Page 14 of 52 FirstFirst ... 4121314151624 ... LastLast
Results 274 to 294 of 1092

Thread: Stadionul "Dr. Constantin Radulescu"

  1. #274
    junior
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    83
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BBB View Post
    Radante, apasa play pe neuron si inregistreaza: tot ce doresc eu cfr-ului e desfiintarea, pentru ca e ca o musca care se baga in curu calului si deranjeaza. atat. derbyuri vom avea cu alte echipe, voi sunteti doar un purice care nu mai pleaca dracului de pe coada cainelui. si va doresc desfiintarea aiaiaia si inca cum
    imi pare rau! n-ai nimerit-o! nu-s CFR-ist sunt si U-ist. cu ce te deranjeaza cfr-ul? ca merge in uefa?

  2. #275
    The One PerVersion's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Madrid
    Posts
    1,571
    Reputatie
    1
    Nu, il deranjeaza ca echipa din parc a intrat intr-un con de umbra, si nu prea mai este bagata in seama de nimeni... si toate astea datorita performantelor CFR-ului din ultimul timp. Iar daca lucrurile vor continua la fel, stie ca intr-o buna zi, nu vor mai fi considerati echipa fanion a Clujului, titulatura cu care se lauda ei atat de mult, si care pana la urma mie unul nu mi se pare asa importanta. Din partea mea sa fie ei echipa fanion si noi sa jucam an de an in cupele europene..

  3. #276
    sport legend CFR1907's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,772
    Reputatie
    1
    Poze noi cu stadionul facute in data 17.07.2007 puteti gasi AICI
    Multumim ChefeRe pt poze.

    De asemenea s-au pus in vanzare biletele pt meciul cu Benfica. Daca doriti unul puteti sa mergeti la stadion sa achizitionati unu.

    Si ca sa nu fiti pacaliti de bisnitari cu bilete false, asa arata un bilet original la meciul cu Benfica:

    http://www.mysport.ro/out/large/gall...le_c7459bf.jpg
    Last edited by CFR1907; 17th July 2007 at 21:07.

  4. #277
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by CFR1907 View Post
    Poze noi cu stadionul facute in data 17.07.2007 puteti gasi AICI
    Multumim ChefeRe pt poze.

    De asemenea s-au pus in vanzare biletele pt meciul cu Benfica. Daca doriti unul puteti sa mergeti la stadion sa achizitionati unu.

    Si ca sa nu fiti pacaliti de bisnitari cu bilete false, asa arata un bilet original la meciul cu Benfica:

    http://www.mysport.ro/out/large/gall...le_c7459bf.jpg
    a lui tata de ce ii portocaliu?

  5. #278
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BBB View Post
    a lui tata de ce ii portocaliu?
    Vrea sa-ti faca o surpriza si ti-a cumparat deja biletul pentru meciul cu Pandurii!
    Vezi sa nu iti certi parintele ca vine la meciul CFR-lui!

    OT Ce tribuna oficiala au tras oamenii astia! Cred ca Muresan va avea acolo si piscina cu sauna, daca nu vor invita la fiecare meci toti parlamentarii!
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  6. #279
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by m8k View Post
    Vrea sa-ti faca o surpriza si ti-a cumparat deja biletul pentru meciul cu Pandurii!
    nu, ca sar gardu

  7. #280
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Felicitari lui Paskany si lui Muresan pentru ce fac la stadion! Sunt realmente de apreciat! Nu ma asteptam sa se lucreze atat de bine si , mai ales, atat de repede! BRAVO!
    Muzzwrinka

  8. #281
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    noh ma, ii portocaliu no. si scrie peluza pe el. bun a shi ma nu ma enervati!

  9. #282
    Banned
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    MARAMURESEAN
    Posts
    3,800
    Reputatie
    0
    Muresan?Ce merit are Muresan?
    Un ungur a reusit sa refaca un stadion in cateva luni,ce n-au reusit mult-iubitii nostrii romanasi de 17 ani... si ungurii sunt problema romaniei,este?
    romanul(conducatorii de club din romania) cu smecheria,caterinca,abureala,vrajeala...ungurul arpi,cu stadionul...bravo lui arpi,de la un roman 100%.

  10. #283

  11. #284
    clujean\roman forza_CFR's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    951
    Reputatie
    1

  12. #285
    sport legend CFR1907's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,772
    Reputatie
    1
    Scuze ca va stric distractia la toti anti-ungurii care posteaza aici, dar atat Arpad, cat si parintii lui au atat nationalitatea, cat si etnia germana.

    OT: Pana acum totul a mers conform planului. Sper doar sa terminam totul la timp, ca mai sunt inca destule lucruri care trebuie puse la punct.

  13. #286
    On a river Charon's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    4,756
    Reputatie
    1
    asta cu anti-unguri e nascocirea unor minti bolnave!
    putini pricep ca fara unguri si sasi, Transilvania era acum undeva la nivelul Moldovei sau Olteniei!
    Dau oricand un roman hot,demagog,nascut "Smecher",cu impresii de aristocrat cand el nu e decat un taran coclit, pe un ungur tacut si muncitor!

    eu va spun un sincer Bravo pentru tot ce ati realizat pana acum:in 3 ani ati realizat ce nu au realizat altii in 20 de ani!
    poate iau si altii exemplul vostru,dintre echipele astea cu mari pretentii si 0 realizari,care fluiera a paguba!

    uitati-va ce a putut sa faca un ungur,intr-un timp atat de scurt,pe banii lui ,fara sprijinul autoritatilor si ce au putut sa faca romanii,in acelasi oras,cu echipa care pana in momentul asta e stindardul fotbalului clujean,avand si sprijinul autoritatilor!
    unu reface stadionul din temelii,parca pentru a demonstra ca se poate si pe la noi, iar celalalt pune niste amarate de scaune si alea din obligatie ca altfel......
    Last edited by Charon; 18th July 2007 at 09:09.
    [B]Lungește Doamne boala, până se va coace poama![/B]

  14. #287
    me BAK's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    TX
    Posts
    4,470
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LEGION View Post
    unu reface stadionul din temelii,parca pentru a demonstra ca se poate si pe la noi, iar celalalt pune niste amarate de scaune si alea din obligatie ca altfel......
    cine-i celalalt? poate ceilalti
    “I weigh 330,000 pounds…I’m the NBA’s best NFL player, and I’ve always been the sexiest 7-footer in the NBA – for 12 years running.”

  15. #288
    On a river Charon's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    4,756
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BAK View Post
    cine-i celalalt? poate ceilalti
    pai de,e munca tare grea!
    [B]Lungește Doamne boala, până se va coace poama![/B]

  16. #289
    clujean\roman forza_CFR's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    951
    Reputatie
    1

  17. #290
    The One PerVersion's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Madrid
    Posts
    1,571
    Reputatie
    1
    Mai dar ce spor au avut baietii... in pozele de ieri nu era montat nici un scaun la peluza provizorie, acum vad ca sunt montate aproape toate

  18. #291
    incepator
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    18
    Reputatie
    1
    frumos stadion,astept sa-l termine sa le dea peste nas conducerea cfr-ului lui jiji becali,copos,borcea etc. care asteapta bani din cer pentru o arena europeana

  19. #292
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by PerVersion View Post
    Mai dar ce spor au avut baietii... in pozele de ieri nu era montat nici un scaun la peluza provizorie, acum vad ca sunt montate aproape toate
    cred ca alea nu sunt scaunele - e doar partea superioara a structurii

  20. #293
    clujean\roman forza_CFR's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    951
    Reputatie
    1
    portiunea cu scaunele e sensibil mai vizibila in jumatetea de jos...uita-te mai bine

  21. #294
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1


    nu am destul zoom, nu vad scaune

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •