View Poll Results: Pronostic

Voters
5. You may not vote on this poll
  • 1

    2 40.00%
  • x

    0 0%
  • 2

    3 60.00%
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 45 of 45

Thread: Meci 8 : Angola - Portugalia

  1. #43
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    Portugalia a jucat foarte slab si au avut noroc ca au jucat cu o echipa modesta...nu stiu de ce antrenorul s-a incapatanat sa-l tina pe Simao tot meciul (a stricat majoritatea mingiilor primite) si la schimbat pe C Ronaldo care a s-a miscat bine
    [COLOR="Red"]PRO GLORIA [/COLOR][COLOR="Blue"]ET PATRIA [/COLOR]

  2. #44
    junior bunoaka's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Posts
    59
    Reputatie
    1
    ba sa fiu, fotbalul se joaca la rezultat. oare eu chiar vad alt mondial. vad pe aici ca angola joaca mai bine decat mexic. mexic a castigat cu 3-1 , punct. fotbalul e un meci pe goluri. bine sa o luam si cu impresia artistica. ce au facut angolezii ieri, 2 3 pase mai legate dar aproape nici o faza cu adevarat periculoasa. in nici un moment nu au dat impresia ca pot reveni in meci. mexicanii au revenit de la 1-1 si dupa pauza fara sa apese prea mult pe acceleratie au castigat cu 3-1. e un mondila lung si nu e nevoie sa fortezi daca nu trebuie. portugalia poate sa ajunga si ea departe daca forteaza putin mai mult in atac.

  3. #45
    sport legend il cappo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Toronto
    Posts
    634
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Universal View Post
    dar , daca trebuie sa fim realisti cappo. chiar era asa. Sau nu te-ai uitat la joc?
    ce realism mai frate ? aici se joaca pe ocazii ? spui ca esti parior ... pai tu cand te duci la agentie si le explici la aia ca X nu a meritat victoria nu se tavalesc aia pe jos de ras ? realism e rezultatul final nu cai verzi pe pereti...ca asa si Romania ajungea campioana mondiala in '94...

    despre meci pot sa spun ca am fost dezamagit...insa favoritii au castigat...ceea ce nu s-a pus nici un moment sub semnul intrebarii...
    [B]cappo di tutti cappi[/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •