Page 173 of 194 FirstFirst ... 73123163171172173174175183 ... LastLast
Results 3,613 to 3,633 of 4070

Thread: Transfer Gossip

  1. #3613
    Moderator Nadalfan's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,430
    Reputatie
    0
    No shit. E prima oara cand ma uit si eu cine ce a transferat.
    WTF is wrong with Pep? Cel mai bun antrenor my asz.
    Cati bani a dat pe apararea aia? Ederson, Walker, Mendy, Danilo intr-o singura vara. Cei mai scumpi doi fundasi laterali si cel mai scump portar dupa Buffon sau ceva de genul. Plus Stones de anul trecut. Daca nu castiga campionatul si nu face minim semifinale de UCL trebuie curatat tare de tot. A cumparat ca nimeni altul in istorie de cand a venit la City. Si probabil ca o sa mai cumpere vara asta.

    United s-a miscat ok pana acum. Lukaku e ok. Mereu da goluri. Cred ca e mai slab decat Morata, dar nu cu mult si e home-grown. E bine. Pe Lindelof l-am vazut de doua ori in viata jucand, anul asta cu Dortmund in UCL cand a fost cam slab, dar acum mna..Am inteles ca el e bun cu mingea. Acum astept sa vad si cine pleaca. Smalling/Jones, Young cred ca pleaca sigur. Rooney si Januzaj au plecat deja.

  2. #3614
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,335
    Reputatie
    0
    Ce arunca cu banii Pep si tot degeaba. Nu va castiga nici campionatul, nici CL sezonul asta.

  3. #3615
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Nadalfan View Post
    No shit. E prima oara cand ma uit si eu cine ce a transferat.
    WTF is wrong with Pep? Cel mai bun antrenor my asz.
    Cati bani a dat pe apararea aia? Ederson, Walker, Mendy, Danilo intr-o singura vara. Cei mai scumpi doi fundasi laterali si cel mai scump portar dupa Buffon sau ceva de genul. Plus Stones de anul trecut. Daca nu castiga campionatul si nu face minim semifinale de UCL trebuie curatat tare de tot. A cumparat ca nimeni altul in istorie de cand a venit la City. Si probabil ca o sa mai cumpere vara asta.

    United s-a miscat ok pana acum. Lukaku e ok. Mereu da goluri. Cred ca e mai slab decat Morata, dar nu cu mult si e home-grown. E bine. Pe Lindelof l-am vazut de doua ori in viata jucand, anul asta cu Dortmund in UCL cand a fost cam slab, dar acum mna..Am inteles ca el e bun cu mingea. Acum astept sa vad si cine pleaca. Smalling/Jones, Young cred ca pleaca sigur. Rooney si Januzaj au plecat deja.
    lukaku mai slab ca morata in ce lume? morata e un caccat, m-au turbat astia, lasati-ma-n plm in pace cu marele frecator de banci. diego costa se pisa in capu lui. lukaku, pe langa faptul ca stie campionatul chiar da goluri. si nu le-a dat cu echipa lu juve sau real in spate, le-a dat de la everton. morata in 2 sezoane la juve nu a dat 20 de goluri, las-o in pl goala..

    City atm are prima sansa la campionat imo, daca merg gundogan, kdb si aguero +apararea care pare facuta de un copil prost in editoru de la fifa sau football manager. Chelsea si L'pool au marele avantaj de a nu fi schimbat mult echipa (+ mare la chelsea christensen a revenit din imprumut), arsenal are marele dezavantaj de a nu fi schimbat prea mult echipa si in utd nu cred.
    retired.

  4. #3616
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Unde sa mai joace si Christensen, daca l-au luat pe Rudiger ala?

    Mai ales daca insisti sa joci un jucator de banda in aia 3 fundasi(Azpi)....au scapat de Ake si Zouma, mai au de lucru.

    In rest, da. Lukaku>>>Morata in PL.

  5. #3617
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    A si curatat Pep tot la City. Din jucatorii din aparare care erau cand a venit, numai Otamendi si Kompany au mai ramas, nu? Bine, si Hart, dar de asta nu a putut scapa definitiv.

  6. #3618
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,863
    Reputatie
    0
    pep nu ia campionatul si nu face nici semifinale UCL.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  7. #3619
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Posibil e orice, nu cred insa City sa mai fie iarasi o echipa doar de top 4 si atat si-n acest an.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #3620
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by phife View Post
    ampionat imo, daca merg gundogan, kdb si aguero +apararea care pare facuta de un copil prost in editoru de la fifa sau football manager. Chelsea si L'pool au marele avantaj de a nu fi schimbat mult echipa (+ mare la chelsea christensen a revenit din imprumut), arsenal are marele dezavantaj de a nu fi schimbat prea mult echipa si in utd nu cred.
    Insa Arsenal are marele avantaj de-a nu juca in CL dupa mult timp, ai vazut ce minuni a facut treaba asta pt voi si pt Chelsea? Sau nu conteaza?
    Si mai avem ceva, revine Wilshere, in atare conditii pori adauga +25% la randamentul tuturor mijlocasilor si +10% la cel al atacantilor.
    Oricum mai prost decat anul trecut nici sa vrei nu poti juca daca esti mijlocas la Arsenal, n-ai cum, au jucat la minimul posibilitatilor.
    Cat despre MU, sunt de acord ca ramane un mister. Poate excela, poate juca si foarte prost. Va fi un sezon cel putin interesant.
    Pare cel mai disputat top 4 de ceva timp incoace, nimeni nu vorbeste despre Spurs dar au si ei sansa lor, jocul e bun, constant, cine stie.


    Anul trecut lupta n-a fost atat de incinsa cum poate parea la finele campionatului cand te uiti la clasament, locu 1 era stabilit, locurile 2 si 3 iarasi, la locu 4 s-au batut doar Arsenal si Liverpool deoarece United cam iesise, era sigura de victoria cu Ajax din finala si nu s-a mai stresat. Deci practic 2 echipe s-au batut pe un loc. Anu asta lupta va fi intre mai multe echipe pentru mai multe locuri, tot ce posibil.
    Last edited by Johnny D; 24th July 2017 at 08:46.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #3621
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Ba, wilshere nu sta si oricum e mort, si ti-am zis sa termini cu procentele vietii ca asta nu e rpg. +10 sarcasm
    retired.

  10. #3622
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    +10% sarcasm eventual.
    Randamentul mijlocului nostru creste cu aproximativ un sfert, poftim. Sa nu dau un nr. exact.
    Cum sa nu stea? Ca-mi si bag pl-n gatu lu Wenger de scuipa visiniu.
    Eu nu vorbeam de capacitatile lui directe, ci indirecte de-a influenta jocul mijlocasilor. Cand il vezi pe copil cum alearga si ce face pe teren, n-ai cum sa nu faci la fel. Mai mare motivator n-a existat vreodata in fotbal si e si FAN ARSENAL! Asta spune tot. Gerrard in toata viata lui nu s-a sacrificat pt Liverpool cum se sacrifica Wilshere pt Arsenal intr-un meci si cu asta ti-am pus capac la procente!
    N-are cum sa nu stea la echipa decat daca esti retard complet. Everyone knows you never go full retard! A fost suficienta partial cu imprumutul, cred ca-ti ajunge locu 5 in premiera! Altel nu pot sa-mi explic cum nu ti-ar ajunge, sa fii in cadrul Arsenal si sa nu vezi atata lucru, tu nu esti, n-am treaba cu tine.
    Last edited by Johnny D; 24th July 2017 at 11:34.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #3623
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Comparativ cu Walcott care sincer nu stiu ce mai cauta la echipa, meci de meci da de 3 ori din cur si apoi da pasa la portar - sut cu incercare de efect, fara forta pe centrul portii - slab si prost plasat, preferatul meu, apoi repeta actiunea de vreo 2 ori si asta e meciul lui e chiar zeu Wilshere, zeul zeilor chiar. Mai sunt parasute ce n-au ce cauta in echipa sub Wilshere daca e sa vorbim doar de skill direct, nu de impactul asupra echipei.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #3624
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,484
    Reputatie
    1
    Wilshere capitan! Fuck Alexis! Fuck Ozil! Fuck Arsene!

  13. #3625
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Wilshere is cauta echipa. N-are cauta la Arsenal. El n-a fost in stare sa se impuna nici la Bournemouth. Johnny vorbeste din amintiri.

    City l-a anuntat pe Mendy.
    Last edited by Eddy DoubleD; 24th July 2017 at 15:26.

  14. #3626
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,863
    Reputatie
    0
    ce isi bate joc pep de arabi ptr o optime de UCL in sez urmator

    mendy - 52 mil lire
    walker - 50 mil lire
    stones - 48 mil lire
    ederson - 34 mil lire
    danilo - 26 ml lire

    hahaa
    Last edited by YoNuTzz; 24th July 2017 at 16:01.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  15. #3627
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,484
    Reputatie
    1
    Antalyaspor in talks with Arsenal over Jack Wilshere deal [Sky]

    No way #arsenestay

  16. #3628
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Merino de la Dortmund imprumutat la Newcastle. Era dat la Bilbao, si dintr-o data apare zvon ca e in Anglia facand medicalul pentru Newcastle

  17. #3629
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Pacat daca vor sa-si bata joc de baiatu asta, Wilshere e Arsenal pana-n maduva oaselor. Ozil e un mercenar imputit.
    Cel mai bine ar fi daca Wenger si-ar cauta echipa, dar asta este. Mergem mai departe cum putem daca neretardat nu este o optiune.


    M-as bucura doar sa-l ia Shumudik eventual, ar face din echipa aia, echipa de CL!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #3630
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Matic se pare ca e aproape finalizat la United.

    **** mea.

  19. #3631
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Mda, a aparut poza cu el in tricoul United. Nu pare fake Dar am auzit ca se poate sa scapati de Fellaini la Galata. Una calda, alta rece, nu?

  20. #3632
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Fellaini stiai ca e rezerva, si ca joaca cand unu' e accidentat sau cand esti condus dupa minutul 70, sa-l bagi in careu direct.

    Pe Matic nu dai 40 mil sa-l tii rezerva. Si nici pe Herrera/Pogba nu poti sa-i pui pe banca. Ceea ce inseamna ca ori joci cu 3 la mijloc, ori cu Matic/Herrera si Pogba CAM, mai avansat.
    Ideea e ca in orice scenariu, dispare unul din Rashford/Martial din primul 11, poate chiar amandoi daca-l mai iei si pe ciurucul de Perisic. Miki e safe.

    Si chiar daca n-ar fi asta, nu mi s-a parut niciodata cine stie ce. Esti United, poti mai bine decat Matic la mijloc.

  21. #3633
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    In sfarsit scapam de paluga flocoasa...palmierul Bambucha.De N ori m-a enervat acest plop cand faulta aiurea si lua rosu...doar la loviturile aeriene era bun fiindca e cat Empire State Building si era oarecum normal insa se misca greoi pe teren.Ii doresc succes la Galata...Nemanja Matic e un jucator bunicel insa sa dai atatia bani pe el (are varsta lui Fellaini) mi se pare prostesc in plm.

    Mizez pe Mourinho ca stie ce face.Vreau ca Mourinho in acest sezon sa provoace demisia lui Guardiola,Wenger,Klop si Conte.


    ggmu !
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •