Page 183 of 194 FirstFirst ... 83133173181182183184185193 ... LastLast
Results 3,823 to 3,843 of 4070

Thread: Transfer Gossip

  1. #3823
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,343
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Cum sa dai 75 de mil pe un portar? Hai las-o dracului!

    Daca jucatorul vrea, pleaca! Toata lumea stie asta. Cazul recent cu Alexis Sanchez.
    Il tii fortat un sezon in care oricum nu-ti va juca mai bine si-l lasi apoi mai ieftin dupa ce ti-ai si irosit un sezon, are sens?
    75 nici n-ar fi mult daca Real l-ar vrea pe Courtois. La ce inflatie-i acum si la cum a jucat la CM, belgianul face lejer 100 de milioane.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  2. #3824
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,872
    Reputatie
    0
    eu il inteleg pe hazard...omul nu e jucator de EL...vrea si el UCL, sa lupte ptr trofeu...cu real face lejer semifinale...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  3. #3825
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,487
    Reputatie
    1
    Liverpool a facut niste achizitii beton in vara asta: Allison, Fabinho, Keita, Shaqiri. Cu siguranta se vor bate la titlu sezonul viitor.
    75mil e pretul corect pentru un portar ce il tine rezerva pe Ederson (titular la City).

    Curtois pleaca pe 35 acum sa nu plece in iarna pe 2 lei sau in vara viitoare gratis. Si Real va face o afacere buna.
    Chelsea se orienteaza spre repatrierea lui Cech sau pe aducerea lui Kasper Schmeichel.

  4. #3826
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,353
    Reputatie
    0
    Chelsea nu misca nimic vara asta, daca mai pleaca Courtois si Hazard, chiar nu mai au nicio sansa sa prinda top 4 sezonul asta.

  5. #3827
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,487
    Reputatie
    1
    Cum nu misca nimic L-au luat pe Sarri antrenor, care a venit la pachet cu Jorginho (50mil de lire), dat aproape sigur la City la inceputul verii. Mai sunt vreo 20 de zile de transferuri pentru cluburile din PL si totul e posibil.
    Morata e pe faras si va fi adus un atacant in locul lui.

  6. #3828
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Luci a semnat cu Veronica contract pentru a-i ventila labiile cu aspiratorul.


    ggmu !!!
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

  7. #3829
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Danny Ward la Leicester, 13 mil.
    Adama Diakhaby La Huddersfield, 9 mil.
    Percy Tau la Brighton, 3 mil.


    Alisson am gresit, 65 mil e (pounds), aproximativ 73 in euro.

    Ff multe transferuri din Franta, multe echipe si-au luat cel putin un "francez".

  8. #3830
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,872
    Reputatie
    0
    liverpool cred ca termina pe 2 anul viitor

    si chelsea da, daca il pierde pe hazard e grav...si higuain nu mi se pare cine stie ce..
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  9. #3831
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,850
    Reputatie
    0
    Prea multe speculatii. Leicester pe cat ai fi zis ca termina acu 2 ani?
    Ai fi zis Chelsea pe 11? Orice se poate intampla.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #3832
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,487
    Reputatie
    1
    Richarlison la Everton pentru 45 mil de lire. Azi se parafeaza transferul.

  11. #3833
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,353
    Reputatie
    0
    Moutinho la Wolves pentru 5 mil. Aia de la Monaco sunt fraieri rău. Își vând toată echipa pe bani de nimic. Wolves va avea echipa bună sezonul asta.

  12. #3834
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,904
    Reputatie
    0
    Toata presa engleza vuieste cu Messi la Inter..

  13. #3835
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,850
    Reputatie
    0
    Sa vuiasca. Daca ar ajunge la Arsenal pt juma de miliard, nu m-ar deranja deloc. In Anglia ar face prapad si mai mare decat face in Spania. Ar deveni Dumnezeu orice echipa care l-ar lua, chiar si Watford/Sheffield.
    De fapt daca ar merge la orice alta echipa, as muta Arsenal in alt campionat, ca nu mai are sens!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #3836
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,343
    Reputatie
    0
    Da, s-a vazut ce macel a facut la mondial.
    A devenit un figurant care rar joaca la 50% din capacitate.
    Am mai zis undeva: la mondial ar fi jucat la 50% in final, de la scorul de 2-0 pentru Argentina. Pana-n finala, ar fi vrut sa fie doar observator din teren.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  15. #3837
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Iar o sa avem un sezon de kaka

    Gareth Bale nu vine ca l-a mintit ala ca o sa fie titular dupa plecare lu' Cristina la Juve.Atat timp cat pe Eden Hazard nu il lasa clubul sa plece ramane la Real cimpanezul.
    William are 30 de ani si cere Chelsea de 3 ori mai mult decat valoreaza.Nu l-au vandut la Barcelona dupa 3 oferte refuzate..una de 55 mil de lire parca.Nu cred ca l-ar vinde la noi mai ales ca l-am luat pe Matic vara trecuta.
    Ivan Perisic iara e un vis ptr. noi.Dupa mondialul foarte bun facut de el i s-a dublat pretul.Cer bani ai de la Inter ca nehalitii pe el si nici el nu cred ca isi doreste sa plece.Are aproape 30 de ani si asta.

    Lewandowsy ar fi bun insa nu cred ca ii da Bayern drumul.

    Ce plm face Mourinho ca cu Fred si tinarul ala fundas dreapta nu facem mare branza.

    Mai trebuie un fundas dreapta la noi neaparat si o extrema/atacant.

    Tot loc de CL prindem si sezonul ce vine.City e prea buna + ca s-a mai intarit un pic si o sa joace si mai bine ca sezonul trecut.Nu imi place sa spun asta.Mourinho tre sa plece daca sezonul asta face rahatul praf ca in cel trecut.

    ggmu !!!
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

  16. #3838
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,872
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cr7luci View Post
    Iar o sa avem un sezon de kaka

    Gareth Bale nu vine ca l-a mintit ala ca o sa fie titular dupa plecare lu' Cristina la Juve.Atat timp cat pe Eden Hazard nu il lasa clubul sa plece ramane la Real cimpanezul.
    William are 30 de ani si cere Chelsea de 3 ori mai mult decat valoreaza.Nu l-au vandut la Barcelona dupa 3 oferte refuzate..una de 55 mil de lire parca.Nu cred ca l-ar vinde la noi mai ales ca l-am luat pe Matic vara trecuta.
    Ivan Perisic iara e un vis ptr. noi.Dupa mondialul foarte bun facut de el i s-a dublat pretul.Cer bani ai de la Inter ca nehalitii pe el si nici el nu cred ca isi doreste sa plece.Are aproape 30 de ani si asta.

    Lewandowsy ar fi bun insa nu cred ca ii da Bayern drumul.

    Ce plm face Mourinho ca cu Fred si tinarul ala fundas dreapta nu facem mare branza.

    Mai trebuie un fundas dreapta la noi neaparat si o extrema/atacant.

    Tot loc de CL prindem si sezonul ce vine.City e prea buna + ca s-a mai intarit un pic si o sa joace si mai bine ca sezonul trecut.Nu imi place sa spun asta.Mourinho tre sa plece daca sezonul asta face rahatul praf ca in cel trecut.

    ggmu !!!
    nu avem lot ptr titlu...si nu avem deloc aparare...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  17. #3839
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,904
    Reputatie
    0
    ... Si il mai dati si pe Pogba inapoi la Juve...

    Oficial e Fabian Schär la Newcastle. Ca si Jahanbaksh la Brighton. Ceea ce inseamna ca pentru Florin Andone destinatia e banca de rezerve.
    Last edited by JJ; 25th July 2018 at 20:36.

  18. #3840
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,850
    Reputatie
    0
    Foarte bine ca m-am saturat sa vad titular la Romania jucatorul fara gol in vreun meci oficial.
    Mai bine Tzucu-te-ash.

    Quote Originally Posted by cr7luci View Post
    Tot loc de CL prindem si sezonul ce vine.City e prea buna + ca s-a mai intarit un pic si o sa joace si mai bine ca sezonul trecut.Nu imi place sa spun asta.Mourinho tre sa plece daca sezonul asta face rahatul praf ca in cel trecut.

    ggmu !!!
    City n-a luat niciodata 2 titluri la rand, asadar n-as dispera chiar asa.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #3841
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    nu avem lot ptr titlu...si nu avem deloc aparare...
    Aparare avem...a 2-a aparare din PL sezonul trecut parca.Noua ne trebuie un atacant fiindca Lukaku nu e world class...e bun însă din cand in cand...macar să-și îmbunătățească cifrele sezonul asta.

    Trebuie si o extrema buna fiindca Lingard,Rashford si Marțial sunt inconstanti.La mijloc cred ca e ok cu venirea lui Fred...sa vedem cat de bun e si daca se acomodează.

    Nush la ce plm il mai luam Pe Maguire ala ca mai avem 5 fundaș centrali )))) futere de bani

    Damian vandut neaparat.Luke Shaw si Martial mai merita o sansa însă doar pentru sezonul ce urmează.

    Nush ce plm face conducerea lui United însă ne mai trebuie întariri iar in 2 săpt incepe sezonul.)))))

    ggmu!!!

    Veronica )))))

  20. #3842
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,872
    Reputatie
    0
    aparare cu centrali precum: smalling, jones, rojo sau lindeloff ?

    sa fim seriosi...e grava treaba in aparare...

    doar bailly e ok...

    nici extreme nu avem...valencia e batran, iar pe stanga luke shaw ? lol

    nu am luat goluri ptr ca avem un stil oribil pe aparare si pragmatism...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  21. #3843
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    O sa vezi tu flacau ca daca lui Luke Shaw i se vor da sanse o sa fie fenomen baiatul asta.Numai sa nu se accidenteze din nou (parca e facut din sticla).Asa si cu Martial.
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •