Page 5 of 55 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 85 to 105 of 1137

Thread: Diverse (off-topic)

  1. #85
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timišoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Sa stii ca ea nu inseamna neaparat ce cred unii.Ea exista de cand e lumea si este simbolul puterii absolute.Cel putin asa am auzit. :worship:

  2. #86
    Poli Fanatik ViolaBoy's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    259
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Njock
    sergio Njock nu va ajunge la Timisoara decat ca jucator al Utei, bineinteles daca vom pica cu voi in Cupa... ca dupa meciul cu Craiova va vad in B
    mah pe cine vezi in B ?




    uta in a /nope/



    FORZA POLI 8)

  3. #87
    Poli Fanatik ViolaBoy's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    259
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dorin
    Violaboy , chiar trebuie sa ai simbolul cu svastica pentru a te reprezenta ???Te-ai gindit citi se irita cind vad asta si lasa pagina fara comentarii??Vad ca iubesti echipa dar indepartezi suporterii.... Dorin
    Dorin, de ce crezi ca simbolul cu svastica ma reprezenteaza pe mine? La cei care nu le place simbolul sa nu intre pe site, nu am facut siteul pentru a avea multi vizitatori am facut pt ca iubesc POLI . Cine vrea sa intre sa intre , cine nu asta e. simbolul lam luat de pe un steag POLI si lam facut mai bun. uitate si la siteul asta sa vezi simbolul, doar ca eu lam facut sa se vada mai fain. http://www.poli-fc.go.ro/primap.html si merg la pagina FANI il vei vedea acolo. Cea tiar place sa pun o secera si un ciocan ??

    Sanatate

    FORZA POLI
    FORZA VIOLA
    FORZA ROMANIA

  4. #88
    incepator
    Join Date
    May 2003
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    va astept si pe forumul sitului www.fc-poli.go.ro
    Timisoara uber Alles!

    www.fc-poli.go.ro

  5. #89
    sport legend Timisoreanul's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timisoara-Capitala Banatului
    Posts
    381
    Reputatie
    1
    Am cistigat cu Craiova, mergem in groapa, sper ca baietii sa se revanseze pentru meciul din tur, poate scapam de baraj. Ar fi super.
    Cit despre problema cu Sportul vreau sa spun ca timp i s-a dat destul lui Siman, de ce nu a luat nici o masura, cin UMT-ul a fost retrogradat in C pentru 15.000 de dolari nu a zis nimeni nimic. Problema este ca ar trebui sa se depuncteze Sportul, sau sa piarda toate meciurile din retur la masa verde, nu sa profite doar Bacaul din chestia asta.
    Ultimele noutati dupa Reese, a plecat si Sarici, (avem neaparata nevoie de un portar, si de vreo doi fundasi) se pare ca si Osman este pe picior de plecare. Sa speram ca din vara se vor lua si de la tineret ceva jucatori pentru ca sintem pe primul loc la tineret.

    Hai Poli! Hai Timisoara! Hai Banatul! ok

  6. #90
    incepator
    Join Date
    May 2003
    Posts
    9
    Reputatie
    1

    Forza POLI


    Simbata batem pe dinamo, asa ca toti suporterii polisti sunt chemati sa faca deplasarea la bucuresti.
    http://www.poli-fc.go.ro/forza.gif
    vizitati [/url]http://www.poli-fc.go.ro[url]
    http://www.poli-fc.go.ro/forza.gif

  7. #91
    incepator
    Join Date
    May 2003
    Posts
    9
    Reputatie
    1

    Simbata batem pe dinamo, asa ca toti suporterii polisti sunt chemati sa faca deplasarea la bucuresti.
    http://www.poli-fc.go.ro/forza.gif
    vizitati [/url]http://www.poli-fc.go.ro[url]

  8. #92
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Gabi, daca vii pe stadion, poti sa stai oriunde, ca nu iei bataie asa din senin... /nope/ poate doar daca incepi sa strigi si sa injuri echipa gazda...
    Oricum, suporterii timisoreni vor sta la peluza de la Spitalul de Urgenta, incercuiti de jandarmi, deci nu cred sa ai probleme acolo. Daca insa iti iei bilet la zero (e in jur de 125-150 de mii), astept sa-mi dai un semn pana vineri, ca sa iti opresc un loc langa mine (chiar daca e mai greu, ca stau in sector cu abonamente, si o sa cam fie titularii p-acolo, dar ne descurcam noi!). La tribuna 1 biletul costa vreo 100.000, iar la peluza cam 50-75 de mii.

    Oricum, nu stiu de unde atata optimism pe suporterii viola... Ca daca nu putem sa castigam corect, sigur ne ajuta arbitrul Nu-i asa? Ca doar aveti o superechipa, imi e o frica asa de tare...

  9. #93
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timišoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Voi ar trebui sa fiti ultimii care sa vorbiti despre arbitraje dupa ce ati scapat de retrogradare si ati ajuns in fianla cupei cum ati ajuns.Mi-e mie rusine ca un timisorean a calificat dinamo in finala.Daca arbitrajul lui Corpodean va fi corect,n-aveti nici o sansa.Asa ca ciocu mic ca ati ajuns de rasul fotbalului romanesc.RUSINE VOUA CU TOT CU M. :oops: I.
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  10. #94
    sport legend Timisoreanul's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timisoara-Capitala Banatului
    Posts
    381
    Reputatie
    1
    Daca o sa cistigam, inseamna ca ne-ati dat meciul?
    Poate i se face mila la falcos si ne da un punct thinkso , ca doar a fost coleg cu Multescu si doar a mai trecut si Dobos pe acolo crazy .
    A mai zis prin etapa a doua si Jiji ca daca nici pe astia nu-i batem, si uite ca nu prea ne-au batut. Nu se stie niciodata.

    Hai Poli! Hai Timisoara! Hai Banatul! calp

  11. #95
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Nu, daca o sa castigati, inseamna ca a fost pe bune, nu din mila noastra!

    Insa realist vorbind, nu cred ca o sa se intample asta, mergeti la baraj, si acolo o sa jucati cu Oradea (luati bataie) sau cu Buzaul (castigati sigur, ca aia sunt saraci lipiti pamantului, de pe acum si-au facut planuri ce o sa faca cu banii negri pe care o sa-i ia.)

  12. #96
    manager alt.core's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Timisoara - Banat
    Posts
    338
    Reputatie
    1
    daca nu ma insel eu, finala Cupei e miercurea viitoare, nu ? Exista posibilitatea ca Dinamo sa-si menajeze cativa titulari (pentru ca daca pierd Cupa, sezonul e catastrofal pentru ei) si atunci chiar sunt sanse reale pentru un rezultat bun.
    ugtm

  13. #97
    spirit libertin Gabriel's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,731
    Reputatie
    1
    Finala cupei e pe 31 mai , deci sambata viitoare.

    auleo , ayrton...ce pretzuri scumpe avetzi la bilete. credeam ca ..vad si eu meciul cu 30 000 la peluza !
    vin la tribuna 0....daca ma bagi tu ..altfel nu.
    One of these days I'm going to cut you into little pieces.

  14. #98
    incepator
    Join Date
    May 2003
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    DINAMO-POLI TIMISOARA2-3 , pa si la anu ne reintilnim cu ciini rosi din nou pe dan paltinisan, si o sa vedem atunci ................
    ce porcari in fotba;ul romanesc, locuesc in sua si prin intermediul tv, pot vedea porcariile din fotbalul romanesc, , sunt ptr marirea numarului de echipe in asa numita divizie a

  15. #99
    incepator
    Join Date
    May 2003
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    Dinamo nu poate pronuntza cuvintul onoare, cel putin nu in fatza lui POLI si mai ales nu dupa meciul de la Timisoara. De ani de zile Dinamo este complexata moral in fatza lui POLI . Jucatorii lui Poli vor juca pentru un oras intreg , iar cei de la Dinamo pentru un minister, in asta consta diferentza dintre POLI si Dinamo.
    Fortza POLI

  16. #100
    manager alt.core's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Timisoara - Banat
    Posts
    338
    Reputatie
    1
    probabil ca majoritatea dintre voi s-au uitat aseara la finala UEFA, Celtic - Porto. Nu am putut sa nu ma gandesc la vremurile cand Poli ii elimina pe Celtic. Anul trecut in finala a fost Feyenoord Rotterdam. Probabil ca toti aradenii s-au gandit la vremurile cand ii eliminau ei pe Feyenoord Rotterdam. Tristetea care m-a cuprins atunci a fost enorma. Noi ne certam precum chiorii la meciuri cu Argesul, Craiova, Farul etc., dar suntem atat de departe de ce am fost odata...
    Ca si tot fotbalul romanesc, de-altfel...
    ugtm

  17. #101
    sport legend Timisoreanul's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timisoara-Capitala Banatului
    Posts
    381
    Reputatie
    1
    Ati auzit si voi? Se pare ca din vara Poli va avea un nou sponsor, pe tricouri o sa scrie LG. Se pare ca este un arab de prin Bucuresti pe care il aduce Dobos?
    Stie cineva ceva? thinking help

  18. #102
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Arabul ala de care spui, Khalil sau cam asa ceva, imi scapa numele lui acum, este cel cu care se intalneste (sau se intalnea) fata lui Copos.
    Este seful LG pt Romania, dar nu stiu daca vine la Poli... Unde ai auzit tu?
    Deocamdata este cu National, le-a dat 180.000 de $ pentru un contract pe un an... Probabil ca se gandeste sa renunte la bancari, mai ales daca nu castiga cupa, ca dupa aia le pleaca vreo 10 jucatori din vara, si d-aia au aparut zvonurile astea cu Timisoara...

  19. #103
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timišoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Intr-adevar am citit si eu in Fotbal Vest ,dar stirea apare ca simplu zvon,asa ca... :?
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  20. #104
    Poli Fanatik ViolaBoy's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    259
    Reputatie
    1
    /fu/ la arabi

    /fu/ tigani


    doar atat



    Forza POLI
    Forza ROMANIA

  21. #105
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Gabi, oricat mi-as dori eu sa te bag la 0, ca sa pot sa te tachinez dupa fiecare gol marcat de Dinamo, e aproape imposibil sa pot sa fac asta... De vreo 3 ori te controleaza la abonament, plus ca e sub forma unui carnetel, din care rupe talonul cu meciul din ziua curenta, asa ca daca vreau sa ies, risc sa nu ma mai primeasca inapoi...
    Pentru 30.000 de mii, poti sa-ti iei bilet la peluza "Catalin Haldan", dar nu e obligatoriu sa stai in sectorul galeriei... Intri pe la poarta de acces dinspre "Victoria" si apoi o iei in stanga, si stai in peluza de sub tabela de marcaj, si nu mai e nici o problema.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •