Results 1 to 14 of 14

Thread: Nesimtire? sau Nepasare?

  1. #1
    shaf ;)) maryus66's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    154
    Reputatie
    1

    Nesimtire? sau Nepasare?

    "Venim īn tribune si plecam dezamagiti sāmbata de sāmbata, si-a exprimat māhnirea un tānar din Razvad, prezent meci de meci pe "Eugen Popescu". Īn loc de explicatii, suporterul a primit admonestari din partea fotbalistilor lui Marius Oprea. "Stai acasa, nu mai veni pe stadion ca nu te obliga nimeni", a fost replica lui Florin Anton."

    deci lor le convine sa jaoca cu stadionul gol, chair daca nu avem galerie macar se uita cineva la ei. RUSINE bah "tarane" >. mai vine si baiatu de la razvad pt voi, mai bn se uita la razvad in onoare(daca or avea echipa) decat la voi L-)

  2. #2
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    RUSINOS! Anton dupa ce ca nu e bun de nimic, mai are si gura mare!
    Muzzwrinka

  3. #3
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    De unde ai auzit asta?
    Muzzwrinka

  4. #4
    junior
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    60
    Reputatie
    1
    jucatorii nu sant profesionisti.ar trebui sa-si dea sufletul pentru echipa cand colo le este frica sa execute si un penalti.daca batea arbitrul la meciul cu Caracal pariu ca dadea gol.dealtfel eu am spus dinainte ca rateaza.

  5. #5
    shaf ;)) maryus66's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    154
    Reputatie
    1
    era pe site un aticol

  6. #6
    junior
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Targoviste
    Posts
    63
    Reputatie
    1
    Luis Garcia: am scris eu un articol dupa meciul cu FC Caracal. Saracu' om, era sa fie alergat pe la vestiare )
    [COLOR="Red"]rosu [/COLOR][COLOR="Black"]&[/COLOR] [COLOR="Blue"]albastru[/COLOR]

  7. #7
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Asta e o nesimtire fara limite! Pacat Oricum cu Zotic la echipa nu ne putem astepta la altceva Iar jucatorii ... astia sunt :|
    Muzzwrinka

  8. #8
    shaf ;)) maryus66's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    154
    Reputatie
    1
    bah io unu parca asa avea o parerea bunicica despre zotic...nush2asta e aprerea mea :-??

  9. #9
    incepator Marius_BLK's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Targoviste
    Posts
    15
    Reputatie
    1
    Anton...unul din cei mai putin buni de la FCM ca sa zic asa lasati-l sa comenteze..oricum ne paraseste in curand Domnul Zotic e precum Penescu la Arges , e dispus sa faca multe..da nu-l ajuta jucatorii...eu in locul dansului as termina cu jumatate de echipa si as pastra doar jucatorii care merita pastrati si as incerca sa transfer jucatori care dovedesc ca pot face fatza la Targoviste Forza FCM

  10. #10
    shaf ;)) maryus66's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    154
    Reputatie
    1
    sa vica diviza A la anu'

  11. #11
    incepator
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    14
    Reputatie
    1
    sa plece zotic, k oricum n-a facut si nu va face nimic la echipa, si nu-i mai compatimiti atat, stiu ei cine, da astia oricum lucreaza la el si trebuie sa-l laude si ei sa nu-i dea afara. dak voia sa faca ceva, adica sa promoveze dadea si el bani si aducea jucatori.pacat k sunt destui oameni cu bani in orasu asta.

  12. #12
    junior
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Targoviste
    Posts
    63
    Reputatie
    1
    @sedan: da, sunt, si totusi in vara lui 2004 nimeni n-a vrut sa ia echipa.. Cum iti explici ?
    [COLOR="Red"]rosu [/COLOR][COLOR="Black"]&[/COLOR] [COLOR="Blue"]albastru[/COLOR]

  13. #13
    incepator Marius_BLK's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Targoviste
    Posts
    15
    Reputatie
    1
    Fotbalul nu e o afacere prea profitabila..de aceea nu a vrut nimeni sa ia echipa in 2004 in ciuda faptului ca in Dambovita sunt destui oameni cu banii ... sa speram totusi ca domnul Zotic va avea rabdare mai multa cu antrenorii si o sa iasa mai bine la anul...Forza FCM!!

  14. #14
    incepator
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    5
    Reputatie
    1
    eu cred k zotic e om bun...face si el ce poate.dar din pacate unii jucatori nu au onoare

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •