Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 28 of 28

Thread: FC Targoviste - FC Bihor Oradea

  1. #22
    shaf ;)) maryus66's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    154
    Reputatie
    1
    mda.... pacat .... acest 1-1.... ne-a ingropat. macar nu am platit bilet :> ...de fapt am ajuns la a doua repriza

  2. #23
    junior
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    60
    Reputatie
    1
    targovisteni stiti ca Razvan Dobre pleaca la Gloria Bistrita?gasiti pe gsp.ro stire la stiri liga 1.de asta nu mai joaca nimic se gandeste ca joaca in liga1.ionutz83 cunosti despre sas ceva?salut.

  3. #24
    junior
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Targoviste
    Posts
    63
    Reputatie
    1
    despre cine ?
    [COLOR="Red"]rosu [/COLOR][COLOR="Black"]&[/COLOR] [COLOR="Blue"]albastru[/COLOR]

  4. #25
    shaf ;)) maryus66's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    154
    Reputatie
    1
    pleaca DOBRE la Bistrita? :O... adica astia iau jucatori din divizia B ca nu prea au bani...da' totusi. atunci sa nu-l mai bage ca nu mai joaca nimic. e cu gandu' in alte parti

  5. #26
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Eu am mai auzit asta la meciu` cu ISCT...dar credeam ca sunt vorbe in vant!
    Marius..nu ai dreptate..mie mi-a placut Dobre timp de 65-70 de minute! A fost cel mai bun de pe teren! Dar apoi a cazut fizic... a fost si caldura mare
    Muzzwrinka

  6. #27
    junior
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    60
    Reputatie
    1
    ionutz83 e vorba despre Dobre.a scris astazi 29.05.2007 pe gsp.ro ca il vrea Gloria Bistrita.

  7. #28
    junior
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Targoviste
    Posts
    63
    Reputatie
    1
    Sunt o gramada de zvonuri, am scris eu un articol astazi, apare in "Dambovita" de maine.
    Se pare ca ar fi semnat cu Gloria, intr-adevar, si nu de o zi-doua. Problema e ca daca a facut-o, a facut-o fara instiintarea clubului si va fi amendat. Dobre e totusi la final de contract si, in cazul in care va pleca de la Municipal, o va face foarte probabil pe gratis.
    Mie unul imi place, a prins aici si vremuri rele si vremuri bune, ne-a ajutat uneori, alteori ingropat (vezi Caracal, penalty ratat in min. 99), a dat probe la destule echipe (vezi Poli Timisoara, etc) dar s-a intors la noi. In concluzie, sa asteptam toamna sa vedem daca va juca in A. Inclin sa cred ca ii va fi greu sa prinda primul 11 la Bistrita. Asta pentru ca in prima liga se joaca pe infinit mai multi bani iar golurile/ratarile cantaresc enorm.
    [COLOR="Red"]rosu [/COLOR][COLOR="Black"]&[/COLOR] [COLOR="Blue"]albastru[/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •