Page 191 of 194 FirstFirst ... 91141181189190191192193 ... LastLast
Results 3,991 to 4,011 of 4070

Thread: Transfer Gossip

  1. #3991
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip View Post
    Jos labele de pe Dumfries,asta e interist de mic
    Sau scoateti suta de bulioane si mai vorbim...
    Termina ma cu astea. Vin astia si pe jos dac-ar fi dupa ei. Gakpo a si declarat chestia asta.

    Degeaba comenteaza cretinul de Van Dijk ca ar trebui sa mearga la Real. Gakpo era la United deja daca reuseam sa scapam de Cocalardo in vara.


    Dam si suta, suntem obisnuiti. Cand suna United, deja pui +30-40 mil mai mult decat merita jucatorul, ne-am obisnut cu astea.
    Doar echipele mici iau sub pretul pietii. Se stiu care-s alea.

  2. #3992
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,915
    Reputatie
    0
    Bietu Cip, compara el Italia lui cu Anglia! Da-l inteleg si pe bietu om pe undeva, pana la urma ce sa zica si el.
    Pai fara menajamente, Anglia daca ar fi Liga 1, Italia e cu greu Liga 2, asa spre partea a 2-a a clasamentului.
    Realistic vorbind, catenaccio italino Di Primera Liga e mai aproape de Championship decat de Premiership.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #3993
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,493
    Reputatie
    1
    De-aia a dat cu jetu auriu Napoli pe cormorani, ca Italia e slaba? Ionele, lasa-ma tati cu flashscoru si farsenaltv, vazut pe vreun stream piratat. Daca esti fan adevarat, arata abonamentul pe Emirates

  4. #3994
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,280
    Reputatie
    1
    Adevarul e ca ne-am obisnuit sa facem afaceri bune cu precenii de la United.
    Uite cel mai recent exemplu,l-am dat pe Romelu cu vreo 70 buli si l-am luat inapoi la vreo juma' de pret...
    Oooopsss,pardon,aia erau ceilalti englezi fraie ...asta,preceni,aia de la Celski
    Last edited by cip; 7th December 2022 at 15:51.
    granita la Orsova!

  5. #3995
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Nu ma.

    L-am dat noi cu 75 la Inter, voi l-ati dat cu 113 la Chelsea. Si acum e imprumutat iar la Inter.



    Dar da, vi l-am dat pe Alexis Sanchez gratis, plus altii de-a lungul timpului. Ruta Inter-United e una profitabila pentru voi.

  6. #3996
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,280
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by A.Puscas View Post
    Nu ma.

    L-am dat noi cu 75 la Inter, voi l-ati dat cu 113 la Chelsea. Si acum e imprumutat iar la Inter.



    Dar da, vi l-am dat pe Alexis Sanchez gratis, plus altii de-a lungul timpului. Ruta Inter-United e una profitabila pentru voi.
    Sincer,de Alexis nu prea mi-a placut...bine,l-am si luat deja gata batran ,deci ce sa mai comentam,calul de dar...
    Noroc ca i-am pacalit si noi pe marseiezii lui Banciu si l-am dat si noi mai departe,sper ca am incasat si de la astia niste bani ABSOLUT necuveniti...
    granita la Orsova!

  7. #3997
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Pe Gakpo ni l-au furat Liverpool.

    Apropo de petarda de Nunez și discuțiile din topicul PL. Cam gata experimentul, una din țepele istorice marca Andi Carroll.

    Tâmpit olandezul oricum, au Liverpool jucători căcălău in atac, nu o să fie titular meci de meci. Și nici bani nu o să ia cât lua de la noi, aia sunt scartari notorii când vine vorba de salarii.

  8. #3998
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,641
    Reputatie
    0
    Bun transfer pentru Liverpool acest Gakpo
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  9. #3999
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,368
    Reputatie
    0
    Probabil a contat și sfatul lui Van Dijk. Nici la United nu era bătut în cuie ca titular.
    Probabil a fost adus în locul lui Nunez, dacă continuă asa îl vând repede aia de la Liverpool.

  10. #4000
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,915
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by A.Puscas View Post
    Pe Gakpo ni l-au furat Liverpool.
    Stiam de ieri, eu sincer nu prea mi l-am dorit niciodata. Gasiti voi ceva mai bun.
    Pe De Paie vi-l luam noi poate. Cica e o afacere 5-10 milioane, la voi nu cred ca se mai intoarce.
    Nu putem sta doar in Nketiah ca nr. 9 in 3 competitii si sa te bati si la titlu cu el, desi dupa meciul de ieri parca ma simt mai linistit.
    Last edited by Johnny D; 27th December 2022 at 15:16.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #4001
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,368
    Reputatie
    0
    Runaldo s-a dus la arabi sa devina primul fotbalist miliardar. Ireal ce bani ii dau aia.
    Pana la urma omul cu mutarea asta a acceptat ca nu mai poate la cel mai bun nivel. Adică sa dea peste 20 de goluri pe sezon. Putea sa rămână la o echipă bună în Europa, dar sa fie rezerva ca Ibra, dar e prea orgolios, nu accepta asa ceva și nici nu renunță la bani nici acum. Așa a ales sa se ducă la o echipă unde e titular, o să dea câteva goluri pe acolo, lumea o sa îl aplaude în continuare și va lua 1M de coco în 2 zile.

  12. #4002
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,877
    Reputatie
    0
    Mi se pare proasta decizia lui Cristiano din puncte de vedere al confortului....

    EL oricum din fotbal si publicitate are bani ptr vreo 20 de generatii Banii arabilor nu mai contau la el. In loc sa se duca la the good life prin L.A sau Miami, s-a dus la arabi, la 50 de grade, reguli stricte, departe de familie etc...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  13. #4003
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    E alegerea lui pana la urma, sa nu fim ipocriti, toti am alege banii aia.

    Dar faza asta a absolvit United de orice vina in saga asta. Multi au dat in noi pentru cum l-am tratat(in sensul ca trebuia sa fie titular meci de meci si pupat in dos, ca deh, e CRISTIANO), etc., considerand ca asta e inca jucator de top.

    E o **** de cal, pe plan fotbalistic e PILAF de orez. Nu are ce cauta la nici o echipa semicompetitiva in primul 11 in momentul asta si punct. A fost tratat fix cum se cuvine pentru ce reprezinta el ACUM, nu doar pe nimeni in cur cat de bun a fost acum 5-10 ani. Nu poti sa-l joci la nesfarsit doar pentru numele pe care il are.

    Toti cretinii care-l pupa in cur pot sa suga o ceapa. Idolul lor a ramas doar cu trecutul.

  14. #4004
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,368
    Reputatie
    0
    Nu cred ca își va încheia cariera acolo. Probabil va sta un an sau pana în vara lui 2024 și după va mai juca măcar 6 luni la Sporting. Așa ar fi frumos sa își încheie cariera.

  15. #4005
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,915
    Reputatie
    0
    Mudryk la Chelsea pt 100 de milioane!?

    Daca e adevarat, astia deja au cheltuit vreo juma de miliard.

    Si Mudryk e de kkt, a postat de Arsenal de vreo 20 de ori in ultima luna si imagini de la meciurile pe care le-a vazut si tot felu, ca acuma sa se suceasca!? Daca e adevarat, inseamna ca are un caracter de kkt. N-are decat sa mearga la o echipa de mercenari, acolo ii e locul.
    Last edited by Johnny D; 14th January 2023 at 21:00.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #4006
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,368
    Reputatie
    0
    Haha haha. )

  17. #4007
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,915
    Reputatie
    0
    Noi ne chinuim cu 70 mil, 85 mil si al 3-lea bid 95 mil vreo 3 saptamani si vin kkaretzii astia ca l-au ratat pe Lorenzo Lamas ala din Spania de 125 de milioane fix inainte sa semnam ultimele detalii, arunca 100 de milioane pe masa, ii dau de vreo 4 ori mai multi bani lu Mudryk si ala imediat isi inghite limba si uita de iubirea pentru Arsenal.

    Da-i in plm de mercenari nenorociti! Ma pish pe ei si pe tot neamu lor de Figo! _|_
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #4008
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,368
    Reputatie
    0
    Americanii sunt nebuni. Nu înțeleg fotbalul. Cumpără cu găleata orice jucător. Majoritatea sunt țepe colosale. S-a ajuns sa dai 100m pe orice jucător care face 5 meciuri bune în estul Europei.

    🇫🇷 Fofana: &71m
    🇪🇸 Cucurella: &58m
    🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Sterling: &50m
    🇸🇳 Kouliably: &34m
    🇫🇷 Badiashile: &34m
    🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Chukwuemeka: &16m
    🇬🇦 Auba: &11m
    🇨🇮 Fofana: &11m
    🇧🇷 Santos: &11m
    🇵🇹 Joao Felix: &10m
    🇺🇸 Slonina: &8m
    🇨🇭 Zakaria: &3m

    🔜🇺🇦 Mudryk: &88m
    🔜🇫🇷 Nkunku: &63m

  19. #4009
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,915
    Reputatie
    0
    Financial Fair Play BANN 27 de ani!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #4010
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,915
    Reputatie
    0
    Dupa ce l-am ratat pe Mudryk s-au facut bid-uri pentru Trossard, Diaby si Katzarelia. Dintre toti georgianul e cel cu-adevarat din World Class, dar pe asta sub 150 de milioane n-avem sanse sa-l luam, asta daca e macar transferabil, ceea ce ma indoiesc, Napoli n-a luat titlul de peste 30 de ani, de la Maradona si are o sansa enorma anul asta cand Inter, Juventus si Milan toate par sa fie mai slabe. Greu de crezut ca e transferabil georgianul in acest moment.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #4011
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,915
    Reputatie
    0
    Trossard semnat usor pentru o nimica toata.
    S-a certat cu clubul ca sa vina la noi, Brighton practic fortata sa scape de el.


    Catzarelia, ia cearta-te si tu! Fa scandal!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •