View Poll Results: Pronostic

Voters
9. You may not vote on this poll
  • 1

    5 55.56%
  • x

    1 11.11%
  • 2

    3 33.33%
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 57 of 57

Thread: Meci 6 : Serbia Muntenegru - Olanda

  1. #43
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Triphat View Post
    Zigic si van Nistelrooy de la care am asteptat multe m-au dezamagit. A fost un joc frumos.. Robben a facut un joc bun, la fel ca Koroman, un jucator care m-a impresionat. Serbia merita cel putin un punct. Dar totusi, mi-au placut mai mult berile pe care le-am baut decat fazele de joc..
    De acord cu tine. Cel mai bun jucator sarb: Koroman. Singurul care a mai incercat ceva.

  2. #44
    junior genovese's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Craiova
    Posts
    79
    Reputatie
    1
    Serbii, ravasiti de razboaie...... n-au mai aparut mari talente la ei, sint 3 buni care traiesc din amintiri: savo milosovici. kezman si dean stankovic......zigic si koroman nu vor ajunge niciodata jucatori de top
    e una dintre cele mai batrane echipe ..... putine nume+campionat intern slab ...s-au dus vremuriule Iugoslaviei

    Olanda, o vad maxim in sferturi, multe vedete in afara echipei, o echipa ordonata si luptatoare, dar atat
    Van basten a creat o echipa de soldatei..in care doar Robben incearca atificii tehnice iar Van Nisterlooy isi ascunde lipsa de forma in spatele fundasilor...sa-i mai vedem si in meciurile urmatoare

    desi se anunta a fi primul meci tare de la mondiale pana acum..a fost doar meci de slaba factura, ce-i drept disputat la 30 de grade...Olandezii raman cu 3 pct ceea ce conteaza in economia grupei


    pana acum au fost doua meciuri frumoase:Germania-Costa Rica si Argentina-Coasta de Fildes
    mi-a placut si ambitia celor din Trinidad
    Stiinta!

  3. #45
    junior genovese's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Craiova
    Posts
    79
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Catalanul View Post
    din cate am inteles este doar un muntenegrean in echipa Serbiei, iar acela este portarul Jevrić
    comentatorul zise 3 in lot..poate in primul 11 sa fi fost doar portarul
    Stiinta!

  4. #46
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    In mod normal din grupa asta ar trebui sa mearga mai departe Argentina si Coasta de Fildes. Hotarator va fi meciul dintre Olanda si Coasta de Fildes.

  5. #47
    Red&Blue Pride! Triphat's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Red and Blue World
    Posts
    1,969
    Reputatie
    1
    Sorin ramane de vazut. Cote D'Ivoare joaca un fotbal foarte frumos, la fel ca Olanda, dar parca olandezii au mai multe sanse. De grupe o sa treaca Olanda si Argentina. E inevitabil. Dar totusi, eu sper la o surpriza din partea ivorienilor. Pacat de ei ca joaca intr-o grupa asa de grea.
    [SIZE="1"][COLOR="Red"]Oh South London[/COLOR]
    [COLOR="Blue"](Oh South London)[/COLOR]
    [COLOR="Red"]Is wonderful[/COLOR]
    [COLOR="Blue"](Is wonderful)[/COLOR]
    [COLOR="Red"]Oh South London is wonderful[/COLOR]
    [COLOR="Blue"]It's full of tits, fanny and [b]PALACE[/b][/COLOR]
    [COLOR="Red"]Oh South London is wonderful[/COLOR][/SIZE]

  6. #48
    manager Steeltown Boy's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Galati
    Posts
    267
    Reputatie
    1
    Serbia duce lipsa crasa de atacanti. Sau cel putin a dus lipsa azi. Olandezii au jucat exact cum ma asteptam: fara valentze deosebite, dar incisiv.
    Nu-i vad pe sarbi trecand mai departe de faza grupelor, sunt cei mai slabi din grupa C.
    "An eye for an eye makes a blind world" - Ghandi

  7. #49
    incepator
    Join Date
    May 2006
    Location
    Oradea
    Posts
    29
    Reputatie
    1
    prevad 2 egaluri in urmatoarele meciuri, iar sarbii merg mai departe alaturi de argentinieni

    Napred Srbija!

  8. #50
    sport legend bran's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    BUCURESTI
    Posts
    442
    Reputatie
    1
    Olanda si Argentina sunt favorite pentru calificarea in opitimi.

  9. #51
    sport legend Mishumacher's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Ploiesti
    Posts
    1,244
    Reputatie
    1
    Ma asteptam la un meci mai spectaculos si multe goluri dar n-a fost sa fie asa....
    Sarbii au fost cam cuminti azi si chestia asta s-ar putea sa-i coste.In ultima parte a primei reprize dupa introducerea lui Koroman incepusera sa devina periculosi dar a fost un foc de paie.
    Nu aveau cum sa castige meciul asta...ajungeau foarte greu la poarta lui Van der Saar.
    Sanse mici pentru ei sa treaca de grupe(dupa ce am vazut meciul dintre Argentina si Coasta de Fildes)

  10. #52
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,903
    Reputatie
    0
    Serbia s-a aratat cam mult sub pretentiile grupei. Olanda mai are de muncit pana la calificare, Coasta de Fildes ii poate face pocinogul.
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  11. #53
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,062
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Victorie normala a Olandei ... De fapt sirbii nu imi aduc aminte cind au cistigat ultima oara in fata olandezilor ...

    nu prea au castigat si astazi isi mai adaugara o infrangere meritata in fata unei echipe care n-a excelat cu nimic!
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  12. #54
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    M-au enervat la culme azi Milosevici,Nadj,si Kezman!Era sa-i uit pe Stankovici si Pedja Djordjevici!Nu inteleg de ce n-a urcat mai mult Krstaljici,unul dintre cei mai ofensivi fundasi din Bundesliga.E o rusine ca un jucator din liga a doua engleza sa fie cel mai bun jucator al sarbilor!Prin infrangerea de azi,sarbii si-au semnat sentinta,vin acasa!
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  13. #55
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Ei...m-am inselat in privinta Serbiei..0-1 si nu stiu daca mai au sansa sa mearga mai departe ..

  14. #56
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    Olandezii au dominat meciul dar si sarbii au avut cateva mari ocazii ...i-au facut pe sarbi in stilul lor...
    [COLOR="Red"]PRO GLORIA [/COLOR][COLOR="Blue"]ET PATRIA [/COLOR]

  15. #57
    junior bunoaka's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Posts
    59
    Reputatie
    1
    victorie meritata a olandei. nu pot sa imi cred ochilor ce vad,unii useri parca sunt cred ca un jucator face cat o echipa. olanda e favorita in fata ivorienilor. cred ca ivorienii vor termina ultimii aceasta grupa. toate cele 3 echipe is mai puternice decat ei.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •