Page 6 of 52 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast
Results 106 to 126 of 1092

Thread: Stadionul "Dr. Constantin Radulescu"

  1. #106
    sport legend Dark Horror's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    984
    Reputatie
    1
    Pai inca nu s-a facut nimic...adica sau daramat nishte chestii,deci nu prea au rost poze...
    [COLOR="DarkRed"][FONT="Arial Black"][SIZE="3"]Forza CFR!!![/SIZE][/FONT][/COLOR]

  2. #107
    Banned
    Join Date
    May 2005
    Location
    Free Willy!
    Posts
    2,210
    Reputatie
    0
    Ar fi frumos daca ati pune si niste informatii despre Constantin Radulescu.

  3. #108
    me BAK's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    TX
    Posts
    4,470
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by elphax View Post
    ca ma gandesc ca si in gruia exista aparate foto digitale ...
    nu exista, numai la timisoara sunt aparate dinalea
    “I weigh 330,000 pounds…I’m the NBA’s best NFL player, and I’ve always been the sexiest 7-footer in the NBA – for 12 years running.”

  4. #109
    Banned
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Vest
    Posts
    817
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by BAK View Post
    nu exista, numai la timisoara sunt aparate dinalea
    lasa ca exista peste tot,ce mai atata!pana si la poplaca exista

  5. #110
    Abuzez. zebe's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    9,825
    Reputatie
    1
    salz...asta-i primu meu post...deci nu ma luati tare...mie unu imi place cum arata stadionu' si chiar am incredere ca o sa-l termine la timp...cine credea acuma 4 ani cand cfr se tara prin mocirla de pe stadioanele de prin divizia c ca in 2007 vor lupta la titlu si prin cupele europene....bravo paszkani daca reusesti sa faci stadionu'...respect

  6. #111
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Dupa ce a facut pina acum nu cred ca e greu de ghicit daca se va finaliza sau nu!
    @zebe tu esti din Cluj? Cu ce echipa tii?
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  7. #112
    sport legend
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    894
    Reputatie
    1
    sigur se va putea juca in grupele CL? ca astia la stiri tot zic de grupele UEFA.

  8. #113
    sport legend CFR1907's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ionut_cluj View Post
    sigur se va putea juca in grupele CL? ca astia la stiri tot zic de grupele UEFA.
    In prima faza va fi licentiat pentru grupele UEFA de anul acesta. Dar cand va fi gata complet stadionul la finalul anului 2008, atunci se va putea juca pe el si in grupele CL.

  9. #114
    Abuzez. zebe's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    9,825
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by m8k View Post
    Dupa ce a facut pina acum nu cred ca e greu de ghicit daca se va finaliza sau nu!
    @zebe tu esti din Cluj? Cu ce echipa tii?
    da is din cj...chiar nu am nimic nici cu cfr nici cu u, desi la meciuri cam numa la cfr am fost si simpatizez cu ei...

  10. #115
    sport legend CFR1907's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,772
    Reputatie
    1
    Presedintele Iuliu Muresan a anuntat ca supraetajarea peluzei stadionului va aduce o suplimentare a capacitatii de 4.150 de locuri. "Tribuna va veni din Olanda si va fi asamblata pana la meciul cu Benfica, din 21 iulie. Tot pana atunci va fi gata si o alta zona, de 400 de locuri, pe care o ridicam in continuarea tribunei A, ceea ce inseamna ca arena se extinde cu circa 4.500 de locuri. Pana in 10 august vom termina lucrarile si la tribuna oficiala", a spus Iuliu Muresan, adaugand ca s-au inceput lucrarile la instalatia de nocturna si ca anul viitor se va ridica o a doua tribuna, vizavi de tribuna A, care va putea gazdui 11.000 de spectatori.

  11. #116
    sport legend
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    894
    Reputatie
    1
    frumos... se face stadion fain la Cluj

  12. #117
    incepator
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by CFR1907 View Post
    In prima faza va fi licentiat pentru grupele UEFA de anul acesta. Dar cand va fi gata complet stadionul la finalul anului 2008, atunci se va putea juca pe el si in grupele CL.
    Stadionu va fi gata cel mai curand in 2009 pe la sfarshit, nicidecum in 2008. Se vrea finalizarea tribunei de pe terenul de zgura in 2008. Nu mai speratzi shi vorbiti aiurea.

  13. #118
    incepator
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2
    Reputatie
    1

    hai cfr

    profesionalism si serioyitate

  14. #119
    incepator
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    forta cfr

  15. #120

  16. #121
    Fanatics Parazitu'1919's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Cluj-Napoca (fara grUia)
    Posts
    2,285
    Reputatie
    1
    se lucreaza nu gluma ....

    da dc se numeste "Constantin Radulescu"...
    cine o fost ala?

  17. #122
    sport legend CFR1907's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Parazitu'1919 View Post
    da dc se numeste "Constantin Radulescu"...
    cine o fost ala?
    Tu ar fi trebuit sa auzi de el. Dr Constantin Radulescu a fost un mare jucator a lui U pe vremuri, dar el a antrenat pe CFR Cluj intre anii 60-90, unde a avut performante destul de bune in diviza A, printre care o clasare pe locul 5 in editia 72-73 a diviziei A. De asemenea el a format mai multe generatii de jucatori, printre care: Nagel, Balas, V. Alexandru, Stancel, Muresan etc. In acelasi timp el a format si jucatori din generatia actuala, cum ar fi: Minteuan, Coroian, Miszti, Dulca, Piroska si altii. La cate a facut Constantin Radulescu pentru CFR, eu zic ca macar stadionul putem sa-l denumim dupa el. Si daca nu ar fi murit, eu l-as fi preferat pe el in continuare pe banca tehnica...

    Si ca tot suntem in subiect, Ion Moina de la ce vine?

  18. #123
    Fanatics Parazitu'1919's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Cluj-Napoca (fara grUia)
    Posts
    2,285
    Reputatie
    1
    Ion Moina a fost un mare atlet al Clujului

  19. #124
    NUMAI U! boshcUtza's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    cluj si pe unde joaca "U"
    Posts
    1,041
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by CFR1907 View Post
    Tu ar fi trebuit sa auzi de el. Dr Constantin Radulescu a fost un mare jucator a lui U pe vremuri, dar el a antrenat pe CFR Cluj intre anii 60-90, unde a avut performante destul de bune in diviza A, printre care o clasare pe locul 5 in editia 72-73 a diviziei A. De asemenea el a format mai multe generatii de jucatori, printre care: Nagel, Balas, V. Alexandru, Stancel, Muresan etc. In acelasi timp el a format si jucatori din generatia actuala, cum ar fi: Minteuan, Coroian, Miszti, Dulca, Piroska si altii. La cate a facut Constantin Radulescu pentru CFR, eu zic ca macar stadionul putem sa-l denumim dupa el. Si daca nu ar fi murit, eu l-as fi preferat pe el in continuare pe banca tehnica...

    Si ca tot suntem in subiect, Ion Moina de la ce vine?
    no offense dar nu ti se pare aiurea sa denumesti stadionul cefereului dupa un fost mare jucator la "U"???
    [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"]<<In aparenta "U" Cluj este un club sportiv ca toate celelalte. Dar este ca un vin stravechi, baut cu inghitituri mici de toata studentimea din cetatea Clujului. Este un foc intretinut cu lemn de cedru stropit cu roua si cu toate esentele mirositoare din gradinile Napocai.>>[/SIZE][/FONT][/B]

  20. #125
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by CFR1907 View Post
    Tu ar fi trebuit sa auzi de el. Dr Constantin Radulescu a fost un mare jucator a lui U pe vremuri, dar el a antrenat pe CFR Cluj intre anii 60-90, unde a avut performante destul de bune in diviza A, printre care o clasare pe locul 5 in editia 72-73 a diviziei A. De asemenea el a format mai multe generatii de jucatori, printre care: Nagel, Balas, V. Alexandru, Stancel, Muresan etc. In acelasi timp el a format si jucatori din generatia actuala, cum ar fi: Minteuan, Coroian, Miszti, Dulca, Piroska si altii. La cate a facut Constantin Radulescu pentru CFR, eu zic ca macar stadionul putem sa-l denumim dupa el. Si daca nu ar fi murit, eu l-as fi preferat pe el in continuare pe banca tehnica...

    Si ca tot suntem in subiect, Ion Moina de la ce vine?
    Hombre, eu in locul tau nu m-as tot agita sa dau explicatii unii is cazuri pierdute

  21. #126
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timișoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    pana si buzile is visinii...
    Quote Originally Posted by Cappone View Post
    lasa ca exista peste tot,ce mai atata!pana si la poplaca exista
    da numai ca nu peste tot is bilincve.
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •