Page 7 of 55 FirstFirst ... 5678917 ... LastLast
Results 127 to 147 of 1137

Thread: Diverse (off-topic)

  1. #127
    spirit libertin Gabriel's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,731
    Reputatie
    1
    iti dai seama..daca pe Timisoara ii considera tarani...ce parere tre' sa aiba despre bihoreni. nici nu vreau sa ma gandesc.
    One of these days I'm going to cut you into little pieces.

  2. #128
    manager alt.core's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Timisoara - Banat
    Posts
    338
    Reputatie
    1
    na, bine ca macar la tineret suntem campioni Cine stie, poate vreo 3-4 jucatori vor face saltul spre echipa mare !
    ugtm

  3. #129
    sport legend Azur89's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    652
    Reputatie
    1
    Echipa mare? Da, sigur....problema e doar a cui "echipa mare"...
    Smile, its good for you!

  4. #130
    sport legend Timisoreanul's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timisoara-Capitala Banatului
    Posts
    381
    Reputatie
    1
    Hai baietii, mai avem un singur hop de trecut, barajul. Poate nici pe asta daca se hotareste vinerea viitoare trecerea la 18 echipe.
    Pe cine ati dori la baraj? Pe 9.06 este tragerea pentru baraj iar pe 14 respectiv 18.06 vor fi meciurile. Am inteles ca returul adica pe 18.06 miercuri se va juca la Timisoara.
    In ultimul timp am vazut ca baietii joaca mai bine, sa speram ca vor pastra tonusul si pentru baraj. In orice caz se rateaza enorm, dar pe cit de mult se rateaza tot asa de usor se primesc si golurile.

    Hai Poli! Hai Timisoara! Hai Banatul!

  5. #131
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    yeah
    Timisoreanule deci in 9 e tragerea la sorti,as dori foarte foarte mult ac la baraj sa jucam in compania voastra,acum ca suntem siguri ca prindem barajul,o sa avem parte de un spectacol de care doar la meciul Poli-UTA a mai fost.

    Si te asigur ca meciul de baraj nu va fi usor mai ales in compania noastra deoarece o sa se joace cu o miza extraordinara,o sa fie o tensiune incredibila tensiune care sper sa ramana numai pe gazon si nu si in tribune.

    FORZA BIHORU
    Dupa baraj o sa jucati in B asta e voi ati bagat UTA in B pe voi va baga Bihoru!!!!
    P
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  6. #132
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timišoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Daca picam cu Bihoru,avem 2 avantaje din start:
    1.Anul petrecut in divizia A
    2.Publicul nostru net superior.

    In rest loturile sunt echilibrate.

    Eu cred ca Poli va face a doua victima printre echipele din vest anul asta.Adriane,ghicesti cine va fi?
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  7. #133
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Da' ce victima a mai facut Poli-AEK, dintre echipele din V, inafara de presupusa victorie cu Bihorul? Banuiesc ca nu UTA, deoarece acel 1-0 de la Arad nu a fost tocmai un scor care face victime! Asa pot spune si eu ca UTA va trimis la baraj!
    Inca odata ma vad nevoit sa-ti amintesc ca Poli nu a facut victime, poate este ea o victima! Mai lasa sarcasmul si ironia, ca in cazul vostru nu se potrivesc!

  8. #134
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timišoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Daphix,daca taceai...Te-ai simtit cu musca si te-ai bagat.Eu n-am dat nume,tu singur ai intuit de cine e vorba,banuiesc ca de asta ai scris,sa-ti aperi marea iubire.De care am scapat,urmeaza(eventual)Bihoru.

    Asa ca Daphix,culca-te ca-i tarziu si nu te mai baga intre doi care discuta despre barajul la care voi ati visat un an intreg.
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  9. #135
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Promit sa nu mai "ma bag"! Dar, inainte sa ma culc, vreau doar sa-ti citez dintr-un clasic: "esti penibil"! Auzi, cica Poli a facut o victima! Mah, daca Poli-AEK era pe locul 3, atunci intr-adevar, puteai sa afirmi ca Poli-AEK a facut victime! Dar cum spunea un fan Poli, voi puneti foarte multa "inima", dar pe jucatori ii "doare" sub aparatori de voi, cand nu is prin baruri! Am vazut o emisiune la un post local din TM,parca "Puls Sportiv", unde acest lucru a fost discutat si jucatorii criticati pe aceasta tema, a vietii "extra..."!
    Mie mi-ar fi jena sa spun ca UTA a surclasat pe Gloria, desi am castigat cu 6-0, deoarece ei is pe 3, noi pe 16, si voi pe... 14!
    Un sfat: mandreste-te cu realizari, nu fantezii!
    Numai bine! Si sper sa jucati cu Buzaul, pentru a avea ambele echipe in A si Bihoru si AEK! Succes! Aaaa si era sa uit: :forza uta:

  10. #136
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timišoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Scuze daca te-am deranjat cu ceva in mesajul anterior,dar mai trebuie sa ne mandrim si noi din cand in cand cu ce avem.Daca atata avem,asta e.UTA a surclasat clar Gloria,cel putin in meciul respectiv.Mi-a placut mult cum au jucat,pacat totusi ca nu le-au dat 6 lu dinamo si erati si voi la baraj.

    Jucatorilor n-ai ce sa le faci.Daca asa se pregatesc ei de meci,prin baruri,noi ce sa facem,sa-i pandim pe la colturi,daca cei din conducere n-au treaba lor sau se fac ca nu stiu?Dobos ii baga in cantonament si pleaca la Cluj sau la bucuresti si ei raman singuri intr-un oras atat de mare.Ce sa faca saracii,sa mearga la biserica? :angel:
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  11. #137
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    P
    Sergio aici ai dreptate saptamana trec am avut ok sa vad cativa dintre jucatori vostri vreo 4 de la echipa mare si ce sa zic... naspa,incep sa nu imi mai fac griji pentru baraj dacao sa jucam cu voi.
    A si cativa de la tineret sau juniori la care voi sunteti campioni,pai daca aia sunt campioni nostri la tineret,inseamna ca viitorul nu este prea roz pt fotbalul romanescsi incep sa ii dau crezare lui Piturca....
    FORZA BIHORU!!!!
    yeah
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  12. #138
    sport legend Azur89's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    652
    Reputatie
    1
    Parerea mea e, ca in loc sa umbli prin baruri dupa jucatorii lui Poli, mai bine ai da pe la scoala, macar o zi pe saptamina, la ora de citire si gramatica...

    Si nu-ti fa ginduri mari de promovare, diferenta de valoare e inca mare intre A si B....
    Smile, its good for you!

  13. #139
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Azurule acum e sesiune asa ca am terminat cursurile,da ca te face sa crezi ca i-am cunosc in baruri,te-ai inselat,oricum diferenta intre A si B e mare daca luam in calcul echipele Rapid steaua national eventual,dar nu uita ca voi in majoritatea timpului ati fost mai mult in B decat in A,diferenta dintre lotul celor de la Oradea si celor de la Tm nu e chiar asa de mare,o sa vezi daca o sa jucam cu voi la baraj
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  14. #140
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timišoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    N-am inteles faza cu "ati fost mai mult in B decat in A".Vorbesti cumva de echipa care a castigat in Ghencea si a terminat turul pe locul 6?Daca da,putin respect pt mentorii vostri,vorba unui alt polist.
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  15. #141
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Sergio toata lumea stie ca aek a terminat turl pe locul 6 datorita programuui super lejer, voi va laudati ca ati invins pe steaua,pai ca ati facut acasa cu steaua cat a fost 3-0 sau cam asa ceva.
    AAA si in galeria stelei a fost super... de-a dreptul magnific
    pana la urma si ei sunr ros-albastri

    yeah
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  16. #142
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timišoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Nu poate fi vorba de program lejer atata timp cat se joaca cu aceleasi echipe si in tur si in retur.Chiar nu intelegi sau nu vrei?Eu cred ca in tur a fost mai greu fiindca am jucat in Buc cu Steaua,Rapid si National,dar au fost mai bine pregatiti atunci baietii.Asta-i toata diferenta.Noi acasa am pierdut mult in retur.

    8)
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  17. #143
    sport legend Timisoreanul's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timisoara-Capitala Banatului
    Posts
    381
    Reputatie
    1
    Mai oradene, vad ca esti mare fan UTA, mai asteapta 2 zile pina la adunarea LPF si s-ar putea sa jucati cu pritenii de la Arad, ca LPF-isti vor sa mareasca la 18 numarul de echipe in A. Atunci o sa fie tare nu?
    UTA - Oradea !!! P

  18. #144
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,069
    Reputatie
    1
    are cam multe echipe favorite , oare de ce ? 8)
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  19. #145
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timišoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Am citit pe alt site ca sedinta a fost amanata de federatie cu inca o luna.Ar fi ridicol din moment ce pana atunci se vor stii rezultatele barajului.Sau asta-i scopul?Oricum nu mai inteleg nimic si nici nu mai incerc. 8)
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  20. #146
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Ideea e poate ca doresc sa vada rezultatele de la baraj si apoi sa se i-a o decizie! Sa nu se complice degeaba tipii!

  21. #147
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Sergio tocmai asta nu intelegi tu cu programul lejer ati jucat afara la Rapid Steaua National acolo unde va permiteati sa pierdeti,iar acasa ati avut de aface cu echipe mai prost cotate pe care le-ati invins.
    In retur ati avut acasa cu echipe tari si binenteles ca ati pierdut iar in deplalasare la fel,totusi trebuie sa ii multumiti din tot sufletul lui Panduru datorita lui mai jucati voi barajul,daca era Gherman de la inceput nu cred ca ati fi facut nici baremul,iar chestia cu 18 echipe e putin probabila eventual din sezonul 2004/2005 aici si jucatori au unele interese...


    Pt Timisoreanul,omule sa stii ca am multe echipe favorite,majoritatea sunt cele cu care Poli sunt dusmane de moarte.
    In concluzie fata de poli am o atitudine anti si voi avea in continuare.
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •