Page 24 of 24 FirstFirst ... 14222324
Results 484 to 495 of 495

Thread: Comentarii asupra meciurilor din NBA vazute in direct 2006

  1. #484
    manager
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    290
    Reputatie
    1
    O veste buna pentru toti! Din informatiile mele, incepind cu jumatatea lunii februarie, BOOM TV da NBA! E vorba de 3 meciuri live pe saptamina, miercuri, vineri si duminica. Plus NBA Action. Cum aflu detalii suplimentare le postez.

  2. #485
    rautacios caseta's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    6,549
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by spiritt23 View Post
    O veste buna pentru toti! Din informatiile mele, incepind cu jumatatea lunii februarie, BOOM TV da NBA! E vorba de 3 meciuri live pe saptamina, miercuri, vineri si duminica. Plus NBA Action. Cum aflu detalii suplimentare le postez.


    PS: how can i get this boom tv ?
    Now this, my friend, is gonna be fun

  3. #486
    Tyler's Rage Florian GG's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    548
    Reputatie
    1
    Moaa asta da veste buna Tot vedeam boom tv pe site-ul gsp-ului cu meciurile de fotbal...multe meciuri de fotbal. Ar fi extraordinar sa transmita si 3 meciuri live din NBA pe saptamana

  4. #487
    manager
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    290
    Reputatie
    1
    Caseta, intra pe boomtv.ro si vezi toate pachetele. Cel interesant e pachetul sport. Nu e un canal care se prinde pe cablu, e cu receiver separat, consola. Nu e scump, cam 3 euro pe luna abonamentul la optiunea sport, dupa care creste pentru ca au pachete multe cu filme.

  5. #488
    craiovean dextercioby's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Vika, Ana, Simona, Genie
    Posts
    5,403
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by caseta View Post


    PS: how can i get this boom tv ?
    Te abonezi la ei, ar fi cel mai simplu, asta dk n-ai deja digi-tv de la altii. Daca ai de la altii, atunci e mai complicat. Boom sport mi se pare ca nu e in grila de cablu la multi. In fine, cineva poate sa ne spuna.

    Daniel.
    Jucatorii de tenis se impart in doua categorii, PETE SAMPRAS si restul.

  6. #489
    Zen Master Kobe24's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    2,759
    Reputatie
    1
    teoretic daca merge netu tot timpu nu-mi mai trebuie nba la tv...dar nu strica o garantie
    Phil Jackson (June 17th, 2009):"What was our model of this team? The Ring, the ring, that was the model. Its not just this band of gold, its the circle that's made a bond between all of these players, a great love for one another, its a great feeling."

  7. #490
    rautacios caseta's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    6,549
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by spiritt23 View Post
    Caseta, intra pe boomtv.ro si vezi toate pachetele. Cel interesant e pachetul sport. Nu e un canal care se prinde pe cablu, e cu receiver separat, consola. Nu e scump, cam 3 euro pe luna abonamentul la optiunea sport, dupa care creste pentru ca au pachete multe cu filme.
    thx. in mom in care am primit confirmarea ca vor da nba, m-am abonat la ei. 3E pe luna e chiar ieftin, zic io. 3E = 3 meciuri /sapt * 4 sapt = 12 meciuri. adica 1E 4 meciuri ??? SUPER OFERTA !!!
    Now this, my friend, is gonna be fun

  8. #491
    springbok Gontel's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    za lend of ciois
    Posts
    4,725
    Reputatie
    1
    pana la urma cei de la boom mai transmit nba?
    [B][FONT="System"]"Rap is what you do, Hip-Hop is what you live" - KRS One[/FONT][/B] [SIZE="4"][/SIZE]

  9. #492
    incepator
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by spiritt23 View Post
    O veste buna pentru toti! Din informatiile mele, incepind cu jumatatea lunii februarie, BOOM TV da NBA! E vorba de 3 meciuri live pe saptamina, miercuri, vineri si duminica. Plus NBA Action. Cum aflu detalii suplimentare le postez.
    De unde ai informatia asta? Este sigura sau este un zvon?

  10. #493
    incepator
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    24
    Reputatie
    1
    da,este sigur.a fost anuntata deja chestia asta.se va incepe cu all-star game-ul si dupa-aia vor fi 3 meciuri pe saptamana plus nba action.pe boom tv.adik la un calcul sumar,ar fi o investitie de vreo 3 milioane in boom tv asta plus abonamentu lunar de 3 euro...cam asa stiu eu

  11. #494
    spirit libertin Gabriel's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gabriel View Post
    In sfarsit vom putea discuta si noi pe baza imaginilor si a meciurilor pe care le vedem in direct. Mie unul niciodata nu mi-a placut sa comentez statistici pe care le vad la nba.com. Dar sa nu mai lungim vorba....

    Programul meciurilor

    20 ian Miami - San Antonio
    27 ian Indiana-Cleveland
    3 feb Houston-Seattle
    10 feb Phoenix-Sacramento
    19 feb ALL-STAR GAME
    24 feb New York-New Jersey
    3 martie New York-Chicago
    10 martie Miami-Golden State
    17 martie San Antonio-Phoenix
    24 martie Indiana-Detroit
    31 martie Detroit-Milwaukee
    7 apr San Antonio-Dallas
    14 apr Indiana-Minnesota

    Abia astept noaptea de vineri...sa comentam aici...si sa dam mailuri la tvr
    Doamne, cum era acum 17 ani. Vedeam cate un meci pe saptamana. Ce vremuri bune traim in prezent, cu NBA League Pass. Sunt saptamani in care vad meciurile pe care le vedeam intr-un sezon intreg acum 17 ani.
    Dar din pacate nu prea mai comenteaza nimeni pe forumul asta.
    One of these days I'm going to cut you into little pieces.

  12. #495
    k r a p u l a x
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    4,010
    Reputatie
    1
    schiorii din denver si surferii pensionari din miami isi vor disputa finala? nikola jovic contra nikola jokic? tricolorii* de la nuggets au sansa primului titlu pentru orasul de pe malul....cuiva?
    ___________________________
    * bruce brown, jeff green, jack white

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •