Page 192 of 194 FirstFirst ... 92142182190191192193194 LastLast
Results 4,012 to 4,032 of 4070

Thread: Transfer Gossip

  1. #4012
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,335
    Reputatie
    0
    Cat de fraier e Pepito, l-a lăsat sa plece pe Cancelo la Bayern împrumut pana în vară cu opțiune de cumpărare. Unul dintre primii 5 fundași din lume, mai ales ca poate juca ambele benzi.

  2. #4013
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,863
    Reputatie
    0
    Asa e Pep...nu stie sa gestioneze anumite conflicte sau caractere mai dificile si prefera sa se inconjoare doar de persoane ce nu creeaza nici o problema !
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  3. #4014
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,785
    Reputatie
    0
    Arsenal interesata de... carpa carpelor, voma vomelor, ciuma ciumelor... Jorjinho!? :vomit:


    Hope to God it's just a smoke screen to get Brighton scared and sell Caicedo for the damn 80 mil on deadline day!
    Last edited by Johnny D; 31st January 2023 at 00:26.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #4015
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,785
    Reputatie
    0
    Fuck!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #4016
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,335
    Reputatie
    0
    Bine ca am scăpat de gloaba de Jorginho. A venit în schimb Enzo, iar Chelsea a bătut toate recordurile de transfer în 6 luni. Au luat vreo 15 jugatori.

  6. #4017
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,863
    Reputatie
    0
    Insane cat au dat Chelsea pe Mudryk si Enzo acum !

    Am calculat acum...A bagat Chelsea peste 600 de milioane de euro din vara si pana acum. Partea buna...Aproape toti, tineri de mare perspectiva...

    Badiashile, Fofana, Enzo, Mydryk si Nkunku sunt in opinia mea transferuri f bune.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  7. #4018
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,785
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    Bine ca am scăpat de gloaba de Jorginho. A venit în schimb Enzo, iar Chelsea a bătut toate recordurile de transfer în 6 luni. Au luat vreo 15 jugatori.
    Hugadores cica... sugeti pl. Tur-retur v-o dam, mercenari colosali de kkt.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #4019
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,335
    Reputatie
    0
    Începem din nou aici cu ultimele știri, zvonuri.
    Kane aka gură-cască nu vrea să părăsească PL, ar vrea să plece la United vara asta, dar mai trebuie să fie de acord și Spurs. Din câte știu ii expiră la anul contractul, deci mai bine iei niște bani acum, decât să îl pierzi gratis vara viitoare.
    Pochettino a venit la Chelsea și primul lucru pe care l-a făcut, a fost să îl trimită pe Felix la Atletico. Bine oricum ii expirase împrumutul, dar a zis că nu îl mai vrea pentru sezonul viitor.
    Liverpool îl va transfera pe Mac Allister de la Brighton, se zice că zilele astea va fi oficial.
    Arsenal ar avea vara asta pentru transferuri £200M. Să vedem ce gloabe mai aduce Arteta.

    Câteva zvonuri și din alte campionate, că nu avem topicuri de genul ăsta și la celelalte campionate:
    Benzema are ofertă de $100M salar/an de la niște sauditi, se zice că sunt șanse mari ca zilele astea să accepte.

  9. #4020
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Harry Kane se va opera de hernie. A carat singur echipa in spate si in sezonul proaspat incheiat ☺️ Daca pleaca si ăsta de la Spurs cunoastem, practic, prima retrogradata

  10. #4021
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,341
    Reputatie
    0
    Exagerezi, capitane. N-a dat nici macar jumatate din goluri. Doar 30.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  11. #4022
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,863
    Reputatie
    0
    E f buna idea Man Utd ptr Kane !

    1. Nu mai este o echipa in deriva precum sezonul trecut.
    2. Joaca in UCL
    3. Nu are deja un no 9, precum are City cu Haaland.
    4. Nu este nici din Londra precum Chelsea si Arsenal.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  12. #4023
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,335
    Reputatie
    0
    Se pare ca șeicii aia din Saudia cum zice Sumudica, nu au glumit când au zis ca vor sa facă un campionat puternic. După Benzema au mers acolo și Kante, Ziyech, Mendy, Ruben Neves de la Wolves.
    Îmi pare rău de Kante, omul mai putea duce la un nivel de top 3 ani pana la mondial, așa probabil va pierde naționala, dar bagă în conturi 25M de dolari pe an.

    Chelsea scapă de jumătate de echipă vara asta. Mendy, Kante, Ziyech, Kovacevic e ca și înțeles cu City, Havertz era dorit de Real, dar au renunțat la el după ce au aflat ca ar putea sa vina Mbappe, iar acum neamțul e dorit de Arsenal.

  13. #4024
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,785
    Reputatie
    0
    Nu ca e dorit, e luat. Havertz, bienvenudo al Arsenal football club.


    Acu 2 saptamani, nu ma asteptam niciodata sa ne gandim la el.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #4025
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,335
    Reputatie
    0
    Nu a rupt gura târgului la Chelsea. Nu a jucat nici rău, dar se aștepta mai mult de la el. A luat ceva bani Chelsea pe el, vreo 68M.
    A plecat și Koulibaly după doar un sezon, evident tot în Arabia Saudită.

  15. #4026
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    E un transfer care demonstreaza clar intentiile tunarilor pentru calificarea in Conference.
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  16. #4027
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,785
    Reputatie
    0
    Pai unde Tottenham a esuat, noi vom reusi.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #4028
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Sandro Tonali aproape de Newcastle.

    O mutare mai degraba dubioasa. Un jucator versatil, dar nu cred ca va prinde din oficiu la Newcastle. Nu prea are nici statistica cu el .
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  18. #4029
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,482
    Reputatie
    1
    75-80mil va incasa Milan pe Sandro Tonali. Suficient! Good luck!

  19. #4030
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,785
    Reputatie
    0
    Overrated!

    Ai nostrii tot suparati, cica nu vrea sa vina in Anglia anu trecut cand am vrut sa-l luam noi, acum vrea.

    Sunt suparati ca City s-a bagat pe filiera Rice, si e greu sa te bati cu ei, azi ar trebui sa stim ce si cum cu ultimele oferte.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #4031
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Braiton il va semna pe Bart Verbruggen, portar, Anderlecht si Olanda u21, unul dintre cele mai mari talente pe piata la ora actuala.

    Daca ma intrebati pe mine, un transfer excelent. Nu stiu cum a ajuns De Zerbi in Romania, dar e bine ca a scapat de aici.

    PS. Milan il vrea pe Arda Guler de la Fenerbahce. Pot sa zic asta aici? Noul Ozil al fotbalului european. Desigur, o gluma proasta, il mai vor 10 cluburi mai koioase decat Milan. O sa mai auzim de copchilul asta, eu va zic.
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  21. #4032
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,482
    Reputatie
    1
    Milan a renuntat la Guler, dupa ce ta-su vrea doar el vreo 20mil comisioane

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •