Results 1 to 3 of 3

Thread: Fc Vaslui - Jiul Petrosani

  1. #1
    allez gab's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    485
    Reputatie
    1

    Fc Vaslui - Jiul Petrosani

    ce am observat la aceasta partida! Pe langa faptul ca a jucat bine si ca am castigat, ceea ce nu mai trebuie comentat, am observat un lucru care mi-a displacut! Nu stiu despre ce e vorba si de aceea am apelat la voi ca poate stiti mai multe! In prima repriza comentatorul partidei spunea ceva de faptul ca sunt 2 grupari vasluiene se jigneau, una din ele strigandu-i celeilalte Rusine! La peluza nord nu era lume (ceva aiurea) iar la peluza sud erau cativa omuleti echipati in galben-verde! Ce sa intamplat? S-au certat galeriile?

    A pleat hizo sau nu? Pacat, am avea noroc daca ar ramane!


    inca avem sanse in intertoto! Daca gloria bistrita pierde la urziceni iar noi castigam cu poli timisoara o sa fim egali cu timisoreni, dar avand in vedere meciul direct suntem peste ei! mai spera cineva la intertoto sau trebuie sa recunoaste ca nu avem fata de asa ceva?

  2. #2
    ANTI-corpodean razwan_vs's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Vaslui
    Posts
    10,720
    Reputatie
    1
    deci ca sa incepem cu inceputul..........acea galerie a fost formata din ziaristi si din niste copii.....daca nu stiai galeria ii in protest de vreo 4-5 etape....si s-au bagat cativa in seama si au inceput sa ii injure pe aia care sustineau si ei cum puteau echipa si au inceput ziaristii sa strige "rusine ,rusine sa va fie" la aia care ii injurat....era cam ragusit ala...da decat deloc,,,,,


    cu hizo inca nu prea se stie....care zice ca ramane care ca pleaca....vom vedea..cat despre intertoto ...stam la jocul rezultaltelor
    Ăsta nu e fotbal, ci mafie. [B]F**K YOU PLATINI [/B]

  3. #3
    allez gab's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    485
    Reputatie
    1
    hmm stiu faza ca protestu da n-am inteles de ce au stat la sud, ma rog am inteles acuma, merci

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •