Page 3 of 23 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 43 to 63 of 479

Thread: Liga 2 o singura serie!!!

  1. #43
    incepator Crismarten's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Wayne,NJ
    Posts
    11
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ducus View Post
    Dar atunci chiar ca nu mai vad rostul acestui campionat de tineret! Atunci astia pentru ce o sa mai joace? Va fi un campionat paralel cu restul ligilor, in care nu va putea promova si retrograda nici o echipa nicaieri! Vor juca tot aceleasi echipe de tineret intre ele in fiecare an, fara nici o miza!
    Eventual ar fi putut sa se desfiinteze Liga IV si sa fie inlocuita de acest campionat de tineret-sperante, iar echipele bune sa promoveze in Liga III, dar altfel, repet, nu-i vad rostul!

    In rest, sistemul propus de Mircea Sandu mi se pare bun! Ii va afecta pe cei din Liga III de-abia la sfarsitul sezonului urmator!
    N-ar fi o problema sa avem un campionat al rezervelor..desi n-ar avea o miza prea ar avea rolul de a readuce in forma jucatori accidentati si refacuti ori trimisi la echipa a ll-a tocmai pt ca nu jucau bine in prima...in plus daca sunt juniori carora nu le convine sa joace in "campionatul rezervelor" atunci isi pot gasi echipe in seriiile oficiale..indiferent de nivel.
    Last edited by Crismarten; 31st March 2008 at 15:46.

  2. #44
    incepator Crismarten's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Wayne,NJ
    Posts
    11
    Reputatie
    1
    Dupa mine structura "ligilor" noastre ar trebui sa fie dupa cum urmeaza:

    SUPERLIGA(actuala Liga 1) - 18 echipe - 4 locuri retrogradabile
    LIGA NATIONALA (LIGA 2) - o serie de - 20 echipe -cu 4 locuri retrogradabile
    LIGA a lll - a , cu 2 serii de 20 echipe - promoveaza primele 2 din fiecare serie
    retrogradeaza ultimele 3 din fiecare serie
    LIGA REGIONALA - cu 3 serii de 18 ...promoveaza primele 2 din fiecare serie...
    retrogradeaza ultimele 2 din fiecare serie in judeteana..
    Cele din judete pot promova dupa un sistem baraj intre primele clasate.

    Separat o liga a rezervelor pentru cluburile care-au loturi prea largi..pentru a rula jucatorii care nu sunt in forma ori suspendati, juniori, ori jucatori ce au nevoie de meciuri in picioare dupa accidentari pt a reveni la un nivel bun..Daca vor o competitie officiala pot cere sa se tranfere la echipe mai mici ori la echipe care-i vor, in caz ca sunt in dizgratie.

  3. #45
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    superliga nationala nu?

  4. #46
    sport legend georg40's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Frankfurt/Main
    Posts
    10,110
    Reputatie
    1
    O liga secunda cu 2 serii (mi-amintesc cand erau chiar trei) este absolut desueta si ea nu mai exista nici in tari mai mari si cu fotbal de calitate net superioara. O concentrare a valorilor se impune , iar o mai buna utilizarea a conditiilor materiale, de asemenea.

  5. #47
    sport legend Mario Di Lazi's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Rm. Vâlcea
    Posts
    12,151
    Reputatie
    1
    eu cred că cel mai bine ar fi să retrogradeze doar 3 echipa din Liga 1 ...
    4 parcă sunt prea multe ...
    Verizon IndyCar / Barclays Premier League / FC Dinamo București

  6. #48
    republican
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ploiesti
    Posts
    4,332
    Reputatie
    1
    va fi o singura serie cu 20 de echipe dintre care 4 vor promova in liga I... poate asa va promova si PETROLUL sigur, ca de 3-4 ani terminam numai pe 3 si ratam promovarea la limita...

    ps: prevad ca si anul asta, Petrolul va termina iar pe 3 ...pfff
    [b][color="navy"]Good Girls Go to Heaven!
    Bad Girls Go... Everywhere![/color][/b]

  7. #49
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    2,943
    Reputatie
    0
    Poate Astra Moreni...Petrolul adevarat defileaza in liga a 3-a...

  8. #50
    sport legend SpyS's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    430
    Reputatie
    1
    Pentru cel de mai sus......

    Esti prost informat. Echipa din C se cheama CSM FC Ploiesti, este Astra care retrogradase din B acum 1 an si care si-a schimbat numele. Desi se vroia a fi echipa primariei, nici pana la ora actuala nu este sustinuta financiar de aceasta(fiindca e interese la mijloc), iar patronul ei Niculae e pe cale sa renunte la numele de CSM, sa ramana doar cu FC Ploiesti din vara.
    PETROLUL E DOAR UNUL.

    Scuze de offtopic. A trebuit sa il luminez pe cel de mai sus.

  9. #51
    sport legend SpyS's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    430
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gabri3l View Post
    va fi o singura serie cu 20 de echipe dintre care 4 vor promova in liga I... poate asa va promova si PETROLUL sigur, ca de 3-4 ani terminam numai pe 3 si ratam promovarea la limita...

    ps: prevad ca si anul asta, Petrolul va termina iar pe 3 ...pfff
    O singura serie cu 4 promovate, egaleaza mai mult valorile la varful ierarhiei. Echipele asa zise mari si cu pretentii la promovare vor avea mai multe sanse de reusita. In acelasi timp vor fi mai multe echipe care doresc promovarea in aceeasi serie si o sa fie si mai interesant. De urmarit.

  10. #52
    Moderator ducus's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Eforie Sud
    Posts
    6,619
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Mario Di Lazi View Post
    eu cred că cel mai bine ar fi să retrogradeze doar 3 echipa din Liga 1 ...4 parcă sunt prea multe ...
    Nu! N-are cum, atata vreme cat Liga II are 2 serii si trebuie sa promoveze din fiecare serie un numar egal de echipe (2+2) -> deci retrogradeaza 4 din Liga I, promoveaza 4 din Liga II.
    Eu ma intreb ce se va intampla peste 2 sezoane cand locurile 8-18 din fiecare serie a Ligii III vor retrograda! Voi chiar credeti ca toate echipele din Liga IV care ar avea drept de promovare vor indeplini conditiile (nu numai ale terenului, ci si cele financiare)? Multi investitori vor renunta la finantarea acelor echipe, inclusiv primariile, si atunci acele echipa din Liga III care ar trebui sa retrogradeze vor continua in seria III (plus ca si de aici se vor desfiinta unele, vezi cazul lui FC Sibiu din acest sezon). Astfel, s-ar putea ca noul regulament al FRF sa aiba efect de domino asupra acestor echipe si-asa mici!
    Au existat destule cazuri in ultimii ani in care echipele din Liga IV au renuntat la promovare, nu vad de ce n-ar face-o si de acum inainte! Numai FC Eforie de cate ori ar fi trebuit sa joace in Liga III pana acum...dar se pare ca n-a avut suficient buget pentru Liga III

  11. #53
    sport legend
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,362
    Reputatie
    1
    Ar fi tare in Liga a 2-a cu 20 de echipe primele 2 sa promoveze directe iar ocupantele locului 3 respectiv 4 sa joace baraj cu cele 2 din Liga 1 ...

  12. #54
    Moderator ducus's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Eforie Sud
    Posts
    6,619
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Cristian Rapid View Post
    Ar fi tare in Liga a 2-a cu 20 de echipe primele 2 sa promoveze directe iar ocupantele locului 3 respectiv 4 sa joace baraj cu cele 2 din Liga 1 ...
    Nu mai joaca nici un baraj, asa era inainte, nu mai putem sa ne intoarcem la vechile reguli! Deja s-a luat hotararea cum va fi in urmatoarele sezoane, asa ca degeaba ne dam cu parerea cum ne-ar placea noua sa fie!
    Cu barajele intotdeauna s-au complicat lucrurile, s-a vazut si la CM 2002 cand Romania a pierdut in fata Sloveniei din cauza arbitrajului! Asa e cel mai simplu, ca pana acum: sa retrogradeze ultimele 4 din Liga I si sa promoveze primele doua din fiecare serie a Ligii II!

  13. 8th April 2008, 14:09
    Reason
    trolling

  14. #55
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    cum este acum, 4 cad, 4 intra mi se pare cel mai bine...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  15. #56
    Moderator ducus's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Eforie Sud
    Posts
    6,619
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    cum este acum, 4 cad, 4 intra mi se pare cel mai bine...
    Asa e, numai ca de 2 ani de cand s-a inventat noua formula, niciodata n-a fost respectata ca la carte: acum 2 ani Sportul Studentesc care promovase in Liga I nu i s-a dat dreptul de inscriere fiindca nu platise niste datorii, apoi Liberty a vandut locul lui UTA, echipa care retrogradase in Liga III. Anul asta nu i s-a dat voie Deltei Tulcea sa promoveze fiindca nu a indeplinit anumite conditii, si in loc sa promoveze urmatoarea echipa in clasament dupa ea, i s-a dat voie Ceahlaului sa continue in Liga I, desi retrogradase!
    De asta zic, sa speram ca de la anul regulamentul nu va mai fi doar de forma, si se va aplica "ad literam"! Parca vad ca i se vor pune bete-n roate Otopeniului sau Argesului!

  16. #57
    sport legend Mario Di Lazi's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Rm. Vâlcea
    Posts
    12,151
    Reputatie
    1
    sunt multe 4 echipe care să pice din Liga 1 ... 3 zic eu că sunt suficient ...

    dar nu asta e important ... ci faptul că s-au gândit și tăntălăii ăștia de la frf și lpf să facă o singur serie ...
    Verizon IndyCar / Barclays Premier League / FC Dinamo București

  17. #58
    sport legend
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    3,653
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ducus View Post
    Asa e, numai ca de 2 ani de cand s-a inventat noua formula, niciodata n-a fost respectata ca la carte: acum 2 ani Sportul Studentesc care promovase in Liga I nu i s-a dat dreptul de inscriere fiindca nu platise niste datorii, apoi Liberty a vandut locul lui UTA, echipa care retrogradase in Liga III. Anul asta nu i s-a dat voie Deltei Tulcea sa promoveze fiindca nu a indeplinit anumite conditii, si in loc sa promoveze urmatoarea echipa in clasament dupa ea, i s-a dat voie Ceahlaului sa continue in Liga I, desi retrogradase!
    De asta zic, sa speram ca de la anul regulamentul nu va mai fi doar de forma, si se va aplica "ad literam"! Parca vad ca i se vor pune bete-n roate Otopeniului sau Argesului!
    suntem singura tara din Europa care mai are 2 serii in liga 2. Oricum, nu cred ca va ramane cu o singura serie, decat daca ne obliga UEFA.
    Sportului i s-a dat voie sa joace in liga 1, chiar a ajuns pe locul 1, dupa care a fost retrogradata pe motivul neplatii datoriilor. Din pacate asta este regula in UE, iar Sportul pur si simplu nu a vrut sa faca ceea ce au facut celelalte 15 echipe. Nu au vrut muschii patronului. S-a intamplat la fel la Innsbruck si Fiorentina.
    Dupa promovarea UTA s-a luat hotararea sa nu s emai admita vanzarea de locuri. Sa vedem cat va tine.
    Cu Ceahlaul s-a aplicat acelasi regulament ca si in cazul Sportul-Pandurii, adica daca ramane un loc in prima divizie, nu s epromoveaza dintr-a doua ci isi pastreaza locul una din cele aflate pe R. Nu cred ca Delta nu avea posibilitatea de a juca in A, dar nu votam noi, ca la presedintie.
    Otopeniul ? La ce stadion au si cate blaturi pe barba lui Dinamo au facut ... De altfel au depus dosarul angajandu-se ca vor juca pe stadionul Astra din Ploiesti, care este o caricatura, cu tribune cu 6 trepte si o peluza lipsa.
    Probleme ar putea fi la Medias, in niciun caz la Pitesti.

  18. #59
    republican
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ploiesti
    Posts
    4,332
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Romeo View Post
    suntem singura tara din Europa care mai are 2 serii in liga 2. Oricum, nu cred ca va ramane cu o singura serie, decat daca ne obliga UEFA.
    Sportului i s-a dat voie sa joace in liga 1, chiar a ajuns pe locul 1, dupa care a fost retrogradata pe motivul neplatii datoriilor. Din pacate asta este regula in UE, iar Sportul pur si simplu nu a vrut sa faca ceea ce au facut celelalte 15 echipe. Nu au vrut muschii patronului. S-a intamplat la fel la Innsbruck si Fiorentina.
    Dupa promovarea UTA s-a luat hotararea sa nu s emai admita vanzarea de locuri. Sa vedem cat va tine.
    Cu Ceahlaul s-a aplicat acelasi regulament ca si in cazul Sportul-Pandurii, adica daca ramane un loc in prima divizie, nu s epromoveaza dintr-a doua ci isi pastreaza locul una din cele aflate pe R. Nu cred ca Delta nu avea posibilitatea de a juca in A, dar nu votam noi, ca la presedintie.
    Otopeniul ? La ce stadion au si cate blaturi pe barba lui Dinamo au facut ... De altfel au depus dosarul angajandu-se ca vor juca pe stadionul Astra din Ploiesti, care este o caricatura, cu tribune cu 6 trepte si o peluza lipsa.
    Probleme ar putea fi la Medias, in niciun caz la Pitesti.
    stadionul ASTRA arata chiar mai bine decat cateva stadioane din liga I la ora actuala:Cluj, Mioveni, Bistrita, Arad....si tribuna 0 arata chiar mai bine decat cea de pe stadionul dinamo....ASTRA nu are tribune cu 6 trepte, are o tribuna toata acoperita cu +12 randuri(gen Urziceni) iar o parte importanta din cealalta tribuna(I) are mai multe randuri....doar peluza are vreo 5-6 randuri...toate locuri pe scaune...
    iti zic eu ca se poate juca bine mersi pe ASTRA in liga I, cel putin in sezonul de gratie 2008-2009...si in nocturna...
    ... asta daca va promova Otopeni, si eu zic ca "aviatorii" au sanse sa promoveze mai ales ca sunt impinsi de la spate de Netoiu(prin dinamo2, focsani...si alte echipe din serie1)

    in cazul Ceahlaul-Tulcea de anul trecut, mai corect era sa promoveze ocupanta locul 3 din seria1, nu sa ramana Ceahlaul in prima iga ...care se vede ca nu e de prima liga nici la ora actuala...

    liga II trebuie sa aiba o singura serie cu 4 echipe care vor promova... si cred ca asa se si va intampla in viitorul apropiat.
    Last edited by Gabri3l; 10th April 2008 at 21:10.
    [b][color="navy"]Good Girls Go to Heaven!
    Bad Girls Go... Everywhere![/color][/b]

  19. #60
    sport legend
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    3,653
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gabri3l View Post
    stadionul ASTRA arata chiar mai bine decat cateva stadioane din liga I la ora actuala:Cluj, Mioveni, Bistrita, Arad....si tribuna 0 arata chiar mai bine decat cea de pe stadionul dinamo....ASTRA nu are tribune cu 6 trepte, are o tribuna toata acoperita cu +12 randuri(gen Urziceni) iar o parte importanta din cealalta tribuna(I) are mai multe randuri....doar peluza are vreo 5-6 randuri...toate locuri pe scaune...
    iti zic eu ca se poate juca bine mersi pe ASTRA in liga I, cel putin in sezonul de gratie 2008-2009...si in nocturna...
    ... asta daca va promova Otopeni, si eu zic ca "aviatorii" au sanse sa promoveze mai ales ca sunt impinsi de la spate de Netoiu(prin dinamo2, focsani...si alte echipe din serie1)

    in cazul Ceahlaul-Tulcea de anul trecut, mai corect era sa promoveze ocupanta locul 3 din seria1, nu sa ramana Ceahlaul in prima iga ...care se vede ca nu e de prima liga nici la ora actuala...

    liga II trebuie sa aiba o singura serie cu 4 echipe care vor promova... si cred ca asa se si va intampla in viitorul apropiat.
    sincer, prefer stadionul Ilie Oana, pacat ca a ramas in paragina, nimic aratos pe el. Astra are acea tribuna noua si la cati spectatri vin la majoritatea meciurilor, este prea mare. dar ca aspect "de Europa" este un stadion de B.
    Orasele mari au cam renuntat la performanta si ambitii, Tg Mures care a fost multi ani in A acum nu are fata nici de B, Pitestiul are al doilea stagiu in B in 18 ani, Aradul e in A multumita unei cumparari de loc, deci anormal (dar ce este normal in tara asta ?), Bacau cu cel mai frumos stadion din provincie, in schimb au aparut echipe in oarse care n-au visat in viata lor div A (Vs, Urz, Bistrita era inainte de 1975 multumita daca era in B).
    Scaunele pe care le pomenesti in cazul Astra sunt un moft, o posibilitate de a cheltui sume de bani numai ca sa arate frums, iar dupa 10 ani oricum trebuiesc schimbate. Doar aspectul le deosebeste fata de gradenele de acum 35 ani, dar au micsorat capacitatea stadioanelor. In 1976 Petrolul juca cu FC Braila in div B cu un stadion arhiplin (28.000 scria Flamura Prahovei, capacitatea legala fiind 18.000) si nu au plans dupa scaune. Acum ma mir ca o echipa care a castigat 6 meciuri la rand in L2 are doar 1-2000 spectatori. Imi spunea seful acum 2 ani: in zona Genevei po****tia franceza nu este foarte interesata de fotbal, sponsorii nu dau reclame si echipa e in liga II. La Zurich, nemtii sunt mai interesati si echipa trage la titlu. Noi vrem sa vedem Liga Campionilor la o echipa cu medie de 7000 spectatori, 1/2 neplatitori. De fapt fotbalul de acum este cam tot ala din comunism, prim-secretarii microbisti de atunci sunt acum finantatori, in rest cam aceleasi practici instituite de Steaua-Dinamo dupa 1984.

  20. #61
    Moderator ducus's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Eforie Sud
    Posts
    6,619
    Reputatie
    0

    Cool

    Quote Originally Posted by Gabri3l View Post
    stadionul ASTRA arata chiar mai bine decat cateva stadioane din liga I la ora actuala:Cluj, Mioveni, Bistrita, Arad....si tribuna 0 arata chiar mai bine decat cea de pe stadionul dinamo....ASTRA nu are tribune cu 6 trepte, are o tribuna toata acoperita cu +12 randuri(gen Urziceni) iar o parte importanta din cealalta tribuna(I) are mai multe randuri....doar peluza are vreo 5-6 randuri...toate locuri pe scaune...
    iti zic eu ca se poate juca bine mersi pe ASTRA in liga I, cel putin in sezonul de gratie 2008-2009...si in nocturna...
    ... asta daca va promova Otopeni, si eu zic ca "aviatorii" au sanse sa promoveze mai ales ca sunt impinsi de la spate de Netoiu(prin dinamo2, focsani...si alte echipe din serie1)

    in cazul Ceahlaul-Tulcea de anul trecut, mai corect era sa promoveze ocupanta locul 3 din seria1, nu sa ramana Ceahlaul in prima iga ...care se vede ca nu e de prima liga nici la ora actuala...

    liga II trebuie sa aiba o singura serie cu 4 echipe care vor promova... si cred ca asa se si va intampla in viitorul apropiat.
    Da, din pacate de-abia la sfarsitul sezonului 2009/2010. Deci sezonul 2010/2011 va incepe cu o singura serie din Liga II, dar n-avem de unde sa stim deocamdata daca vor promova 4 echipe, 3 sau doua. L ao singura serie de 20 de echipe, cred ca nu ar mai avea rost sa promoveze ca pana acum 4 echipe, ci doar 2, maxim 3, ca in celelalte campionate europene (Italia, Franta, Germania etc.). Poate as ao sa vedewm din nou Bacaul si Petrolul in Liga I, cine stie ce se intampla pana atunci...lucrurile in fotbal se schimba de la un an la altul, azi urci, maine cobori, sau invers

  21. #62
    sport legend
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    3,653
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ducus View Post
    Da, din pacate de-abia la sfarsitul sezonului 2009/2010. Deci sezonul 2010/2011 va incepe cu o singura serie din Liga II, dar n-avem de unde sa stim deocamdata daca vor promova 4 echipe, 3 sau doua. L ao singura serie de 20 de echipe, cred ca nu ar mai avea rost sa promoveze ca pana acum 4 echipe, ci doar 2, maxim 3, ca in celelalte campionate europene (Italia, Franta, Germania etc.). Poate as ao sa vedewm din nou Bacaul si Petrolul in Liga I, cine stie ce se intampla pana atunci...lucrurile in fotbal se schimba de la un an la altul, azi urci, maine cobori, sau invers
    este normal sa nu schimbi sistemul de retrogradare la o editie in curs, dar de ce propui asta peste 2 ani ? Eu zic ca este o idee (Sandu a mai avut si altele), dar sunt slabe sanse acum sa vedem altceva.
    Eu nu cred ca sistemul cu 20 de echipe este bun, decat doar daca vreti multe meciuri, implicit bani pentru observatori, etc. In primavara sunt 3 luni si ceva la dispozitie (cam 15 saptamani) pentru 19 etape, dar eu zic ca nu este recomandabil sa joci prea mult in timul saptamanii si dupa cum ati vazut, echipele nu doresc sa inceapa toamna returul. Eu prefer sistemul cu 16 echipe, chiar la liga I, dar enteresele sunt altele.

  22. #63
    Moderator ducus's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Eforie Sud
    Posts
    6,619
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Romeo View Post
    este normal sa nu schimbi sistemul de retrogradare la o editie in curs, dar de ce propui asta peste 2 ani ? Eu zic ca este o idee (Sandu a mai avut si altele), dar sunt slabe sanse acum sa vedem altceva.
    Eu nu cred ca sistemul cu 20 de echipe este bun, decat doar daca vreti multe meciuri, implicit bani pentru observatori, etc. In primavara sunt 3 luni si ceva la dispozitie (cam 15 saptamani) pentru 19 etape, dar eu zic ca nu este recomandabil sa joci prea mult in timul saptamanii si dupa cum ati vazut, echipele nu doresc sa inceapa toamna returul. Eu prefer sistemul cu 16 echipe, chiar la liga I, dar enteresele sunt altele.
    Nu propun eu treba asta, ci s-a hotarat deja de FRF si Mircea Sandu, citeste paginile din urma sa vezi componenta viitoarelor ligi! De-abia peste 3 ani se va ajunge la o singura serie in Liga II cu 18-20 de echipe!
    De ce sa preferi sistemul cu 16 echipe? Hai, nici chiar asa, doar nu suntem Portugalia sau Austria mai...! Nu poti cu 16 echipe, fiindca si-asa o sa se scoata prea multe echipe din Liga II si III -. deci se vor scoate peste 2 ani 16 echipe din Liga II! Si-asa e mult prea mult si pe urma nu s-ar redistribui ca lumea, in mod egal in Liga III! Oricum cei mai dezavantajati o sa iasa cei din Liga III, findca le va fi mult mai greu sa promoveze in Liga II!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •