Page 13 of 13 FirstFirst ... 3111213
Results 253 to 266 of 266

Thread: Statele Unite GP: Indianapolis 15-17 Iunie 2007

  1. #253
    Motorsport aphelyon's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Caracal/Craiova
    Posts
    1,837
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Clioblue View Post
    hai ca ma car ca striga schumi la mine.

  2. #254
    sport legend georg40's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Frankfurt/Main
    Posts
    10,110
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BMW Power View Post
    De remarcat este prezenta lui S. Vettel, in aceasta cursa, pe o pozitie destul de buna pentru un debutant.
    Sebastian Vettel de la Heppenheim in landul Hessen ( ne despart vreo 40 de kilometri) este cel mai tanar concurent din istoria formulei unu care a cucerit un punct ! Si asta, intradevar, ca debutant !

  3. #255
    sport legend BMW Power's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    903
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by georg40 View Post
    Sebastian Vettel de la Heppenheim in landul Hessen ( ne despart vreo 40 de kilometri) este cel mai tanar concurent din istoria formulei unu care a cucerit un punct ! Si asta, intradevar, ca debutant !
    Am specificat aceasta performanta in theard-ul dedicat echipei BMW.

  4. #256
    manager
    Join Date
    May 2007
    Posts
    252
    Reputatie
    1
    Acu' sa-l vad pe Bernie ce-o sa zica si ce-o sa faca.Nu de alta dar i-a dat Tony George un ultimatum "peste fleoanca" pana pe data de 12 iulie.
    Si cum americanului nu-i place sa mearga la aceeasi biserica cu "bloody bastard" Bernie.....sa vezi perinitza dreaqului ce-o iesi.

  5. #257
    F1 Legend Travis Daye's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Corfu, Grecia
    Posts
    1,899
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Fane Babanu View Post
    Acu' sa-l vad pe Bernie ce-o sa zica si ce-o sa faca.Nu de alta dar i-a dat Tony George un ultimatum "peste fleoanca" pana pe data de 12 iulie.
    Si cum americanului nu-i place sa mearga la aceeasi biserica cu "bloody bastard" Bernie.....sa vezi perinitza dreaqului ce-o iesi.
    amice... dar tu vorbesti singur? ca vad ca nu iei deloc in seama ce zic restul

  6. #258
    F1 Legend Travis Daye's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Corfu, Grecia
    Posts
    1,899
    Reputatie
    1
    si apropo.... cand te mai hotarasti sa deschizi tu threadul pt un mare premiu te rog....... baga si tu un poll cum am facut noi la toate celelalte.

  7. #259
    manager
    Join Date
    May 2007
    Posts
    252
    Reputatie
    1
    Si totusi....Bart Peterson(primarul Indianapolisului) vrea sincer sa aiba o cursa de F1 ca sa se dispute la IMS.
    Chiar a devenit interesanta situatia asta.Si merita a fi urmarita....
    In alta ordine de idei....din 2009 o sa fie si o cursa de Moto GP.

  8. #260
    F1 Legend Travis Daye's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Corfu, Grecia
    Posts
    1,899
    Reputatie
    1
    doamne omu asta e dus cu capul... ba nene..... asta e forum, nu blog )

  9. #261
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Travis Daye View Post
    (pt. cine nu stie) la festivitatea ce a avut loc pt. Schumi inainte de MP al Braziliei 2006.... Kimi a fost unul din putinii piloti care au lipsit... daca nu chiar singurul...... dupa care... pe grila de start...... reporterul RTL l-a abordat cu intrebarea "Kimi, ai ratat festivitatea pt Michael... de ce?"...... el raspunzand parca vrand sa para comic "I was having a shit"
    hai ca asta-i beton

  10. #262
    F1 Legend Travis Daye's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Corfu, Grecia
    Posts
    1,899
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by YoYoyOi View Post
    hai ca asta-i beton
    daca vrei sa vezi.... http://www.youtube.com/watch?v=296Y10QcAs8

  11. #263
    manager
    Join Date
    May 2007
    Posts
    252
    Reputatie
    1
    hehehe....ca ma faci sa r...hehehe...sa rad.....tinere Travis.Cel putzin judecand dupa varsta pe care o ai(in avatar), esti un tanar...nu babalac ca mine.Am sa-ti dau sansa sa mai citesti regulamentul si sa-mi spui(sau "paste" si mie) ca sa vad unde se spune despre forum si/sau blog.
    Ca....deh....esti MARE moderator.
    Si dupa aia....mai discutam.Eu si tu.Dar numai si numai daca meriti.Ca vreau sa port o discutie serioasa si de "bon ton",cu argumente si fapte.Nu vreau sa balacesc in chestii puerile si,chiar as indrazni a spune,infantile.Si nici comportament manelistic nu agreez.Asta....asa...ca sa avem o baza de la care sa putem pleca in discutiile viitoare.
    Pentru ca...pana una-alta...te ignor numai pe TINE.De ce?....Din simplul motiv ca nu ai "stofa" de moderator.Ceea ce faci tu poate fi numit orice dar nu "moderator".


    Fane babanu'- frate bun cu Fane moderatoru'

  12. #264
    manager
    Join Date
    May 2007
    Posts
    252
    Reputatie
    1
    Deci am avut dreptate.....nici macar nu accepti o confruntare "tete-a-tete".Asadar te ignor,cum bine zice colegul meu rus,Ivan,...forever.


    Rroman din Rromania

    P.S.
    1. Nu sunt prieten cu nici un moderator....eu sunt moderator dar pe alt site,
    2. Nici nu cunosti regulamentul(ex. problema forum/blog),
    3. Pe viitor....fii mai BARBAT si nu....barbata.


    Cu drag si vesnica mila,
    BuCur Bucurescu din Ferentari - manca-tzi-ash

  13. #265
    F1 Legend Travis Daye's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Corfu, Grecia
    Posts
    1,899
    Reputatie
    1
    daca tu crezi ca a fi barbat ar fi insemnat sa ma iau in gura cu tine pe-aici pesemne ca nici tu nu stii regulamentul... expertule ) oi fi tu babalac si eu prospatura dar nu prea dovedesti ca ai mai multa minte ca mine.
    Pure driving... Pure racing... That makes me happy...
    [I]Ayrton Senna[/I]

  14. #266
    manager
    Join Date
    May 2007
    Posts
    252
    Reputatie
    1
    Tre' sa fac o rectificare....MotoGP va fi in 2008 in Indianapolis si nu 2009 cum gresit am tastat.Cat despre U.S.G.P....numai de bine.Poate o sa fie din nou din 2009.Cine stie.....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •