat total ajtia la meciu cu shalalaul... am lasat-o mai moale, probabil k reluam cand ne intalnim data viitoare si cand vine Dixx in tara!
    chiar asa... tu ai facut fularele alea? sau macar sti unde se fac in Bv?
    [I]"In toată cariera mea de jucătoare sau antrenoare nu am simţit ce am simţit după partida cu Merignac. Mă durea sufletul să văd publicul acela extraordinar care ne aplauda deşi am pierdut. Pentru ei merită să dăm totul pentru calificare şi apoi să ne bucurăm împreună." [/I][B]Mariana Tarca[/B]

  7. #301
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    probabil ca ar trebui sa apelam la cineva specializat...pt ca noi nu suntem in masura sa realizam asa ceva , probabil o firma sau ceva

  8. #302
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Nici vorba, eu am mai facut asociatiisi nu e complicat deloc. Din pacate nimeni din Brasov (eu locuiesc deocamdata in Bucuresti, din pacate) nu s-a bagat la treaba asta. daca as fi stat in Brasov treaba era pe roata pana acuma. Trebuie 3 oameni cu varsta de minim 18 ani si pana in 10 milioane din care cheltuiesti efectiv cam 3 ca sa se faca treaba, juridic vorbind.

  9. #303
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    asa si evidenta cum o s-o tinem?

  10. #304
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Asta e usor de tot. Va fac eu tot ce trebuie, ne ajuta si clubul cu notar si cu un contabil pt cenzor, numai ca nu am cum sa alerg in Brasov. Eventual imi rup o zi doua ca sa vin la notar, si vin si cu cazierul fiscal ca sa puteam face totul in acelsi timp.

  11. #305
    flankultras tudoor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Brasov
    Posts
    611
    Reputatie
    1
    no chiar asa... cum facem sambata la meci ar fi o ocazie sa mai discutam? Dark vi in Brasov?
    [I]"In toată cariera mea de jucătoare sau antrenoare nu am simţit ce am simţit după partida cu Merignac. Mă durea sufletul să văd publicul acela extraordinar care ne aplauda deşi am pierdut. Pentru ei merită să dăm totul pentru calificare şi apoi să ne bucurăm împreună." [/I][B]Mariana Tarca[/B]

  12. #306
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    sa stii

  13. #307
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Nu cred ca pot ajunge in Brasov acum, o sa vin prob cel mai curand peste 2 saptamani. Mai am o luna pana plec in Caucaz si tre sa ma antrenez si eu un pic. dar puteti vorbi si fara mine

  14. #308
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    vorbeste berea pt noi...

  15. #309
    Flank Brasso cocostegar's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Brasov
    Posts
    297
    Reputatie
    1
    saptamana viitoare merem la bere?vb eu cu pion..............

  16. #310
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Bah noi ne agitam atata pt liga si la echipa nu se face nimic suntem varza.Uite Multescu ce face la Sportul daca are cu cine,io unul ma retrag asa ca faceti voi ce vreti.
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  17. #311
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Daca Tiriac preia echipa asa cum se vorbeste putem vorbi de ceva serios dar pana atunci n-are nici un rost sa ne agitam aiurea,pentru cine?
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  18. #312
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    vrea sa vina tiriac la echipa? ar fi super...

  19. #313
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Asa scrie in Transilvania sau Monitorul de Sambata.
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  20. #314
    flankultras tudoor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Brasov
    Posts
    611
    Reputatie
    1
    tare ma indoiesc ca vine Tiriac... pai asta si mai zgarcit decat Nico! n-o facut nimic pt Brasov decat ca se lauda la fiecare interview ca e brasovean ar fi bine sa vina, nu zic d-asta, doar ca ma indoiesc!
    ioi mey Dixx ca cum de te-ai suparat asa dintr-o data... si tocmai acum cand incep sa se miste treburile, chiar incep jucatorii sa-si dea drumu si avem si noi echipa
    acum vedeti de ce tot insitam eu pe Anghel??? Prodan 2 meciuri, 0 goluri... Anghel 2 meciuri, 2 goluri! dak il aveam pe Anghel dormeam si eu mai linistit acum!
    [I]"In toată cariera mea de jucătoare sau antrenoare nu am simţit ce am simţit după partida cu Merignac. Mă durea sufletul să văd publicul acela extraordinar care ne aplauda deşi am pierdut. Pentru ei merită să dăm totul pentru calificare şi apoi să ne bucurăm împreună." [/I][B]Mariana Tarca[/B]

  21. #315
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Care treburi incep sa se miste si ce echipa avem?Abia i-am batut astia cu 3-2 echipa care zic ca trag la promovare.Ia zi mai bine cati spectatori au fost la stadion?Cred ca iar a fost gol ca de obicei.Va zic eu care e treaba,lumea nu e proasta si cu orice prafuri ai arunca in ochii lumii nu mai tine in ziua de azi,foarte greu sa aduci lumea la stadion sa vada ce?Cum se chinuie o echipa de copii si si jucatori sub mediocri sa iasa putin la suprafata in mocirla diviziei B?Ce miscari mari au facut in vacanta de iarna ca sa faca performanta?L-au adus pe ratatul ala de Flavius care e mai mult beat decat treaz,Colceag care e de rasul copiilor si au schimbat antrenorul de parca saracul Talnar poate sa faca ceva cu astia.Din toata echipa aia sunt trei-patru jucatori care fac fata diviziei B(Radutoiu,Hidisan,Vasiliu?si Karamian) restul sunt petarde chiar nu va dati seama de asta?Chiar nu va dati seama ca nu se vrea performanta la Brasov?Pentru ce ne luptam noi aici sa facem aia si cealalta,pentru arogantul de Nicolae si cei cateva sute de spectatori care mai vin inca la stadion?Se vede cu ochiul liber unde se vrea performanta:Timisoara,Cluj,bravo lor si noi de vreo cativa ani luam palma dupa palma si o caruta de promisiuni nerespectate care au scopul de a prostii pe cei cativa suporteri care au mai ramas sa nu joace cu stadionul complet gol.Nu trebuie sa puneti voi afise sau masini cu microfoane prin oras pt ca nu vor avea nici un efect dar in momentul in care lumea observa ca se vrea din nou fotbal la Brasov stadionul va fi neincapator din nou asta v-o garantez eu si abia astept timpurile alea dar pana atunci nu mai am chef pur si simplu sa ma mai ambalez aiurea.Oricum vorbim la handbal,numai bine.
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •