Page 2 of 194 FirstFirst 12341252102 ... LastLast
Results 22 to 42 of 4070

Thread: Transfer Gossip

  1. #22
    junior Anti_Broscar's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Vaslui
    Posts
    64
    Reputatie
    1
    Arsenal l-a luat pe Lukasz Fabianski(portar) de la Legia.(cica Dolha a fost cel mai tare portar din Polonia anu' asta.....pe dracu' : "22 year-old Fabianski has been capped four times and was voted the Polish league's best goalie for the previous two seasons running while at Legia Warsaw." ).

  2. #23
    junior lenny9's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    BV
    Posts
    134
    Reputatie
    1
    wow...Lampard s-ar putea sa plece???...si doar pentru 9 mil .lire.....sunt curios , daca va fi asa
    [SIZE="3"][COLOR="Red"][SIZE="4"][SIZE="5"][SIZE="4"]Liverpool FC, King of Europe[/SIZE][/SIZE]
    The greatest football club in the world[/SIZE][/COLOR][/SIZE]
    [SIZE="4"][COLOR="Red"]Liverpool FC won more domestic and European trophies than any other English club[/COLOR][/SIZE]

  3. #24
    fan Gica Chioru
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,990
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lenny9 View Post
    wow...Lampard s-ar putea sa plece???...si doar pentru 9 mil .lire.....sunt curios , daca va fi asa
    Eu unul NU m-as supara sa vina Lampard la LIVERPOOL sa castigam titlul ''impreuna''

  4. #25
    blanco kain's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Buzau
    Posts
    4,277
    Reputatie
    1
    Parerea mea este ca Lampard va alege intre Real si Barca
    [B]"Anyone who has never made a mistake has never tried anything new.[/B]" ([COLOR="Blue"]Albert Einstein[/COLOR])

    "[B]Di Stefano is the greatest player of all time and Kaka is the best current footballer.[/B]" ([COLOR="Blue"]Pele[/COLOR])

    ex-kainutz / RIP Antonio Puerta / RIP Marian Cozma

  5. #26
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    Se spune ca Heinze se va transfera la Real pentru 5 mil de lire. Cam putin..

  6. #27
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    atat lampard cat si terry ar putea pleca in acesta vara, cel mai probabil vor veni in spania
    Quote Originally Posted by DiabLo View Post
    Se spune ca Heinze se va transfera la Real pentru 5 mil de lire. Cam putin..
    la real madrid ?¿?¿
    are 29 de ani, sper sa nu vina, nu ar fi un transfer prea bun
    Last edited by Sasuke Uchiha; 28th May 2007 at 21:08.
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  7. #28
    fan Gica Chioru
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,990
    Reputatie
    1
    Fie alba,fie neagra - eu NU pot sa cred k Lampard va pleca.Sunt pur si simplu uimit dak nu socat.Chiar si pe mine care nu's fan Chelsea,m-a luat prin surprindere chestia asta

  8. #29
    junior lenny9's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    BV
    Posts
    134
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BogdyLFC View Post
    Eu unul NU m-as supara sa vina Lampard la LIVERPOOL sa castigam titlul ''impreuna''
    sincer si mie imi place de el....totusi este var cu un fost mare jucator si capitan al LFC Jamie Redknapp , ar fi superrrr........se pare ca noi am cumparat doi unguri juniori
    [SIZE="3"][COLOR="Red"][SIZE="4"][SIZE="5"][SIZE="4"]Liverpool FC, King of Europe[/SIZE][/SIZE]
    The greatest football club in the world[/SIZE][/COLOR][/SIZE]
    [SIZE="4"][COLOR="Red"]Liverpool FC won more domestic and European trophies than any other English club[/COLOR][/SIZE]

  9. #30
    fan Gica Chioru
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,990
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lenny9 View Post
    sincer si mie imi place de el....totusi este var cu un fost mare jucator si capitan al LFC Jamie Redknapp , ar fi superrrr........se pare ca noi am cumparat doi unguri juniori
    JAMIE REDKNAPP - LOVE THAT PLAYER

    Ungurii aia sunt mici si vor activa pt multa vreme la juniori

  10. #31
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,459
    Reputatie
    1
    BogdyLFC... cum se zice in maghiara You never walk alone....

    Lampard se pare ca se va transfera la Juve.... Urmatoarea mutare pare a fi Terry la Milan in schimbul lui Kaladze+o suma de bani... Asta daca nu e Galliani destul de cretin sa il ia pe ukrainean...

  11. #32
    junior Anti_Broscar's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Vaslui
    Posts
    64
    Reputatie
    1
    Liverpool ia cumparat pe Krisztian Nameth (18 ani) si Andras Simon (17 ani) de la MTK Budapest.

    Deasemenea Liverpool a facut o oferta de 10 milioane pentru Florent Malouda (Daily Mirror)

  12. #33
    fan Gica Chioru
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,990
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    BogdyLFC... cum se zice in maghiara You never walk alone....

    Lampard se pare ca se va transfera la Juve.... Urmatoarea mutare pare a fi Terry la Milan in schimbul lui Kaladze+o suma de bani... Asta daca nu e Galliani destul de cretin sa il ia pe ukrainean...

    OFF-TOPIC:Bai dardar_3....esti fericit,te-nteleg NU treb sa-nvat eu limba maghiata pt tovarasii aia 2.

    ON-TOPIC: Dak as fi in locul lui Lampard,as alege LIVERPOOL - sa ma razbun pe Chelsea

  13. #34
    fan Gica Chioru
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,990
    Reputatie
    1
    Liverpool oferă 9 milioane de lire sterline pentru Malouda

    ANGLIA Florent Malouda, mijlocasul lui Olympique Lyon, este foarte aproape de a evolua din sezonul viitor la finalista Ligii Campionilor, FC Liverpool.

    Oficialii “cormoranilor” au facut deja o oferta pentru “aripa” campioanei din Hexagon, englezii fiind dispusi sa ofere 9 milioane de lire sterline pentru Malouda. Rafa Benitez, tehnicianul formatiei de pe “Anfield”, îl dorea pe internationalul francez înca din sezonul trecut.

  14. #35
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Ar fi un transfer senzational!
    Muzzwrinka

  15. #36
    junior lenny9's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    BV
    Posts
    134
    Reputatie
    1
    da...se pare ca-i bun si stiam ca aveau pregatiti chiar 10 mil .lire........am mai cumparat si un suedez,cica chiar superr, de 15 ani........in august se va muta toata familia la Liverpool
    [SIZE="3"][COLOR="Red"][SIZE="4"][SIZE="5"][SIZE="4"]Liverpool FC, King of Europe[/SIZE][/SIZE]
    The greatest football club in the world[/SIZE][/COLOR][/SIZE]
    [SIZE="4"][COLOR="Red"]Liverpool FC won more domestic and European trophies than any other English club[/COLOR][/SIZE]

  16. #37
    junior lenny9's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    BV
    Posts
    134
    Reputatie
    1
    mda.......se pare ca Bellamy si Kewell vor pleca si Rafa il doreste pe David Silva de la Valencia pentru care e pregatit sa dea 12 mil. lire.Lui Cisse ii s-a terminat imprumutul si cei de la Marsilia vor sa- il cumpere ( parca noi am dat 14 mil. pe el ) dar Rick Parry il vrea la schimb pe Simao.....vom vedea ce v-a iesi......
    [SIZE="3"][COLOR="Red"][SIZE="4"][SIZE="5"][SIZE="4"]Liverpool FC, King of Europe[/SIZE][/SIZE]
    The greatest football club in the world[/SIZE][/COLOR][/SIZE]
    [SIZE="4"][COLOR="Red"]Liverpool FC won more domestic and European trophies than any other English club[/COLOR][/SIZE]

  17. #38
    fan Gica Chioru
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,990
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lenny9 View Post
    mda.......se pare ca Bellamy si Kewell vor pleca si Rafa il doreste pe David Silva de la Valencia pentru care e pregatit sa dea 12 mil. lire.Lui Cisse ii s-a terminat imprumutul si cei de la Marsilia vor sa- il cumpere ( parca noi am dat 14 mil. pe el ) dar Rick Parry il vrea la schimb pe Simao.....vom vedea ce v-a iesi......
    Interesanta stirea asta cum k noi l-am vrea pe David Silva insa mie NU mi se pare cine stie ce acest jucator.

    Eu raman sceptic in privinta transferurilor din aceasta vara

    Jucatorii care eu personal ii doresc la LIVERPOOL sunt urmatorii: Cisse,Eto'o,Nakamura,Ricardo Quaresma,Gamst Pedersen,Alex,Daniel Alves

    Ar fi ceva extraordinar sa fie adusi macar jumatate din ei

  18. #39
    junior lenny9's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    BV
    Posts
    134
    Reputatie
    1
    Cisse...e al nostru deocamdata , dar cine mai risca Bogdy ?? in doi ani si-a rupt ambele picioare saracu si destul de usor ....cam nasol....Eto'o e bun , Alves la fel doar sa reziste in Anglia.Eu as vrea ,sincer, sa-l pastram pe Bellamy si chiar sa-l aducem ,dar nu e nici o discutie , pe Lampard , Lennon......parca Alex era mai demult in vizorul lui Rafa.......si de ce nu sa-l vad la lucrucat mai repede pe Leira ,brazilianul de 20 ani ,capitanul Braziliei de tineret ,Rafa la lasat sa stea pana la finalul cupei in America de sud
    [SIZE="3"][COLOR="Red"][SIZE="4"][SIZE="5"][SIZE="4"]Liverpool FC, King of Europe[/SIZE][/SIZE]
    The greatest football club in the world[/SIZE][/COLOR][/SIZE]
    [SIZE="4"][COLOR="Red"]Liverpool FC won more domestic and European trophies than any other English club[/COLOR][/SIZE]

  19. 30th May 2007, 16:54
    Reason
    ai mai pus odata...decat transferuri aici:P

  20. #40
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Eu cred ca Silva e un jucator foarte util! Malouda ar fi un alt castig! Si ca sa dau si eu o lista...as spune asa: David Villa , Eto`o , Gabi Milito ( Ar fi un SUPER castig ) , Ribery , Kaka si de ce nu.. Lampard
    Muzzwrinka

  21. #41
    fan Gica Chioru
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,990
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Luis Garcia10 View Post
    Eu cred ca Silva e un jucator foarte util! Malouda ar fi un alt castig! Si ca sa dau si eu o lista...as spune asa: David Villa , Eto`o , Gabi Milito ( Ar fi un SUPER castig ) , Ribery , Kaka si de ce nu.. Lampard
    Iata cateva aspecte:

    1.David Villa costa prea mult

    2.Ribery a semnat deja cu Bayern

    3.Kaka imposibil si stim de ce..........

    4.Lampard NU vine din cauza k se va duce la Barca,Real sau Juve DOAR spun ''doar'' dak pleaca de la Chelsea pt k pt mine unul e greu de crezut acest lucru.


    Dak acesti jucatori iti plac tie in mod deosebit Luis_Garcia10,n-am nimic impotriva.Pt mine totul e ok

  22. #42
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Sau chiar Owen
    Muzzwrinka

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •