View Poll Results: Pronostic

Voters
2. You may not vote on this poll
  • 1

    0 0%
  • x

    0 0%
  • 2

    2 100.00%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 32 of 32

Thread: Meci 42 : Ghana - SUA

  1. #22
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    eu ma bucur ca a trecut ghana, sua nu merita, astia nu se pricep la fotbal... acum ma gandesc la ghana-brazilia, as fi vrut mai degraba italia-brazilia da' nu prea cred... insa cred ca o sa treaca lejer de ghanezi brazilienii, poate poate vedem si ceva jogo bonito...
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  2. #23
    incepator
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    Merk trebuia sa adauge cel putin10 min. nu 5, pt. teatrul ganezilor. Sper ca neamtu sa nu mai vada nici un meci la turneul asta.

  3. #24
    sport legend bran's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    BUCURESTI
    Posts
    442
    Reputatie
    1
    A doua partida in care americanii sunt furati de arbitri. In rest pe ghanezi ii asteapta un meci de vis cu Brazilia.

  4. #25
    incepator dinamonyc's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    26
    Reputatie
    1
    Americanii vor fi tot timpul furati in Europa. Nu exista echipa mai urata decat ei. mare pacat pentru fotbal in America. Poate peste 4 ani cu o echipa noua si fara boul ala de Bruce Arena. GOD BLESS AMERICA!

    Quote Originally Posted by pink_me View Post
    eu ma bucur ca a trecut ghana, sua nu merita, astia nu se pricep la fotbal... acum ma gandesc la ghana-brazilia, as fi vrut mai degraba italia-brazilia da' nu prea cred... insa cred ca o sa treaca lejer de ghanezi brazilienii, poate poate vedem si ceva jogo bonito...

    de ce nu merita America?
    Oriunde'n lume eu de-oi fii, pe Dinamo oi iubii!!!

  5. 22nd June 2006, 21:20


  6. 22nd June 2006, 21:26

  7. 22nd June 2006, 21:48

  8. #26
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dinamonyc View Post
    Americanii vor fi tot timpul furati in Europa. Nu exista echipa mai urata decat ei. mare pacat pentru fotbal in America. Poate peste 4 ani cu o echipa noua si fara boul ala de Bruce Arena. GOD BLESS AMERICA!




    de ce nu merita America?

    pentru ca nu merita, nu au echipa de mondiale...
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  9. #27
    sport legend Cucu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,396
    Reputatie
    1

    Go Usa Go

    GO USA!
    un penalty inventat de un arbitru german a facut ca USA sa ramana acasa. Pacat.
    [B][COLOR=Indigo][FONT=Comic Sans MS]the Truth is out there.[/FONT][/COLOR][/B]

  10. #28
    me BAK's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    TX
    Posts
    4,470
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by pink_me View Post
    pentru ca nu merita, nu au echipa de mondiale...

    pai daca s-au calificat la mondiale, cum nu au fatza de mondiale....... in meciul cu italia , daca nu le erau eliminati 2 jucatori pe nedrept si anulat un gol acum situatia era diferita....nu vorbii prostii... au dovedit ca merita sa fie la acest mondial mai mult decat o gramada de echipe partzaite si cu pretentii....

  11. #29
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    Sua merita un egal dar arbitrul ala nenorocit a dat un penalty total aiurea.
    [COLOR="Red"]PRO GLORIA [/COLOR][COLOR="Blue"]ET PATRIA [/COLOR]

  12. #30
    droit au coeur dflOM's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    286
    Reputatie
    1
    prima greseala favorabila africii la acest mondial...si va ofuscati cu totii.da' la penaltiurile neacordate coastei de fildes(cu olanda)si lui togo(cu elvetia) unde erati?nu va mai inflamati atat,a fost o eroare si atat.inca n-au ajuns africanii sa fie ajutati cu intentie de arbitri.
    in orice caz,sper intr-un arbitraj obiectiv in meciul cu brazilia...simt ca o sa iasa un meci de gala.si sper,normal,intr-o calificare istorica a ghanei,are echipa frumoasa si,in plus,ar aduce putina culoare acestui mondial lipsit de surprize pana acum

  13. #31
    droit au coeur dflOM's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    286
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dflOM View Post
    prima greseala favorabila africii la acest mondial...si va ofuscati cu totii.da' la penaltiurile neacordate coastei de fildes(cu olanda)si lui togo(cu elvetia) unde erati?nu va mai inflamati atat,a fost o eroare si atat.inca n-au ajuns africanii sa fie ajutati cu intentie de arbitri.
    in orice caz,sper intr-un arbitraj obiectiv in meciul cu brazilia...simt ca o sa iasa un meci de gala.si sper,normal,intr-o calificare istorica a ghanei,are echipa frumoasa si,in plus,ar aduce putina culoare acestui mondial lipsit de surprize pana acum
    cat despre americani,pai da domnule,din grupe cu honduras,guatemala,jamaica si mai stiu io ce alti junkheads,nici nu e greu sa te califici.parerea mea e ca sunt prea multe locuri pentru zona aia,raportat la nivelul lor de joc.
    ...in loc de edit am dat quote...

  14. #32
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BAK View Post
    pai daca s-au calificat la mondiale, cum nu au fatza de mondiale....... in meciul cu italia , daca nu le erau eliminati 2 jucatori pe nedrept si anulat un gol acum situatia era diferita....nu vorbii prostii... au dovedit ca merita sa fie la acest mondial mai mult decat o gramada de echipe partzaite si cu pretentii....

    eu tot la parerea mea raman...
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •